اخبار

توافقنامه مالی با آلمان در راه است

بازاریابی سیاسی - رییس هیأت عامل ایمیدرو گفت: در ماه‌های اخیر توافقنامه‌هایی را با کشورهای کره جنوبی، دانمارک و اتریش داشته ایم و در حال توافق با کشورهای دیگری همچون آلمان هستیم.

آموزش 160 هزار نفر فعال اقتصادی مستقر در شهرکهای صنعتی تا پایان سال

بازاریابی سیاسی - مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران اعلام کرد: امسال 160 هزار نفر از فعالان صنعتی مستقر در شهرکهای صنعتی کل کشور می توانند در برنامه های آموزشی شرکت نموده و از مزایای 50 درصد یارانه هزینه این دوره ها بهره مند شوند.

معرفی کلیات طرح ثبت تلفن همراه و سایر تجهیزات دارای سیم‌کارت

بازاریابی سیاسی - طرح ثبت تلفن همراه و سایر تجهیزات دارای سیم‌کارت از جمله طرح های مهم و تخصصی در راستای مبارزه با قاچاق گسترده کالا و احیای حقوق از دست رفته دولت درسال 96 بوده و هدف اصلی آن شناسایی کالای وارد شده از مبادی رسمی و تفکیک آن از کالای وارداتی غیر رسمی با محوریت رهگیری تلفن همراه به عنوان یکی از کالاهای هدف بوده است.

تأمین منابع تغذیه DC سوئیچینگ مخابراتی شرکت‌های همراه اول با حمایت صندوق صحا

بازاریابی سیاسی - یک شرکت دانش بنیان با پشتیبانی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک (صحا) منابع تغذیه DC سوئیچینگ مخابراتی شرکت‌های همراه اول را تامین کرد.

تفویض اختیار به مدیران محلی و واگذاری امور معادن به مردم/ لزوم حذف مقررات زاید و تسهیل امور برای توسعه اقتصادی کشور

بازاریابی سیاسی - وزیر صنعت ،‌معدن و تجارت با اشاره به اهداف حوزه معدن تاکید کرد: ایجاد اشتغال، استفاده از منابع معدنی و افزایش سهم این بخش در ارزش افزوده بخش تولید و همچنین واگذاری امور معادن به مردم از جمله اهداف دارای اولویت وزارت صنعت، معدن و تجارت است.

6300 بازرسی از واحدهای صنفی و خدماتی جنوب کرمان

بازاریابی سیاسی - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان گفت: وی تصریح کرد: طی شش ماهه ابتدای سال جاری 6300 بازرسی از واحدهای صنفی و خدماتی در جنوب کرمان صورت گرفت.

6300 بازرسی از واحدهای صنفی و خدماتی جنوب کرمان

بازاریابی سیاسی - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان گفت: وی تصریح کرد: طی شش ماهه ابتدای سال جاری 6300 بازرسی از واحدهای صنفی و خدماتی در جنوب کرمان صورت گرفت.

تفویض اختیار به مدیران محلی و واگذاری امور معادن به مردم/ لزوم حذف مقررات زاید و تسهیل امور برای توسعه اقتصادی کشور

بازاریابی سیاسی - وزیر صنعت ،‌معدن و تجارت با اشاره به اهداف حوزه معدن تاکید کرد: ایجاد اشتغال، استفاده از منابع معدنی و افزایش سهم این بخش در ارزش افزوده بخش تولید و همچنین واگذاری امور معادن به مردم از جمله اهداف دارای اولویت وزارت صنعت، معدن و تجارت است.

مشکلات 7 واحد تولیدی و طرح سرمایه گذاری خراسان شمالی پیگیری شد

بازاریابی سیاسی - به گفته رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان شمالی مشکلات 7 واحد تولیدی و طرح سرمایه گذاری این استان در نشستی با حضور مدیرعامل بانک صنعت و معدن کشور، بررسی و در جهت رفع آن‌ها تصمیمات لازم گرفته شد.

حمایت از تولید و عدم اجحاف بر حقوق مصرف کنندگان در سیاستگذاری های ستاد تنظیم بازار لحاظ شود/ موضوع ستاد تنظیم بازار فراوزارتخانه ای است

بازاریابی سیاسی - وزیر صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر حمایت از حوزه تولید در سیاستگذاری های ستاد تنظیم بازار، گفت: رعایت حقوق مصرف کنندگان و مردم به عنوان شاخصی برای رسیدن به نظرات مشترک مورد توجه ستاد تنظیم بازار قرار بگیرد.

اقتصاد کشور نیازمند ایجاد "شرکت‌های تخصصی صادرات" است/ گسترش فروشگاه‌های زنجیره‌ای سبب نظارت بهتر بر بازار می‌شود

بازاریابی سیاسی - معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با تأکید بر لزوم ایجاد شرکت‌های تخصصی صادرات گفت: گسترش فروشگاه‌های زنجیره‌ای سبب نظارت بهتر بر بازار می‌شود.

توجه به افزایش سهم منابع انسانی در افزایش تولید ناخالص داخلی ازمهمترین سیاستهای دولت دوازدهم / سرمایه دانش و نیروی انسانی مهمتر از سرمایه های تولید است

بازاریابی سیاسی - وزیر صنعت، معدن و تجارت تاکید کرد : توجه به توسعه منابع انسانی و افزایش سهم ونقش آن در افزایش تولید ناخالص داخلی و ایجاد ارزش افزوده ازمهمترین سیاستهای دولت دوازدهم است.

مرکز داده بخش بازرگانی تأسیس شد/ انتقال 2 سامانه‌ نماد اعتماد الکترونیکی و تجارت داخلی با موفقیت پایان یافت

بازاریابی سیاسی - مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت مرکز داده بخش بازرگانی را با همکاری سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در محل این مرکز تأسیس کرد و سامانه‌های نماد اعتماد الکترونیکی و تجارت داخلی به مرکز توسعه تجارت الکترونیکی منتقل شد.

مرکز داده بخش بازرگانی تأسیس شد/ انتقال 2 سامانه‌ نماد اعتماد الکترونیکی و جامع تجارت با موفقیت پایان یافت

بازاریابی سیاسی - مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت مرکز داده بخش بازرگانی را با همکاری سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در محل این مرکز تأسیس کرد و سامانه‌های نماد اعتماد الکترونیکی و جامع تجارت به مرکز توسعه تجارت الکترونیکی منتقل شد.

