آخرین اخبار

کسب و کار

اعتبار اشتغالزایی جوانان اختصاص داده نشد

بازاریابی سیاسی - مدیرکل ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: قرار بود که تسهیلات 27/0 درصد از مالیات ارزش افزوده به وزارت جوانان برای حوزه اشتغال تخصیص داده شود که هنوز تخصیص داده نشده است و به همین خاطر اعطای وام با مشکل مواجه شده است.

زنان و دختران جامعه باید کارآفرین باشند

بازاریابی سیاسی - عضو شورای اسلامی شهر کاشان گفت: امروز زنان و دختران جامعه باید کارآفرین باشند و مراکز آموزشی، نیز برای تقویت بعد اجتماعی و حرفه ای فرهنگ کارآفرینی زنان در قالب محتوای آموزشی یا فعالیت فوق برنامه باید برنامه ریزی کنند.

نقش پررنگ وزارت صمت در ایجاد کارآفرینی

بازاریابی سیاسی - معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: وزارت صنعت، معدن و تجارت یکی از مهم ترین مجموعه‌هایی است که می‌تواند به کارآفرینی کمک کند.

طرح های کارآفرینی و خوداشتغالی بسیج مهندسین کلید خورد

بازاریابی سیاسی - صادق پور گفت:بسیج مهندسین صنعتی سعی کرد با ورود به حوزه اشتغال برای جوانان فعالیت های خود را از سر بگیرد و همایش ها و کنفرانس های مرتبط با زمینه سازی و بستر سازی خود اشتغالی و کار آفرینی در منطقه را برگزار کرد.

این دانشگاه بستر لازم برای اشتغال و کارآفرینی را فراهم کرده است

بازاریابی سیاسی - معاون پژوهش و فناوری دانشگاه پیام نور گفت: دانشگاه پیام نور در راستای اشتغال و ثروت آفرینی حرکت های خوبی داشته و با راه‌اندازی سه مرکز نوآوری در تهران، مشهد و شیراز بستر لازم را برای این رویکردها را فراهم کرده است.

برگزاری همایش تعاون، توسعه آموزشی و اشتغال پایدار

بازاریابی سیاسی - با هدف ترویج فرهنگ مشارکت و کار جمعی، گسترش فرهنگ کارآفرینی و توسعه کسب و کار، تشکیل و تقویت مدارس غیردولتی به ویژه تعاونی و شکوفایی اقتصاد تعاونی‌، همایش تعاون، توسعه آموزشی و اشتغال پایدار 30 بهمن ماه جاری برگزار می‌شود.

کار و تعاون در هفته‌ای که گذشت

بازاریابی سیاسی - بروزرسانی 350 کارگاه دولتی فنی و حرفه‌ای، عدم افزایش بن خواربار کارگران در سال آینده، احیای شورای عالی تامین اجتماعی و تشکیل بانک اطلاعات زنان فعال در عرصه‌های اقتصادی و کارآفرینی، سر تیتر مهمترین عناوین خبری این هفته در حوزه کار و تعاون بود.

اشتغالزایی 13 درصدی صنعت نساجی در ایران

بازاریابی سیاسی - مدیر کل دفتر صنایع نساجی و پوشاک وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: صنعت نساجی با 5 درصد سرمایه‌گذاری در کل کشور، 13 درصد اشتغال ایجاد کرده است.

آخرین رایزنی ها برای حداقل دستمزد

بازاریابی سیاسی - فاصله حداقل دستمزد با معیشت حداقل‌بگیرهای جامعه که آمار آنها کم نیست، نگرانی‌هایی را به وجود آورده و بحث افزایش دستمزد را به یک مطالبه جدی تبدیل کرده است، اما از آنجایی که بنگاه‌های اقتصادی در شرایط رکودی بسیار بدی به سر می‌برند، امکان برآورده شدن این خواسته دور از انتظار خواهد بود.

برپایی بازارچه کارآفرینی در الوند

بازاریابی سیاسی - بازارچه کارآفرینی برای توانمند سازی در زمینه کسب و کار و ایجاد اشتغال پایدار در هنرستان ریحانه شهر الوند برگزار شد.

شماره چهل و دوم «سرآمد» منتشر شد

بازاریابی سیاسی - چهل و دومین شماره ماهنامه «سرآمد» با تمرکز بر استارتاپ های شهرستانی، ویژه دی ماه سال جاری به بازار نشر آمد.

طرح های کارآفرینی از تسهیلات دولتی برخوردار نیستند

بازاریابی سیاسی - معاون کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان گفت: کارآفرینی صرفاً شغل ایجاد نمی‌کند، بلکه با بستر و رویه‌های موجود و ایجاد تغییرات، ارزش افزوده تولید می‌کند.