اشتغال 11 هزار و 500 نفر در بخش معدن استان یزد

بازاریابی سیاسی - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد با اعلام اینکه این استان دومین استان معدنی کشور است، گفت: در بخش معدن استان یزد 11 هزار و 500 نفر در حال اشتغال هستند.

مدیران جرأت تصمیم‌گیری برای ورود به حوزه‌های نوظهور را در خود ایجاد کنند

بازاریابی سیاسی - رییس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران تأکید کرد: مدیران باید جرأت تصمیم‌گیری برای ورود به حوزه‌های نوظهور را که منجر به خلاقیت و مسیرسازی می‌شود، در خود ایجاد کنند.

چشم‎انداز مثبت رشد و رونق اقتصادی در کشور/ افزایش 23 میلیارد دلاری GDP ایران

بازاریابی سیاسی - اقتصاد کشورمان بعد از پشت سر گذاشتن یک دوره سخت از رشد منفی و شرایط تورمی سخت؛ در 4 سال اخیر در مدار منطق و ثبات و انضباط مالی قرار گرفته و رشد مستمر و پایدار اقتصادی را در این مدت با وجود برخی تنگناها تجربه کرده است. براساس پیش بینی‎های نهادهای بین ‏المللی رشد تولید ناخالص داخلی کشورمان در سال جاری همچنان ادامه خواهد داشت.

تصویب حدود 45 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید در چهارمحال‌و‌بختیاری

بازاریابی سیاسی - به گفته رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان چهارمحال و بختیاری حدود 45 میلیارد تومان تسهیلات طرح رونق تولید برای 122 واحد تولیدی این استان به تصویب رسید.

خودروسازان ملزم به انطباق نمایندگی‌های مجاز متناسب با تعداد خودروی تحت ضمانت هستند/ رضایت مشتریان از کیفیت خدمات پس از فروش افزایش یافته است

بازاریابی سیاسی - مدیر کل صنایع خودرو و نیرومحرکه وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به افزایش رضایتمندی مشتریان خودرو از کیفیت خدمات پس از فروش گفت: تمامی خودروسازان داخلی ملزم به انطباق نمایندگی‌های مجاز متناسب با تعداد خودروی تحت ضمانت خود هستند.

اختصاص 13 میلیارد ریال تسهیلات به 7 طرح صنایع دریایی در هرمزگان

بازاریابی سیاسی - در راستای پروژه مشترک ساماندهی کسب و کارهای خرد در حوزه دریایی و با مشارکت صندوق توسعه صنایع دریایی و صندوق کار آفرینی امید، 13 میلیارد ریال تسهیلات به 7 طرح خرد حوزه دریا در هرمزگان اختصاص یافت.

ثروت آفرینی با توسعه منابع انسانی و تعالی سازمانی امکان پذیر است/ تاکید بر ضرورت حضور زنان در مدیریت امور جامعه

بازاریابی سیاسی - معاون پژوهشی و توسعه کسب و کار سازمان مدیریت صنعتی ، توسعه منابع انسانی و تعالی سازمانی را موجب ثروت آفرینی عنوان کرد و گفت : توسعه منابع انسانی و تعالی سازمانی رابطه تنگاتنگی با دنیای آی تی و فناوری ارتباطی و اطلاعاتی دارد.

ارز آوری بیش از 79 میلیون دلاری صادرات خراسان جنوبی

بازاریابی سیاسی - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: از ابتدای امسال میزان صادرات در استان 79 میلیون و 672 هزار و 611 دلار بوده که از لحاظ وزنی در شش ماهه نخست سال نسبت به مدت مشابه سال قبل 36 درصد رشد داشته است.

افزایش 8 میلیون تنی ظرفیت تولید فولاد کشور با 3 میلیارد دلار تامین مالی در4 سال اخیر/ کاهش یک درصدی نرخ سود تسهیلات معدنی بانک صنعت و معدن

بازاریابی سیاسی - رییس بانک صنعت و معدن اعلام کرد : این بانک 5 طرح را در حوزه گندله سازی و خطوط نورد مجموعا به ارزش 3 میلیارد دلار طی 4 سال گذشته تامین مالی انجام داد که با این اقدام ظرفیت تولید بخش فولاد 8 میلیون تن اضافه و به 17 میلیون تن می رسد.

صدور254 ضمانت و بیمه نامه معدنی به ارزش 300 میلیارد تومان در دولت یازدهم/ با حمایت صندوق بیمه فعالیتهای معدنی ریسک اعطای تسهیلات بانکها صفرمی شود

بازاریابی سیاسی - رئیس هیات عامل ایمیدرو از صدور254 ضمانت نامه و بیمه نامه معدنی به ارزش ٣٠٠ میلیارد تومان در دولت یازدهم خبر داد.

پیاده‌سازی بیش از 50 فرآیند به صورت الکترونیکی در سامانه بهین یاب/ توجه به حقوق شهروندی و تحقق دولت الکترونیک در ارایه خدمات اداری

بازاریابی سیاسی - به گفته مدیرکل دفتر ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت صنعت، معدن و تجارت در حال حاضر بیش از 50 فرآیند در سامانه بهین یاب و سامانه فرآیندی متصل به آن، به صورت الکترونیکی پیاده سازی می‌شود.

اجازه استفاده از 1.5 میلیارد دلار ازمنابع صندوق ذخیره ارزی برای صنایع روستایی و ایجاد اشتغال / امروز 32 درصد منابع بانکی به بخش صنعت و معدن اختصاص یافته است / اختصاص 50 هزارمیلیارد تومان برای طرح رونق تولید و نوسازی صنعتی

بازاریابی سیاسی - وزیر صنعت ،‌معدن و تجارت اعلام کرد : ازمجموع 600 هزارمیلیارد تومان منابع بانکی که در اختیار فعالیتهای اقتصادی قرارمی گیرد باید 40 درصد به بخش صنعت و معدن اختصاص باید و امروز خوشبختانه 32 درصد از این سهم را در اختیار داریم .

انحصار در آلومینیوم سندیت ندارد/ 294 هزار تن شمش آلومینیوم توسط 3 تولید کننده در سال 95 تولید شد

بازاریابی سیاسی - با توجه به همکاری سه شرکت تولیدکننده آلومینیوم و تولید 294 هزارتن شمش آلومینیوم توسط این شرکت ها در سال گذشته، انحصار در آلومینیوم سندیت ندارد و در صورت مشاهده اقدام قانونی به عمل خواهد آمد.

رشد 126 درصدی مبلغ ضمانت‌نامه‌های صادره و تمدیدی در شش ماهه نخست 96/ صدور 116 ضمانت نامه به ارزش 890 میلیارد ریال

بازاریابی سیاسی - صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک با اعلام صدور 116 ضمانت نامه به ارزش 890 میلیارد ریال در شش ماهه امسال از رشد 126 درصدی مبلغ ضمانت‌نامه‌های صادره و تمدیدی در شش ماهه نخست 96 خبر داد.

بازدید قائم مقام وزیر صنعت ، معدن و تجارت از دو واحد صنعتی / برگزاری نشست مشترک با تشکل ها و فعالان اقتصادی استان البرز

بازاریابی سیاسی - قائم مقام وزیر صنعت ، معدن و تجارت در امور تولید طی سفر به استان البرز از بزرگترین پالایشگاه غلات کشور در شهرستان ساوجبلاغ استان البرز بازدید کرد.

بازرسی از 2 هزار و 300 خبازی کهگیلویه و بویراحمد در 6 ماهه96 / برنامه ریزی 4 ماهه برای ارتقای کیفیت پخت نان

بازاریابی سیاسی - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد با اعلام برنامه ریزی 4 ماهه برای ارتقای کیفیت پخت نان در استان، گفت: در شش ماهه نخست امسال از 2 هزار و 300 مورد از واحدهای خبازی در سطح استان بازرسی انجام گرفته است.

مردم مبلغان مهمی برای حمایت از تولید ملی هستند/ باید تصویری امیدبخش و شفاف از فعالیت‌های خود به جامعه ارایه دهیم

بازاریابی سیاسی - رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت صنعت، معدن و تجارت مردم را مبلغان مهمی برای حمایت از تولید ملی دانست و گفت: باید تصویری امید بخش و شفاف از فعالیت‌های خود به مردم ارایه دهیم.

لزوم برقراری ارتباط منظم و نظام‌مند روابط عمومی‌ها با بدنه جامعه

بازاریابی سیاسی - رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان کرمانشاه با تأکید بر نقش روابط عمومی‌ها در پیشبرد اهداف کشور، گفت: از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت صنعت، معدن و تجارت به عنوان یاران وزیر که اقدامات شایسته ای را در خصوص برقراری ارتباط منظم و نظام‌مند مجموعه خود با بدنه جامعه انجام داده اند، تشکر می‌کنم.

شرکت‌های مشترک با سرمایه‌گذاران خارجی در ارومیه تاسیس می‌شود

بازاریابی سیاسی - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: شرکت‌های مشترک با سرمایه‌گذاران خارجی برای تأمین قطعات و تولید ماشین‌آلات در ارومیه تاسیس می‌شود.

20 درصد از شرکت‌های دانش بنیان مورد تایید، صنعتی هستند/ باید به سمت کسب و کارهای نوین مثل استارت آپ‌ها حرکت کنیم / در استفاده از فعالیت‌های فناورانه نباید موضوع اشتغال فراموش شود

بازاریابی سیاسی - وزیر صنعت، معدن و تجارت 20 درصد از شرکت‌های دانش بنیان تایید شده را صنعتی دانست و گفت: راه اندازی فناوری‌های نوین و نوین سازی فعالیت‌های موجود باید به صورت همزمان در دستور کار قرار بگیرد و در استفاده از این گونه فعالیت‌ها موضوع مهم اشتغال نیز فراموش نشود.

میزان اجرای مصوبه هیئت وزیران در خصوص خسارت دیدگان حادثه پلاسکو بررسی شد

بازاریابی سیاسی - طی نشستی با حضور وزیر صنعت ، معدن و تجارت مسائل و مشکلات خسارت دیدگان حادثه پلاسکو و نیز میزان اجرای مصوبه هیات وزیران در این خصوص بررسی و پیگیری شد.

پرداخت بیش از 114میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید به 131 واحد تولیدی استان قزوین

بازاریابی سیاسی - رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان قزوین از پرداخت 114 میلیارد و 273 میلیون تومان تسهیلات رونق تولید به 131 واحد تولیدی این استان از طریق سامانه بهین یاب از ابتدای سال تاکنون خبرداد.

توضیحات وزارت صنعت،معدن و تجارت به برخی انتقادها درباره واردات تراکتور

بازاریابی سیاسی - در پی انتشار برخی انتقادها به واردات تراکتور، مدیرکل دفتر ماشین‌سازی و تجهیزات وزارت صنعت،معدن و تجارت توضیحاتی به منظور شفاف‌سازی و تنویر افکار عمومی ارائه داد :

به سمت ایجاد بازارهای صادراتی باثبات برای صنعت فولاد برویم/ ماشین آلات معدنی بومی سازی شود

بازاریابی سیاسی - وزیر صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر لزوم بومی سازی ساخت ماشین آلات معدنی در کشور، گفت: به سمت ایجاد بازارهای صادراتی باثبات برای صنعت فولاد برویم‌.

تخفیف سود صادراتی تا سقف 5 درصد برای صادرکنندگان محصولات صنایع الکترونیک

بازاریابی سیاسی - مدیرعامل صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) از اعمال تخفیف سود صادراتی تا سقف 5 درصد برای صادرکنندگان محصولات صنایع الکترونیک خبرداد.

صرفه جویی 3 میلیون یورویی با ساخت و تحویل 46 واگن شرکت واگن پارس اراک

بازاریابی سیاسی - طی مراسمی با حضور استاندار مرکزی ورییس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت استان مرکزی 46 واگن ساخت شرکت واگن پارس اراک با 3 میلیون یورو صرفه جویی ارزی در کشور به شرکت های بهره بردار تحویل شد.

عملیات اجرایی شهرک صنعتی شماره 4 سنندج آغاز شد

بازاریابی سیاسی - فعالیت اجرایی و آماده سازی شهرک صنعتی شماره 4 شهرستان سنندج با 305 هکتار زمین در روستای سرنجیانه، با حضور معاون وزیر صنعت ،‌معدن و تجارت و مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران آغاز شد.