حمایت «سروش باران» از استارتاپ‌های حوزه کشاورزی

بازاریابی سیاسی - یک مقام مسئول بخش خصوصی کشاورزی گفت: کشاورزی ایران برای روبه‌رو شدن با چالش‌های اساسی همچون کمبود منابع آب، کمبود سرمایه، ریسک بالای عملیات از کشت تا فروش و تامین نهاده‌ها نیازمند نوآوری و ایده‌های خلاقانه است و مجموعه «سروش باران» آمادگی دارد از استارتاپ‌هایی که در این مسیر گام بردارند حمایت کند.

افزایش حداقل دستمزد کارگران بجای بن کارگری سیاست ماست

بازاریابی سیاسی - معاون روابط کار وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی گفت: سیاست ما افزایش بن کارگری نیست بلکه افزایش حداقل دستمزد کارگران است و برای بررسی آن کارگروه تخصصی تشکیل شده است .

ارائه تسهیلات اشتغال‌زایی صندوق کارآفرینی به 112 نفر و مشاغل خانگی به 23 تولیدکننده فرش در کاشمر

بازاریابی سیاسی - سرپرست فرمانداری کاشمر از ارائه تسهیلات صندوق کارآفرینی به 112 نفر و تسهیلات مشاغل خانگی به 23 فعال فرش دستباف کاشمر خبر داد.

محرومان،محور اصلی انقلاب اسلامی بودند

بازاریابی سیاسی - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: محور اصلی انقلاب اسلامی محرومان بودند اما باید دید با گذشت چهار دهه به مطلوب خود رسیده ایم یا از انقلاب فاصله گرفته ایم که جای بحث دارد.

اصل حرکت انقلاب اسلامی رفع فقر است

بازاریابی سیاسی - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: معنا و اصل حرکت انقلاب اسلامی، درک فقرا و رفع فقر بود که این مهم را در دستور کار قرار داده است.

حال کارگران خوب نیست!

بازاریابی سیاسی - دبیر کل کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران معتقد است اگر دستمزد کارگران چندبرابر خط فقر بود شاید موجب تورم می‌شد ولی در شرایط فعلی افزایش مزد به تورم دامن نمی‌زند. به گفته وی یک میلیون و 200 هزار تومان دریافتی با تمام مزایا رقمی نیست که به معیشت یک کارگر و خانواده‌اش کمک کند.

نگرانی از انحراف منابع اشتغالزایی

بازاریابی سیاسی - اگرچه تامین مالی ایجاد شغل را تضمین نمی‌کند، اما نقش مهمی در هدایت طرح‌ها و برنامه‌های اشتغالزایی دارد که به نظر می‌رسد طی سال‌های اخیر این منابع عمدتاً به انحراف کشیده شده است.

اجرای بیش از یک میلیون طرح اشتغال زایی در کمیته امداد

بازاریابی سیاسی - مدیرکل آموزش حرفه ای کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت : تاکنون بیش از یک میلیون طرح اشتغالزایی اجرا شده است و بیش از 700 هزار طرح جاری در زمینه های متفاوت در مناطق مختلف داریم.

مشاغل خانگی مقوله بسیار مهمی در کارآفرینی است

بازاریابی سیاسی - مدیر کل دفتر توسعه کارآفرینی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی گفت: باید نظام هماهنگ داشته باشیم تا به کارآفرین در جهت راه اندازی کسب و کار کمک کند و برای کشور توسعه و اشتغال ایجاد شود.

یک فعال کارگری: سبد معیشت خانوار معیار افزایش دستمزد باشد

بازاریابی سیاسی - نماینده کارگران در شورای عالی کار گفت: سبد معیشت خانوار که سال گذشته در آخرین نشست شورای عالی کار به تصویب شرکای اجتماعی کار رسید، می تواند معیار افزایش دستمزد به جای اعمال نرخ تورم باشد.

شرایط تبدیل وضعیت نیروهای پیمانی به رسمی آزمایشی

بازاریابی سیاسی - رئیس سازمان اداری و استخدامی با اعلام جزئیاتی از شرایط تبدیل وضعیت نیروهای پیمانی به رسمی آزمایشی از ایجاد تغییراتی در نحوه پرداخت حقوق در لایحه پیشنهادی به مجلس خبر داد.

ربیعی: اصل حرکت انقلاب اسلامی رفع فقر است

بازاریابی سیاسی - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: معنا و اصل حرکت انقلاب اسلامی، درک فقرا و رفع فقر بود که این مهم را در دستور کار قرار داده است.

ربیعی:محرومان،محور اصلی انقلاب اسلامی بودند

بازاریابی سیاسی - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: محور اصلی انقلاب اسلامی محرومان بودند اما باید دید با گذشت چهار دهه به مطلوب خود رسیده ایم یا از انقلاب فاصله گرفته ایم که جای بحث دارد.

حضور استارتاپ‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان هموارکننده راه تحول عرصه کشاورزی خواهد بود

بازاریابی سیاسی - معاون علمی فناوری رئیس جمهوری گفت نفوذ استارتاپ‌ها و شرکت‌های دانش بنیان، ورود دانش و فناوری تلفیق شده با نوآوری دانشگاهیان خلاق، می‌تواند ضمن حل مشکلات کشاورزی زمینه‌ساز توسعه اقتصاد دانش بنیان و درآمد بالا در این حوزه باشد.