برنامه اعطای هزارمیلیارد ریال تسهیلات با بهره یارانه ای به صنایع الکترونیک

بازاریابی سیاسی - مدیرعامل صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک گفت : امسال نزدیک به 1000 میلیارد ریال دربحث صدور ضمانت های پیمان پوشش می دهیم و به همین میزان هم تسهیلات با بهره یارانه ای به فعالان این حوزه اعطا می کنیم.

هدفگذاری 3.6 میلیارد دلاری صادرات صنایع غذایی ، دارویی و بهداشتی تا پایان سال / کارگروه مشترک ورود موقت ، مشوق صادرات

بازاریابی سیاسی - مدیر کل دفتر صنایع غذایی ، دارویی و بهداشتی وزارت صنعت ،‌معدن و تجارت از هدفگذاری صادرات 3 میلیارد و 600 میلیون دلاری صنایع غذایی ، ‌دارویی و بهداشتی تا پایان سال جاری خبر داد.

تحقق 94 درصدی تولید خودرو با 900 هزار دستگاه/ بیش از نیمی از مصوبات کارگروه رفع موانع تولید عملیاتی شده است

بازاریابی سیاسی - معاون امور صنایع وزیر صنعت ، معدن و تجارت از تحقق 94 درصدی تولید خودرو طی 7 ماه گذشته خبر داد و گفت : تا امروز حدود 900 هزار دستگاه خودرو در کشور تولید شده است که نشان از تحقق حدود 94 درصدی برنامه هدفگذاری شده تا پایان سال دارد.

تأکید بر تشکیل کمیته مشترک بانک‌های مرکزی و اجرای کامل توافقنامه های مالی ایران و عراق

بازاریابی سیاسی - وزیر صنعت، معدن و تجارت کشورمان روز پنجشنبه در ادامه رایزنی هایش در بغداد با مقام های عراقی، با رییس بانک مرکزی عراق دیدار و گفت وگو کرد، ملاقاتی که هدف آن ایجاد تسهیل در روندهای مالی تجاری میان دو کشور ارزیابی شد و تشکیل کمیته مشترک بانک‌های مرکزی ایران و عراق و اجرای کامل توافقنامه های مالی موجود میان دو کشور مورد تاکید قرار گرفت.

تاکید بر مشارکت بخش خصوصی در تصمیم سازیها

بازاریابی سیاسی - معاون بازرگانی داخلی وزیر صنعت ،‌معدن و تجارت بر قانونمند کردن تشکلهای غیر دولتی برای مسولیت پذیری بخش های اقتصادی و مشارکت بخش خصوصی در تصمیم سازیها تاکید کرد.

رشد 44 درصدی پروانه بهره برداری معادن استان مرکزی در 6 ماهه نخست سال

بازاریابی سیاسی - رییس سازمان، صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی از رشد 44 درصدی تعداد پروانه بهره برداری صادره و تمدیدی و رشد 37 درصدی میزان سرمایه گذاری در معادن استان در 6 ماه نخست سال نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.

گسترش تولید دستگاه‌های ثبت فعالیت‌های الکتریکی مغز، عصب و عضله با حمایت صندوق صحا

بازاریابی سیاسی - یک شرکت دانش‌بنیان ایرانی با حمایت صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) اقدام به گسترش تولید دستگاه‌هایی برای ثبت فعالیت‌های الکتریکی مغز و همچنین فعالیت‌های الکتریکی عصب و عضله کرده است.

برگزاری همایش معرفی توانمندی سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در کیش

بازاریابی سیاسی - همایش معرفی توانمندی سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در حاشیه برگزاری نهمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی – Kish INVEX 2017 – برگزار شد.

تصویب اعطای تسهیلات رونق تولید به 740 واحد تولیدی صنعتی و کشاورزی آذربایجان شرقی

بازاریابی سیاسی - رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی از تصویب اعطای تسهیلات طرح رونق تولید به 740 واحد تولیدی صنعتی و کشاورزی در شش ماهه نخست امسال خبر داد و گفت: در معرفی واحدهای تولیدی جهت بهره مندی از تسهیلات بانکی در رتبه چهارم کشوری قرار داریم.

برنامه ویژه دولت برای فولاد/از تشکیل ستاد ویژه تا تاسیس کنسرسیوم

بازاریابی سیاسی - رییس سازمان توسعه و نوسازی معادن ایران از تشکیل ستاد فولاد برای پیگیری ویژه مشکلات و بهبود صادرات خبر داد و گفت: اولین جلسه این ستاد به زودی برگزار خواهد شد.

تعرفه وارداتی محصولات شیرینی و شکلات کشورمان به اوراسیا صفر می شود

بازاریابی سیاسی - رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران گفت : پس از جلسات متعدد با اعضای 5 کشور روسیه، بلاروس، قزاقستان، قرقیزستان و ارمنستان توانستیم تعرفه وارداتی محصولات بیسکوییت و شکلات ایرانی به کشورهای مذکور را به صفر برسانیم .

توانمندی تولید خودروهای پایه گازسوز در کشور وجود دارد / استفاده بیش از چهار میلیون خودرو در کشور از سوخت سی ان جی

بازاریابی سیاسی - مدیر کل صنایع خودرو نیرو محرکه وزارت صنعت، معدن و تجارت با تاکید براینکه توانمندی تولید خودروهای پایه گازسوز در کشور وجود دارد گفت : طبق آمار بیش از 4 میلیون خودرو در کشور از سوخت سی ان جی استفاده می کنند که از این میزان تقریبا حدود یک میلیون خودرو با پایه سوخت گاز طبیعی است.

انجام بیش از 2هزار و 200 مورد بازرسی در سطح استان کردستان طی 7 روز/ گرانفروشی و کم فروشی و عدم درج قیمت بیشترین مورد تخلف صنفی

بازاریابی سیاسی - رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت کردستان از انجام 2 هزارو 236 مورد بازرسی در سطح بازار از 29مهر تا 5 آبان ماه سال جاری خبر داد.

بهره‌برداری از 2 واحد فراوری و سنگ‌بری بزرگ تا پایان سال در آذربایجان‌غربی

بازاریابی سیاسی - به گفته رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی دو واحد فراوری و سنگ‌بری در مقیاس بزرگ تا پایان سال در این استان به بهره برداری می رسد.

ایجاد مرکز تجاری مشترک بین ایران و پاکستان

بازاریابی سیاسی - نشست مشترک اعضای هیات تجاری و بازاریابی پاکستان با بررسی زمینه های گسترش تجارت و روابط تجاری تجار و بازرگانان خراسان شمالی با کشور پاکستان برگزار شد.

تأکید دولت دوازدهم بر نوسازی صنعتی برای صادرات گرا کردن صنعت کشور/ اختصاص 4 هزار و 600 میلیارد تومان برای حمایت از واحدهای تولیدی صادرات گرا در سال 96

بازاریابی سیاسی - وزیر صنعت، معدن و تجارت نوسازی صنعتی برای صادرات گرا کردن صنعت را از مهمترین برنامه های دولت دوازدهم دانست و گفت: امسال چهار هزار و 600 میلیارد تومان منابع برای حمایت از واحدهای تولیدی صادرات گرا در نظر گرفته شده است.

ریاست وزیر صنعت ، معدن و تجارت بر کارگروه تنظیم بازار منافاتی با قانون انتزاع ندارد/ کارگروه تنظیم بازار نقش هماهنگ کننده دارد نه اجرایی

بازاریابی سیاسی - مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به اینکه کارگروه تنظیم بازار مسئولیت هماهنگی دارد نه اجرایی اعلام کرد که ریاست محمد شریعتمداری بر کارگروه تنظیم بازار به هیچ وجه برخلاف قانون انتزاع یا در جهت لغو آن نیست و اختیارات وزارت جهاد کشاورزی در قانون انتزاع به قوت خود باقی است.

رشد 44 درصدی صادرات استان فارس در سال گذشته با 477 میلیون دلار صادرات صنعتی

بازاریابی سیاسی - رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان فارس گفت : سال گذشته در استان فارس میزان 2.8 میلیون تن کالا به ارزش یک میلیارد و 43 میلیون دلار به خارج از کشور صادر شد که از لحاظ وزنی رشد 40 درصدی و از لحاظ ارزشی رشد 44 درصدی داشته است.

ایدرو با وزارت نیرو در توسعه فناوری انرژی‌های تجدیدپذیر مشارکت کند

بازاریابی سیاسی - به گفته معاون آموزش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت ایدرو می‌تواند در زمینه توسعه فناوری مورد نیاز انرژی‌های تجدیدپذیر در کنار انجمن انرژی‌های تجدیدپذیر و وزارت نیرو گام‌های مؤثری بردارد.

چهارمین نمایشگاه کیش اینوکس 2017 گشایش یافت

بازاریابی سیاسی - چهارمین نمایشگاه بین المللی بورس ، بانک، بیمه و خصوصی سازی و نهمین نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری کشور در آیینی در مرکز همایش های بین المللی کیش فعالیت خود را آغاز کرد .

قیمت هیچ کالایی در بازار رها نشده است

بازاریابی سیاسی - رییس سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان درباره افزایش قیمت خودرو در مدت اخیر و وظیفه این سازمان در قبال بازار توضیحاتی ارایه داد و افزود: قیمت هیچ کالایی در بازار رها نشده است اما سازمان حمایت بر اساس اولویت‌های خود عمل می‌کند و دنبال رصد مغازه به مغازه قیمت‌ خودرو نیست.

سهم 30 درصدی شهرک های صنعتی از مالیات شهرداری ها

بازاریابی سیاسی - معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر سهم 30 درصدی شهرک های صنعتی از مالیات بر ارزش افزوده دریافتی توسط شهرداری ها گفت: سهم شهرک های صنعتی از مالیات شهرداری ها تاکنون پرداخت نشده است.

ارایه تسهیلات مالی صندوق حمایت از صنایع الکترونیک به شرکت کنندگان در هفدهمین نمایشگاه صنعت برق

بازاریابی سیاسی - رییس اداره ارزیابی طرح‌های صحا گفت: صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک (صحا) با هدف حمایت از تولیدکنندگان داخلی و ارایه کنندگان خدمات بومی شده توسط شرکت‌های داخلی از تعدادی از متقاضیان حضور هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران، حمایت می‌کند.

فرصت‌های مالی و سرمایه گذاری معدنی ایران در استرالیا معرفی می‌شود

بازاریابی سیاسی - رییس هیات عامل ایمیدرو در "کنفرانس بین المللی معدنکاری و منابع" در استرالیا، فرصت های تامین مالی و سرمایه گذاری در بخش معدن و صنایع معدنی ایران را معرفی می کند.

تولید 31 درصد کنسانتره میوه کشور در آذربایجان غربی

بازاریابی سیاسی - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: آذربایجان غربی با 29 واحد فعال در تولید کنسانتره، آبمیوه و پوره توانسته است سالیانه 421 هزار تن و معادل 31 درصد کنستانتره میوه کشور را تولید و روانه بازار کند.

کاهش 44 درصدی واردات و 35 درصدی قاچاق و افزایش 18 درصدی تولید سیگار در 7 ماهه 96

بازاریابی سیاسی - رییس مرکز برنامه ریزی و نظارت بر دخانیات کشور با اعلام کاهش 44 درصدی واردات سیگار در هفت ماهه امسال، گفت: در هفت ماهه 96 قاچاق سیگار 35 درصد کاهش و تولید این محصول 18 درصد افزایش داشته است.

پرداخت بیش از یک هزار و 770 میلیارد تومان تسهیلات به یک هزار و 680 بنگاه ثبت نام شده در سایت بهین یاب

بازاریابی سیاسی - به گفته معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت از ابتدای امسال تاکنون به یک هزار و 680 بنگاه ثبت نام شده در سایت بهین یاب، بیش از یک هزار و 770 میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شده است.

خط پروازی ویژه گیلان-آستراخان برای تسهیل امور تجاری راه اندازی می شود

بازاریابی سیاسی - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان با اشاره به تفاهم در جهت راه اندازی خط پروازی ویژه گیلان-آسترخان گفت: این تفاهم در راستای تسهیل در امور تجاری و توسعه صنعتی و گسترش مبادلات اقتصادی شکل گرفت که صنعتگران و تجار می توانند به سهولت از فرصت ایجاد شده به نحو مطلوب استفاده کنند.