ضرورت فرهنگ‌سازی کارآفرینی در کشور

بازاریابی سیاسی - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان این‌که باید فرهنگ کارآفرینی و نوع نگاه به کارآفرینی درکشور تغییر کند، اظهار کرد: باید در خصوص کارآفرینی فرهنگ سازی شود و این امر را باید از خود آغاز کنیم.

استارت‌آپی که با علف دریایی کارآفرینی کرد

بازاریابی سیاسی - یک جوان یونانی موفق شده است از طریق بازیافت علف دریایی و تبدیل آن به محصولات مصرفی، علاوه بر اشتغالزایی و کاهش هزینه‌های محیط زیستی کشورش، کسب و کاری موفق ایجاد کند.

همایش مسیر آینده من در دانشگاه پیام نورخوی

بازاریابی سیاسی - با هدف ایجاد بستر برای توسعه اشتغال و کار آفرینی از طریق دانشگاهها همایش مسیر آینده من در دانشگاه پیام نور خوی برگزار شد

مسابقه تولیدات رسانه‌ای با موضوع کارآفرینی برگزار می‌شود

بازاریابی سیاسی - رئیس دانشگاه جامع علمی – کاربردی استان زنجان از برگزاری مسابقه تولیدات رسانه‌ای با موضوع کارآفرینی خبر داد و گفت: علاقه‌مندان تا پنجم اسفند ماه فرصت دارند آثار خود را به دبیرخانه ارسال کنند.

فعالیت دانشگاه‌ها در قم باید به سمت ایجاد اشتغال باشد

بازاریابی سیاسی - استاندار قم با بیان اینکه اهداف مراکز عالی آموزشی در قم باید به سمت اشتغال و کارآفرینی باشد گفت: اگر دانشگاه به سمت و سوی اشتغال نباشد در واقع عمر دانشجو را تلف می‌کند.

گردهمایی مدیران هنرستان‌های استان اصفهان با موضوع کارآفرینی

بازاریابی سیاسی - گردهمایی استانی کارآفرینی ویژه مدیران هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای و کاردانش استان اصفهان با همکاری اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان و معاونت سما دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان(خوراسگان) برگزار شد.

دستمزد کارگران را واقعی کنید

بازاریابی سیاسی - یک فعال کارگری تاکید دارد که باید به سمت واقعی شدن مزد کارگران و بازنشستگان برویم زیرا این کار ضمن بهبود معیشت کارگران و بازنشستگان، فضای کار را برای نیروهای جوان باز می‌کند.

پرداخت عیدی بازنشستگان بر اساس حروف الفبا

بازاریابی سیاسی - امکان مشاوره و پرداخت تسهیلات به متقاضیان مشاغل خانگی، اعلام نحوه پرداخت عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی، تمدید صدور پروانه کار اتباع خارجی، اعلام سهم 70 درصدی تعاونی‌ها در اشتغال دریایی و افزوده شدن "مدیریت فنی و حرفه‌ای" به جمع رشته‌های دانشگاهی سر تیتر مهمترین خبرهای هفته جاری بود.

جبران عقب‌افتادگی مزد کارگران

بازاریابی سیاسی - یک مقام مسئول کارگری معقتد است با توجه به اینکه حقوق کارگران با کارمندان دولت متفاوت است، رقم دستمزد کارگران باید به نحوی تعیین شود که کارگر قادر به تامین هزینه‌های زندگی خانواده باشد.

اولین جلسه هماهنگی طرح روستای بدون بیکار

بازاریابی سیاسی - مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان لرستان در این جلسه گزارشی از روند برنامه ریزی و انجام عملیات میدانی این طرح را ارائه کرد و در این گزارش روند تعیین 12 روستای پایلوت اجرای طرح، همچنین تعداد خانوار، سکنه و وضعیت بیکاری و نوع حرف و مشاغل آنان تشریح و مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

ایجاد 404 شغل جدید برای نیازمندان

بازاریابی سیاسی - معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره)خراسان جنوبی گفت:404 فرصت شغلی جدیدیک ماه گذشته برای نیازمندان خراسان جنوبی ایجاد شد.

برپایی نمایشگاه خلاقیت و کارآفرینی دانش آموزی در چابهار

بازاریابی سیاسی - معاون سیاسی اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان گفت: دانش آموزان با انجام کارهای مختلف در چنین نمایشگاه هایی علاوه بر آشنا شدن با مشاغل در آینده تبدیل به یک کارآفرین خوبی خواهند شد.

18 کارگروه تخصصی کارآفرینی در دانشگاه صنعتی شاهرود ایجاد شد

بازاریابی سیاسی - رئیس دانشگاه صنعتی شاهرود بابیان اینکه کارآفرین کردن دانشگاه‌ها در قالب آمایش سرزمین یک مطالبه عمومی است، گفت: برای این منظور 18کارگروه در این دانشگاه تأسیس‌شده است.

بازنگری 850برنامه درسی دانشگاه‌ها با رویکرد کارآفرینی

بازاریابی سیاسی - حمایت از بخش خصوصی و غیردولتی در آموزش عالی، ضرورت بازنگری در برنامه‌های درسی و سرفصل‌های آموزشی، اهمیت یکپارچگی در نظام آموزش عالی کشور و مأموریت‌گرایی از مهمترین برنامه‌های معاونت آموزشی وزارت علوم است.

برند سازی بدون بودجه

بازاریابی سیاسی - برندینگ یا برند سازی به عنوان شیوه ای برای مختصر و خلاصه کردن کلیه فعالیت های یک سازمان در نظر گرفته می شود.

برای کارآفرین شدن، داشتن مدرک دانشگاهی کافی نیست

بازاریابی سیاسی - همه مهارت‌های کارآفرینی، در دانشگاه به شما آموزش داده نمی‌شوند و خودتان باید آن‌ها را کسب کنید. در این مطلب با برخی از این مهارت‌ها بیشتر آشنا می‌شوید.

اداره کل امور بانوان استانداری از طرح های اقتصادی و کارآفرینی حمایت می کند

بازاریابی سیاسی - اجرای طرح های اقتصادی و کارآفرینی که اقتصاد مقاومتی را به تحقق نزدیکتر می کند همواره از سوی اداره کل امور بانوان و خانواده استانداری مورد حمایت قرار گرفته است.

فعالیت صندوق کارآفرینی امید با هدف ایجاد اشتغال

بازاریابی سیاسی - مدیرکل صندوق کارآفرینی امید خوزستان گفت: صندوق کارآفرینی امید باهدف ایجاد اشتغال در حوزه کسب و کادرهای خرد و کوچک در حوزه‌های مختلف در شهر و روستا فعالیت دارد.

برنامه های دهه فجر کمیته کارگری و کارآفرینی در استان زنجان اعلام شد

بازاریابی سیاسی - مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با تشریح برنامه های دهه فجر کمیته کارگری و کارآفرینی در استان زنجان گفت: به همین منظور نشست های تخصصی با موضوع اقتصاد مقاومتی تشکیل می شود.

نشست مجمع خیران پارک علم و فناوری مازندران برگزار شد

بازاریابی سیاسی - نشست سالانه مجمع خیران پارک علم و فناوری مازندران با هدف بررسی ایده های کارآفرینی ، تولید و اشتغال و نیز برقراری ارتباط بین صاحبان ایده ها با سرمایه گذاران و خیران در ساری برگزار شد .

نخستین استارت‌آپ‌ویکند کشاورزی جنوب کشور برگزار می‌شود

بازاریابی سیاسی - دبیر اجرایی نخستین استارت‌آپ‌ویکند تخصصی کشاورزی و صنایع وابسته دانشگاه جیرفت گفت: استارت‌آپ‌ویکند تخصصی کارآفرینی کشاورزی و صنایع وابسته به آن برای نخستین بار در جنوب کشور و در دانشگاه جیرفت برگزار می‌شود.

موافقت صندوق کارآفرینی امید با 30 طرح زیست محیطی

بازاریابی سیاسی - مدیر طرح حفاظت از تالاب های ایران گفت: صندوق کارآفرینی امید با 30 طرح زیست محیطی به ارزش دو میلیارد و 300 میلیون تومان موافقت کرده و وام هایی را پرداخت کرده است.

رونق پژوهش در جامعه و دانشگاه از الزامات کنونی توسعه است

بازاریابی سیاسی - رئیس دانشگاه کردستان با بیان اینکه در ایران به پژوهش به عنوان یک فعالیت لوکس و تجملاتی نگریسته شده است گفت: از الزامات کنونی توسعه، رونق پژوهش در جامعه و دانشگاه با رویکرد توجه به نیازهاست.

عیدی بازنشستگان تامین اعتبار شد

بازاریابی سیاسی - مهمترین عناوین خبرهای این هفته به اعلام رقم خط فقر شدید در کشور، تامین منابع عیدی بازنشستگان، ایجاد بیش از 6000 فرصت شغلی در بخش تعاون و دعوت استارت‌آپها برای ثبت طرح‌های فناورانه اشتغال روستایی اختصاص داشت.

پارک علم و فناوری گیلان آماده ارائه خدمات آموزشی در حوزه کارآفرینی است

بازاریابی سیاسی - رئیس پارک علم و فناوری استان گیلان با اعلام اینکه این مجموعه آماده ارائه آموزش‌های کارآفرینی به متقاضیان است گفت: در حال حاضر چنین آموزش‌هایی در اختیار دانشگاه علوم پزشکی گیلان قرار گرفته است.

برگزاری بازارچه صنایع دستی، پوشاک و مواد غذایی در خمینی‌شهر

بازاریابی سیاسی - مدیر بنیاد تعاون کانون توسعه کار آفرینی زنان استان اصفهان از برگزاری بازارچه عیدانه صنایع دستی، پوشاک و مواد غذایی بانوان شهرستان خمینی شهر در اوایل اسفند امسال خبرداد.