ساير مطالب

خط تولید کارخانه قند پیشوا دوباره فعال می شود

تامین مالی سکوهای نفتی میدان مشترک فروزان توسط بانک صنعت و معدن

ابلاغ بسته حمایت از توسعه صادرات غیر نفتی

رایزنی با کشورهای اروپایی و آسیایی برای صادرات سیب آذربایجان‌غربی/ فعالیت‌های سرمایه‌گذاری آذربایجان‌غربی با ترکیه توسعه می‌یابد

تنها 3 درصد از تسهیلات بهین یاب در قزوین انحراف از طرح داشته است

50 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید به واحدهای تولیدی سمنان پرداخت شد

50 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید به واحدهای تولیدی سمنان پرداخت شد

] انعقاد تفاهم نامه همکاری میان صندوق کارآفرینی امید و صندوق توسعه صنایع دریایی/ ساماندهی کسب و کارهای خرد و کوچک بازار محور در حوزه صنایع دریایی

برنامه ریزی برای آموزش 11 میلیون نفر ساعت در حوزه های صنعت، معدن و تجارت در سال 96/ تحقق 50 درصدی برنامه تاکنون

پیگیری چشم انداز سرمایه گذاری 30 میلیارد دلاری بین ترکیه و ایران/ ترامپ اروپایی‌ها را از توسعه روابط با ایران ترسانده است

کار سازمان حمایت کارشناسی قیمت است نه قیمت گذاری/ رشد چشمگیر مبارزه باقاچاق در سطح عرضه

پالایشگاه گاز هنگام ، آماده بهره برداری با تسهیلات بانک صنعت و معدن

برنامه راهبردی صنعت خودرو کشور بازنگری شود/ باید از حقوق مردم در کنار مظلومیت صنعت خودرو دفاع کرد/ نباید زمینه‌های سو استفاده و کلاهبرداری از خریداران خودرو فراهم شود

24 هزار میلیارد تومان پروژه نیمه تمام را تعیین تکلیف کردیم

24 هزار میلیارد تومان پروژه نیمه تمام را تعیین تکلیف کردیم

ضرورت بازنگری در قیمت گذاری اراضی مورد نیاز صنایع ایجادی در ایلام

صادرات 94 میلیون دلاری استان گلستان در 6 ماهه نخست سال 96

وجود یک میلیارد تن ذخیره قطعی معدنی در خراسان شمالی

364 مصوبه در ستاد تسهیل و رفع موانع تولیدی استان بوشهر

364 مصوبه در ستاد تسهیل و رفع موانع تولیدی استان بوشهر

130واحد صادر کننده در نقاط مختلف استان مرکزی شناسایی شد/ افزایش 25 درصدی صادرات کالاهای غیر نفتی استان

130واحد صادر کننده در نقاط مختلف استان مرکزی شناسایی شد/ افزایش 25 درصدی صادرات کالاهای غیر نفتی استان

جزیره کیش آماده میزبانی از بزرگترین رویداد اقتصادی کشور

حسن یونس سینکی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت شد

تولید برد مدار چاپی، محصولی قابل رقابت با نمونه‌های اروپایی

پرداخت 117 فقره تسهیلات رونق تولید در استان قزوین از ابتدای امسال

ثبت سفارش واردات کالاهای اساسی به ارزش 3 هزار و 800 میلیارد ریال در کرمانشاه

با دلار درمانی صادرات رونق نمی‌یابد/ اگر نرخ ارز را چند برابر هم کنیم، اتفاق مهمی در صادرات رخ نمی‌دهد/ سیاست دولت تثبیت نرخ ارز است

تثبیت شغل برای 6 هزار و 766 نفر در کردستان /امسال 9 واحد در کردستان 13 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید دریافت کردند

افتتاح سرای تجاری جمهوری اسلامی ایران در بندر آستاراخان روسیه

حجم صادرات ایران به فرانسه در 5 ماهه امسال 11 میلیون دلار افزایش یافت/ واردات قطعات خودرو نشانگر اراده خودروسازان ایرانی برای تولید محصول با کیفیت است

مثبت شدن تراز تجاری و استمرار آن در دو سال متوالی نشان واقعیت هاست

آشنایی رایزنان بازرگانی جمهوری اسلامی ایران با عملکرد سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران

طرح قیمت‌گذاری برخی کالاها در واحدهای خرده فروشی با توجه به تاکید رییس جمهوری لغو شد

152مورد ثبت سفارش کالا در مهر ماه 96 در مازندران

152مورد ثبت سفارش کالا در مهر ماه 96 در مازندران

برند سیب و انگور به نام آذربایجان‌غربی ثبت شد/ صادرات 7 هزار تن سیب در 6 ماهه 96

ازسرمایه گذاری در صنعت قالب سازی به عنوان صنعت مادر حمایت می کنیم

10 آبان‌ماه آخرین مهلت ثبت نام تسهیلات طرح رونق تولید در ایلام

10 آبان‌ماه آخرین مهلت ثبت نام تسهیلات طرح رونق تولید در ایلام

سه تفاهم نامه حوزه صنعت و تولید با وزارت علوم در دولت دوازدهم عملی می شود

پرداخت 166 میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به 33 واحد صنعتی در استان هرمزگان

رشد 21 درصدی ارزش صادرات استان قم در 6 ماهه ابتدای سال/ کاهش 37 درصدی واردات

صادرات حدود 945 میلیون دلار کالا از کرمانشاه در 6 ماهه 96

بهره برداری از 40 طرح صنعتی با سرمایه گذاری بیش از 260 میلیارد تومانی در یک سال آینده

وزن صادرات بخش معدن و صنایع معدنی در 6 ماهه نخست امسال 8 درصد افزایش یافت

مرز شلمچه در ایام اربعین حسینی برای صادرات باز است

کارگروه ملی تسهیل و رفع موانع تولید باید دارای اختیارات لازم باشد

با حضور محمد شریعتمداری نمایشگاه اختصاصی بازرگانی و صنعتی ایران در استانبول گشایش می‌یابد

گسترش تعاملات الکترونیک، کلید رونق کسب و کار بنگاه ها / ثبت نام در جشنواره تا 15 آبان تمدید شد