ایجاد زنجیره ی ارزش، مهم ترین گام در روند اشتغال روستاییان

بازاریابی سیاسی - عضو کمیسیون کارآفرینی تصریح کرد: ورود کارگران و روستاییان به زنجیره ی ارزش ملی و بین المللی با هدف افزایش ارزش افزوده به نفع آنها، مهم ترین گام در پروسه ی ایجاد اشتغال در روستاهاست.

حمایت شرکت‌های دانش‌بنیان برای حضور در فن‌بازار حوزه انرژی

بازاریابی سیاسی - همزمان با نخستین همایش بین‌المللی دانشگاه سبز زمینه حضور شرکت‌های فناور و صاحبان فناوری‌های پاک و ارتباط آنها با متقاضیان فناوری و سرمایه گذاران در قالب فن‌بازار فراهم شده است.

اعلام فراخوان نخستین «ایده شو کسب و کار زنان» در چهارمحال و بختیاری

بازاریابی سیاسی - مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری چهارمحال و بختیاری از برگزاری نخستین «ایده شو کسب و کار زنان» در استان خبر داد و گفت: این فراخوان با هدف شناسایی ایده‌ها و طرح‌های برتر در حوزه کارآفرینی برگزار می شود.

هموار شدن مسیر کار آفرینی با فعال سازی ظرفیت‌های انسانی در استان کرمانشاه

بازاریابی سیاسی - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گفت: با فعال سازی و توجه ویژه به ظرفیت‌های انسانی، مسیر ایجاد اشتغال، تولید و کارآفرینی در استان هموار می‌شود.

ترویج فرهنگ کار و کارآفرینی مکمل اقتصاد مقاومتی است

بازاریابی سیاسی - استاندار کرمان با تاکید بر اینکه کشور در شرایط خاصی قرار گرفته و دورانی نیست که بخواهیم شعار بدهیم گفت: ترویج فرهنگ کار و کارآفرینی تکمیل‌کننده اقتصاد مقاومتی است و اگر توانستیم اقتصاد خانوارها را تقویت کنیم، اهداف اقتصاد مقاومتی محقق شده است.

بخش دوم سامانه الکترونیکی اشتغال ایثارگران راه‌اندازی می‌شود

بازاریابی سیاسی - مدیرکل اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: بخش دوم سامانه الکترونیکی اشتغال ایثارگران شامل ثبت درخواست بهره مندی از تسهیلات خوداشتغالی به صورت آزمایشی در بنیاد تهران بزرگ اجرایی می‌شود.

15 راهکار برای پیاده‌سازی بازاریابی عصبی بشناسید

بازاریابی سیاسی - احتمالا در گذشته و پیش از شکل‌گیری بازاریابی محتوا و بازاریابی شبکه‌های اجتماعی، رئیس‌تان بودجه‌ی بیشتری را برای خریداری تبلیغات بیشتر، اسپانسر شدن در جشن‌های مختلف یا پخش لوگوی شرکت‌ در ایستگاه‌های اتوبوس، در اختیارتان قرار داده است.

چرا برخی کالاها شانس بیشتری برای دیده شدن دارند؟

بازاریابی سیاسی - آیا تا به حال با خود فکر کرده‌اید که چرا مثلا، یک برند نوشابه را به دیگری ترجیح می‌دهید؟ اگر یک متخصص در زمینه رفتار مصرف کننده باشید، تلاش می‌کنید تا پاسخ این قبیل سؤالاتِ مربوط به مصرف کننده را بیابید.

هماهنگی زمان‌بر برای اجرای برنامه‌های اشتغال

بازاریابی سیاسی - عیسی منصوری درباره میزان همراهی دستگاه‌ها و وزارتخانه‌های مرتبط با اجرای برنامه اشتغال فراگیر به عنوان سند بالادستی بخش اشتغال کشور گفت: واقعیت این است که تقریبا همه دستگاه‌ها در اجرای برنامه اشتغال فراگیر با وزارت کار همراهی دارند...

سیاست اشتغالزایی با پول نفت تسلسل باطل است

بازاریابی سیاسی - استاد اقتصاد دانشگاه درباره سیاست های اشتغالی دولت گفت:اجرای سیاست‌های اشتغالزایی و کارآفرینی با صرف منابع و درآمد حاصل از فروش نفت جز ایجاد بوروکراسی زائد و ایجاد تسلسل باطل بعید به نظر می رسد اثربخشی لازم را داشته باشد.

صنعت ما متقاضی تکنولوژی پیشرفته نیست

بازاریابی سیاسی - واقع‌بینانه و بدون تعارف درباره وضعیت اقتصادی کشور صحبت می‌کند. معتقد است هنوز تا رسیدن به رشد اقتصادی با تکیه بر دانش‌بنیان‌ها و تکنولوژی های روز فاصله داریم.