ایران با تکمیل برنامه اکتشافی به جمع 5 کشور معدنی دنیا می‌پیوندد

واحد های برتر صنعتی در هفته ملی پژوهش و فناوری تقدیر می شوند

واحدهای صادرات گرا، سرداران و سربازان خط مقدم اقتصاد ایران هستند/ باید در بودجه 97 تسهیلاتی برای ایجاد شرکت‌های بزرگ صادر کننده تصویب شود

دولت با افزایش تعاملات بین المللی در توسعه صادرات موفق عمل کرد

بازدید رییس سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان از واحدهای صنعتی و تولیدی کرمان

2 میلیارد دلار خط اعتبار خریدار امسال برای بازارهای هدف صادراتی پیش بینی شده است

2 میلیارد دلار خط اعتبار خریدار امسال برای بازارهای هدف صادراتی پیش بینی شده است

تولید سیگنال‌های الکترونیکی با اتکا به دانش ایرانی

هر گونه قیمت گذاری برای تجهیزات و ملزومات پزشکی از سوی انجمن‌ها و اتحادیه‌ها فاقد وجاهت قانونی است

رجیستری، به نفع مردم و به ضرر قاچاقچیان

خبر خبرگزاری تسنیم با عنوان" شریعتمداری وزیر وزارت جهاد کشاورزی را به بی کفایتی متهم کرد" دروغ است

سایت بهین‌یاب تا 15 آبان ماه برای ثبت نام واحد‌های تولیدی فعال است

خط تولید پنل های خورشیدی راه اندازی می شود

افزایش 18 درصدی استخراج مواد معدنی و تولید 45 هزارتن انواع خوراک آبزیان در چهارمحال و بختیاری

اعزام هیات تجاری استان سیستان و بلوچستان به کشور عمان

افزایش 14 درصدی تولید فولاد خام و 25 درصدی گندله سنگ آهن در نیمه نخست امسال

ارز آوری 79 میلیون دلاری صادرات خراسان جنوبی

توجه به طرح‌های تولیدی برای تحقق اشتغالزایی 14 هزار نفری در آذربایجان غربی

امکان پرداخت تسهیلات 15 میلیارد تومانی برای نوسازی واحدهای صنعتی

صدرو بیش از 43 میلیون دلار معافیت گمرکی در استان کرمانشاه

استان فارس رتبه دوم صادر کننده نمونه ملی را آز آن خود کرد

رشد 35 درصدی صادرات مازندران

تجلیل از3 صادرکننده ممتاز و نمونه استان یزد در مراسم روز ملی صادرات

تولید را راه حل نهایی همه مشکلات کشور و راه حفظ استقلال و قدرت کشور در صحنه ملی و بین الملی است/ بخش خصوصی واقعی شانه اش را زیر بار کار بگذارد

صادرات فرش استان تهران در 5 ماهه نخست سال به 89 میلیون دلار رسید

ثبت نام یک هزار و 338 واحد تولیدی استان سمنان در سامانه بهین یاب

موافقت‏ نامه منطقه‏ ای تسهیل تجارت بدون کاغذ گامی بلند به سوی یکپارچه سازی سامانه های جامع تجارت

کاهش نرخ تسهیلات بانکی ضرورت دارد/ بخش خصوصی واقعی شانه اش را زیر بار کار بگذارد

بد جلوه دادن فضای اقتصادی کشور خوب نیست/ بخش خصوصی واقعی شانه اش را زیر بار کار بگذارد

واگذاری قرارداد گل گهر 2 به کنسرسیومی از بخش‌خصوصی

صادرات محصولات معدنی استان تهران 46 درصد افزایش یافت

فراخوان اعزام هیات تجاری با محوریت بانک و بیمه به کشورعمان

افتتاح شرکت کربنات کلسیم اکباتان با تسهیلات بانک صنعت و معدن

راه‌اندازی بزرگ‌ترین دانشکده آموزش آنلاین مهندسی برق و مکاترونیک

رتبه برتر کشوری جنوب کرمان در استخراج کرومیت و ذخیره تیتانیوم

اختصاص 80 میلیارد ریال از تسهیلات رفع موانع تولید به 4 طرح نیروگاه خورشیدی و گازی چهارمحال و بختیاری

افزایش 9 درصدی صادرات کالاهای غیرنفتی آذربایجان شرقی

قرار گیری طرح کنسانتره زغال سنگ ممرادکو طبس در اولویت های ایمیدرو

حضور 15 کشور در دومین دوره آموزش مدل های زمین شناسی و اکتشافی

تجلیل از 6 صادرکننده نمونه و ممتاز خراسان رضوی در مراسم روز ملی صادرات

62 درصد صادرات به کشورهایی است که رایزن بازرگانی داریم /جذب سرمایه گذاری خارجی اولویت مهی برای رایزنان بازرگانی است

لزوم دمیدن جان تازه در کالبد سازمان‌های استانی صنعت، معدن و تجارت برای افزایش صادرات

بررسی نحوه همکاری و میزان پیشرفت قراردادهای خودرویی در دیدار رئیس هیات عامل ایدرو و قائم مقام آفریقا و خاورمیانه پژو سیتروئن

نحوه همکاری و میزان پیشرفت قراردادهای خودرویی

برای حضور در بازارهای بین المللی نیازمند افزایش بهره وری و کیفیت هستیم/ فضای پس از برجام فرصت فعالیت های اقتصادی و همکاری های بین المللی است

برای توسعه صادرات نیازمند بازتعریف سازمان توسعه تجارت هستیم

تقدیر از 9 صادرکننده ممتاز و 51 شرکت نمونه صادراتی در مراسم روز ملی صادرات

ظرفیت 34 میلیارد دلاری صادرات خدمات فنی و مهندسی با تمرکزی 5 ساله محقق می شود

دستیابی به صادرات 2 میلیارد دلاری صنایع دستی با رفع چالش‌ها و شناسایی بازارهای جدید

باید طاقچه موانع صادراتی را برداشته و دیوار مشوق ها را بالا ببریم / سازمان توسعه تجارت مجدداً به خانه صادرکنندگان تبدیل شود

دیپلماسی اقتصادی تاثیر بالایی در صادرات دارد/ لزوم توجه ویژه به حضور بخش خصوصی در برنامه ریزی های صادراتی