اعطای تسهیلات خوداشتغالی به بیش از 6 هزار ایثارگر

بازاریابی سیاسی - مدیرعامل صندوق اشتغال و کارآفرینی ایثارگران گفت: در سال جاری 6 هزار و 500 نفر از ایثارگران، خانواده های شهدا و جانبازان تسهیلات خوداشتغالی برای ایجاد فرصت های شغلی دریافت کردند.

تفاهم نامه طرح ملی توسعه کسب و کار منعقد شد

بازاریابی سیاسی - تفاهم نامه همکاری بین مجید فاتحی معاونت فرهنگی اجتماعی گردشگری سازمان منطقه آزاد انزلی و حسین متقی طلب کارگزار طرح ملی توسعه کسب و کار و اشتغال پایدار(تکاپو) در استان گیلان منعقد شد.

اولویت با پژوهش های کارآفرین است

بازاریابی سیاسی - معاون پژوهش و فناوری دانشگاه خواجه نصیر طوسی با اشاره به اهمیت تولید علم و اشتغال در پی پژوهش گفت: اولویت دانشگاه در انجام پژوهش هایی است که به کارآفرینی منجر شود.

ایجاد بازار برای محصولات دانش بنیان هدف اصلی جشنواره ایران ساخت است

بازاریابی سیاسی - دبیر ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش بنیان گفت: یک از اهداف اصلی جشنواره ایران ساخت زمینه سازی برای شکوفایی زیست بوم کارآفرینی و نوآوری با رویکرد ایجاد بازار برای محصولات دانش بنیان است.

سومین اجلاس وب فارسی پنجم بهمن‌ماه برگزار می‌شود

بازاریابی سیاسی - سومین اجلاس توسعه‌دهندگان وب فارسی با حضور جمعی از طراحان و توسعه‌دهندگان وب، برنامه‌نویسان، مدیران کسب‌وکارهای اینترنتی و سیستم‌های تحت وب برگزار می‌شود.

لزوم تلاش مضاعف برای جذب تسهیلات اشتغال در استان کرمانشاه

بازاریابی سیاسی - هوشنگ بازوند امروز شنبه در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی استان که با حضور رضوی معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس جمهوری، منصوری، معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزیر کار و تعاون و نجفی، مدیرعامل شهرک های صنعتی ایران در سالن شهدای دولت استانداری کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: طی این جلسه به بررسی 2 بحث اشتغال روستایی و تسهیلات در نظر گرفته شده برای مناطق زلزله زده می پردازیم.

تعاونی‌ها در اولویت دریافت تسهیلات اشتغال روستایی

بازاریابی سیاسی - معاون وزیر تعاون، بهترین راهکار توسعه و اشتغال پایدار روستایی را جلب مشارکت مردم دانست و گفت‌: تعاونی‌ها در اولویت دریافت وام و تسهیلات اشتغال روستایی قرار دارند.

ثبت‌نام کنندگان در سامانه کارا طرح بدهند

بازاریابی سیاسی - ثبت نام حدود 50 هزار نفر در سامانه کارا، تدوین الگوی جدید مشاغل خانگی و هدفگذاری ایجاد 126 هزار شغل در استان تهران تا پایان سال و ایجاد هزار روستای تعاونی در کشور از مهمترین اخبار حوزه کار و تعاون در هفته جاری بود.

گام نخست در فرایند برند سازی کسب و کار شما

بازاریابی سیاسی - اگر شما محصولی دارید که متقاضی برای آن وجود دارد و هیچ پیشنهاد دیگری غیر از محصول شما برای عرضه به بازار برای آن نیست پس شما خوشبخت هستید چون کارتان آسان است

فواید داشتن برند و برند سازی در تجارت امروزی

بازاریابی سیاسی - توسعه صنایع دستی در کشورها، علاوه بر رفع مشکلات بیکاری جوامع به سرمایه کمی نیاز دارد و می توان با ابزارهایی ساده، این صنایع را گسترش داد و اشتغال در کشور را افزایش داد.

راهنمای عملی برندسازی

بازاریابی سیاسی - برندسازی یا برندینگ یکی از مسائل مهم در بازاریابی است.برندینگ به معنای تعریف شخصیت برای محصول مورد نظر پیش از ارسال و در دسترس مخاطبان قرار دادن است.

گلستان میزبان کارگاه صیانت و کارآفرینی

بازاریابی سیاسی - مدیر عامل موسسه خودباوران کوثر گفت: کارگاه منطقه ای سازمان های مردم نهاد مبارزه با موادمخدر با رویکرد اشتغال و کارآفرینی به میزبانی گلستان برگزار می شود.

فناوری‌های فرهنگی به کمک تولید و اشتغال می‌آید

بازاریابی سیاسی - همایش ملی فناوری‌های فرهنگی تولید و اشتغال با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی 29 بهمن ماه 96 در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود.