افزایش حجم تجارت خارجی ایران و ترکیه به سود دو کشور است

بارگذاری نقشه‌های توپوگرافی 1:25000 در سامانه کاداستر

موفقیت یک شرکت دانش‌بنیان خوزستانی در تولید سیستم بومی امنیت شبکه با حمایت صحا

هدف‌گذاری 2.5 میلیون تنی برای استخراج ذغال سنگ از معادن طبس تا سال 97

توقف ثبت سفارش خودرو موقتی است/ اظهار و ترخیص خودروهای وارداتی با تطبیق شماره شاسی و تأیید سیستمی نمایندگی انجام می‌شود

ضوابط ایمنی معادن زغال سنگ کشور اصلاح می‌شود

کشف انبار پوشاک قاچاق به ارزش بیش از 4 میلیارد ریال

نرخ بلیط هواپیما برای عزیمت به عتبات عالیات ویژه ایام اربعین اعلام شد

سهم 37 درصدی بخش صنعت، معدن و تجارت از حجم سرمایه‌گذاری خارجی پس از برجام

تحقق بیش از 60 درصدی صادرات غیرنفتی حوزه صنعت و گردشگری هرمزگان در شش ماهه نخست امسال

رسیدگی به 86 درصد شکایات مردمی در شش ماهه ابتدای امسال/ شکایت در حوزه نان ، میوه و سبزی و پوشاک بیشترین حجم شکایات مردمی

واگذاری تسهیلات به واحد های صنعتی لازمه اقتصاد مقاومتی و ایجاد اشتغال است/ تصویب 122 طرح تامین مالی و 8 طرح بازسازی و نوسازی استانی

حجم مبادلات تجاری ایران و ازبکستان به یک میلیارد دلار افزایش می یابد/ رایزنی برای اضافه شدن 50 کالای جدید به توافق نامه تجارت ترجیحی دو کشور

صادرات صنایع معدنی کشور 1.5میلیارد دلار افزایش یافته است

دهمین نمایشگاه بین المللی سنگ در نیم ور محلات گشایش یافت

سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان نگذارد مسایل سیاسی بین‌المللی دستاویز افزایش قیمت کالاها شود/ صدا و سیما برای افزایش سواد اقتصادی مردم برنامه بسازد

بهره برداری از 120 واحد صنعتی و تولیدی با بیش از 60 درصد پیشرفت فیزیکی در کرمانشاه تا پایان امسال

ایجاد اشتغال برای 3 هزار و 840 نفر با بهره برداری از 39 طرح صنعتی نیمه تمام در سراب

لازمه رشد ، پایداری و توسعه هر کشور حرکت در مسیر استاندارد است

استقرار بیش40 هزار واحد صنعتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی سراسر کشور با اشتغالزایی بیش از 800 هزار نفر

افزایش 18 درصدی بازرسی‌ها و کاهش 26 درصدی تخلفات در استان زنجان

تقدیر از 9 واحد تولیدی نمونه ملی در روز جهانی استاندارد

فاز نخست فولاد نی ریز اواخر پاییز سال جاری به بهره برداری می رسد

دستیابی به حداقل استاندارد در صنعت خودرو سازی کشور یک اولویت مهم است/ بومی سازی و انتقال تکنولوژی باید با رعایت استانداردهای ایمنی انجام شود

بهره مندی مرز نشینان هرمزگانی از سهمیه ارزی 51 میلیون دلاری

با اجرای کامل طرح رجیستری واردات غیرقانونی موبایل از بین می‌رود

برای برگزاری هفته تجاری و تولیدی گیلان در کشورهای منطقه آمادگی داریم

ثبت نام 27 شرکت‌ صادراتی در فرآیند انتخاب صادر کنندگان برتر استان زنجان

افزایش 5 درصدی صادرات ایران به عراق در 6ماهه / رشد 3 درصدی صادرات 50 کالای عمده

پیشنهاد سندیکای آلومینیوم به ایمیدرو برای تامین پایدار شمش صنایع پایین دستی

زمان اجرای طرح رجیستری برای تجهیزات سیم کارت خور اولویت بندی می‌شود/ واردات و ثبت سفارش منوط به داشتن شناسه است

رشد 23 درصدی تولید کنسانتره سنگ آهن معادن بزرگ کشور در پنج ماهه سال 96

رشد 23 درصدی تولید کنسانتره سنگ آهن معادن بزرگ کشور در پنج سال 96

ایجاد 2010 شغل مستقیم با تامین مالی بخش انرژی توسط بانک صنعت و معدن

تکنولوژی ایرانی پرد ثبت جهانی شد

1441واحد صنعتی و کشاورزی تاکنون در طرح رونق تولید استان مرکزی ثبت نام کردند

1441واحد صنعتی و کشاورزی تاکنون در طرح رونق تولید استان مرکزی ثبت نام کردند

نرخ پروازهای عتبات عالیات در ایام اربعین اعلام شد/ مردم تخلفات را به سامانه 124 گزارش دهند

بسته‌های حمایتی به صادر کنندگان تخصیص داده می‌شود

رییس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت استان گیلان منصوب شد

تامین مالی 50 درصد ظرفیت تولید فولاد کشور توسط بانک صنعت و معدن/ اجرای 13 طرح فولادی هم اکنون با تسهیلات این بانک

محمدرضابهرامن: اتهام‌زنی‌های ترامپ چیزی جز هیاهو نیست/ هوشیاری سپاه نقشه دشمنان را خنثی می‌کند

کاهش 60 میلیون عددی قاچاق گوشی تلفن همراه و افزایش یک هزار میلیارد تومانی درآمدهای گمرکی با اجرای طرح رجیستری

صحا به شرکت کنندگان ایرانی تله کام 2017 تسهیلات مالی ارایه می‌دهد

شریعتمداری: 10هزار میلیارد تومان برای نوسازی صنعت کشور اختصاص یافت

طرح فولاد میانه با تامین مالی بانک صنعت و معدن به بهره برداری رسید

کارخانه فولاد میانه با حضور معاون اول رییس جمهور و وزیر صنعت، معدن و تجارت دقایقی پیش افتتاح شد

تمرکز ایمیدرو در دولت دوازدهم بر اکتشافات جدید معدنی خواهد بود

رسیدن به ظرفیت 55 میلیون تنی تولید فولاد در دستور کار /سال 92 تا 96نقطه اوج تلاش در جهت تامین توازن چرخه فولاد