علی ربیعی به رییس جمهوری در مورد جان باختن دریانوردان پیام تسلیت ارسال کرد

بازاریابی سیاسی - علی ربیعی نماینده رییس جمهوری و رییس کمیته رسیدگی به حادثه نفتکش سانچی با صدور پیامی جان باختن 32 تن ازدریانوردان نفتکش سانچی را به رییس جمهوری و ملت ایران تسلیت گفت.

اخبار خواندنی

"کارآفرینی اجتماعی" ظرفیت بزرگی برای رشد و توسعه دارد

جزئیات طرح تامین مالی جمعی برای حمایت از نوآوران

پایه های اقتصاد دانش بنیان در دانشگاه هاست

تمرکز 68 درصد طرح‌ های اشتغال زایی در سه رشته باعث اشباع بازار می‌شود

پیوند میان دانشگاه و استارتاپ‌ها زمینه‌ساز رونق اقتصاد دانش‌بنیان می‌شود

پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی تا سقف 50 میلیون تومان به زنان کارآفرین

با هدف توسعۀ سرمایه‌گذاری در کسب‌وکارهای ارزش‌آفرین برگزار می‌شود

مسیر توسعه از محافل دولتی بیرو ن نمی آید

استفاده از ظرفیت تعاونی‌ها در طرح اشتغال روستایی

مراجعه متقاضیان تسهیلات روستایی به سامانه کارا

کاهش نرخ بیکاری منطقه یورو به پایین‌ترین سطح 9 سال اخیر

حقوق کارگران باید به خط فقر نزدیک شود

اعلام 14 رسته شغلی اولویت‌دار البرز در قالب طرح تکاپو

توسعه اشتغال در جزیره خارگ

ضرورت توسعه نقش‌آفرینی کسب و کارهای استارتاپی در حوزه انرژی

کارگاه روش‌های استاندارد داوری اختراعات و نوآوری‌ها

حمایت دانشگاه آزاد اسلامی از کارآفرینی و اشتغال به شیوه علمی و اثربخش

«کفش هوشمند» زمین خوردن صاحبش را خبر می‌دهد

معاون ربیعی طرح‌های اشتغالی دولت را تشریح می‌کند

سرمایه گذاری و کارآفرینی کارکرد اصلی انجمن انبوه سازان

نشست کارآفرینان بخش خصوصی ،مجلس و دولت برای تحقّق توسعۀ اقتصادی کشور

احتمال افزایش 15 درصدی حقوق کارگران

شش توصیه برای کارآفرینی

پرورش 12 کارآفرین در سطح ملی

ایده‌ها در نوآوری و کارآفرینی مهم نیستند!

امضای موافقت‌نامه همکاری پژوهشگاه نیرو و بنیاد شریف

فردا آغاز نام نویسی متقاضیان دریافت تسهیلات اشتغال روستایی و اشتغال دانش آموختگان

افزایش سهم بانوان در تولید، اشتغال و کارآفرینی

دومین همایش کارآفرینی امین‌الضرب فردا در تالار وحدت برگزار می شود

زنان کارآفرین مشمول سیاست های دولت هستند

کارآفرینی در مناطق کم‌برخوردار توسعه یابد

اولویت اول دولت اشتغال زایی است

نامه دبیر کل کانون کارآفرینان به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی

بوم مدل کسب و کار علی بابا

افزایش کیفیت تدریس و کارآفرینی رسالت جدید دانشگاه پیام نور است

اختصاص 12 هزار میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی روستایی

جامعه از استارتاپ‌های جدید استقبال کرده است

وام های توسعه روستایی و عشایری، فرصتی طلایی برای ایجاد اشتغال است

مشکل اشتغال قیمت تمام شده کالاست

اشتغال فراگیر طرحی برای حل مشکل فقر و بیکاری

هر قدر شغل ایجاد کنیم باز هم یک عده بیکار می‌مانند

مراحل بازاریابی درونگرا چیست؟

کنگره ملی بانوان کارآفرین ایران برگزار می‌شود

روند طولانی صدور مجوزهای کسب و کار مانع کارآفرینی و سرمایه گذاری است

باهدف بررسی رشد کسب و کار اینترنتی در ایران برگزار می‌شود

یک هزار شغل جدید در بخش صنایع دریایی هرمزگان ایجاد می شود

فرهنگ کارآفرینی در میان شهروندان پایتخت گسترش می‌یابد

عرضه آنلاین فرصت های شغلی

زیست بوم نوآوری شاهراه ورود به اقتصاد دانش بنیان است

پنجمین کنفرانس ملی کارآفرینی و مدیریت کسب و کارهای دانش بنیان

رونق اشتغالزایی و کارآفرینی در حوزه سوخت زیست توده محقق می‌شود

همایش کارآفرینی زنان در حوزه فناوری اطلاعات برگزار می شود

بسته‌های کارآفرینی در زمینه گیاهان‌دارویی و طب سنتی عرضه شد

اعتبار 1500 میلیارد تومانی صندوق کارآفرینی برای توسعه اشتغال روستایی

تفکر پشت میزنشینی اصلی‌ترین عامل بیکاری در کشور است

بسته تشویقی کمیته امداد برای کارفرمایان

جوانان به جای استخدام به فکر کارآفرینی باشند

جلوگیری از مهاجرت روستائیان به شهرها با آموزش و کارآفرینی

700 هزار نفر در نیمه نخست امسال جذب بازار کار شدند

بانوان کارآفرین آب‌پخش حمایت می‌شوند

نقش کارگاههای کوچک در کارآفرینی و توسعه اقتصادی همدان

ایران در شاخص رفاه‌ اجتماعی روی پله 117

کاهش آسیب‌های اجتماعی با بهره‌گیری از پتانسیل‌های کارآفرینی

به کارگیری 300 فارغ التحصیل دانشگاهی در کارگاه های اقتصادی

رویداد کارآفرینی هم نت فاضلاب در اصفهان برگزار می شود

اشتغالزایی صندوق کارآفرینی برای 107 نفر در آستارا

حمایت بخش خصوصی واقعی از صاحبان ایده

راه برای ورود سربازان به بازار کسب و کارهای دانش بنیان باز است

دومین جشنواره توانمندسازی و سرمایه گذاری کسب و کارهای ارزش آفرین «توسکا» برگزار می شود

بازدید دانشجویان از مجتمع خدمات فناوری دانشگاه صنعتی شریف

پرداخت هزار و 257 مورد تسهیلات صندوق کارآفرینی امید

جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب و کار برگزار شد

مدیران و مسوولان استان قم از پارک فناوری پردیس بازدید کردند

سرمایه گذاری بر پایه دانش‌بنیان و هم‌افزایی علم و ثروت

رویداد کارآفرینی «ایکاب» در دانشگاه صنعتی اصفهان به کار خود پایان داد

اردوی استارت‌آپ و کارآفرینی دانشگاه آزاد اسلامی رودهن برگزار می‌شود

افت چهار پله‌ای رتبه ایران در موضوع کسب‌وکار

مرکز نوآوری کرمان جایی برای ایجاد تفکر کارآفرینی

اختتامیه نهمین جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب‌وکار شریف

بازار اقلام آرایشی و بهداشتی فرصتی برای کارآفرینی

تنها 30 درصد فعالان کسب و کار اینترنتی مجوز دارند

آموزش های فنی و حرفه ای؛ اولویت اول جوانان و فارغ التحصیلان برای اشتغال و کارآفرینی است

رشد استارتاپ ها زمینه ساز تحقق اقتصاد دانش بنیان می شود

علل مغایرت بودجه 97 با برنامه اشتغال

از اشتغال‌زدایی تا رشد یک اقتصاد دیجیتالی

چگونه مانند یک کارآفرین رشد یابید؟

سند کار شایسته، میثاق ملی و ترجمان حقوق شهروندی در دولت تدبیر و امید است

سهم ناچیز بودجه مهارت‌آموزی

زیان کسب‌وکارهای خرد از آلودگی هوا

مهمترین عوامل در اثربخشی تبلیغات چیست؟

در انتخاب تیم تولید محتوا وسواس به خرج دهید!

استراتژی وب سایت شما تا چه اندازه قدرتمند است؟

رفع مشکل دریافت ضمانت بانکی از زنان کارآفرین با حمایت خیرین

204 هزار نفر در کشور بیمه بیکاری می‌گیرند

اختصاص 8000 میلیارد تومان اعتبار به مشاغل خانگی

مزایا و معایب خرید فالوئر شبکه‌های اجتماعی

شش دلیل برای بروزرسانی طرح کسب و کار خودتان

موقع بازاریابی زنان خود یک شبکه اجتماعی هستند

بایدها و نبایدهای پوشش در کسب و کار (مخصوص آقایان)

فروش موفق با 26 استراتژی منحصر‌به‌فرد

بودجه وزارت کار برای سال 97 معادل 35.4درصد افزایش یافت

فرآیند تصمیم گیری مشتریان چگونه است؟

بازاریابی محتوا به کمک هوش مصنوعی

روش های گسترش برند شخصی در شبکه های اجتماعی

بهترین صفحه ی اینستاگرام خود را بسازید!

چرا نباید نگران دزدیده شدن ایده هایتان باشید؟

اجرای طرح کارورزی برای 20 هزار نفر شغل ایجاد کرد

کاهش بیکاری در روستاها با اجرای طرح روستا تعاون

افزایش حقوق کارکنان 10 درصد شد

قانون کار 203 ماده بی‌خاصیت نمی‌خواهد!

افزایش سهم اشتغال در بخش خدمات

آرمان‌شهر توسعه ایران

برندسازی حسی: برند شما شبیه به چیست؟

سه دلیل برای اینکه نباید سرمایه‌‌گذاری خطرپذیر کسب و کار خود را افزایش دهید

بهترین روش تاثیرگذاری صدای برند بر مشتریان چیست؟

روش های برندسازی چندین محصول تولید شده توسط یک شرکت

مدیران، اینگونه کارکنان خود را تضعیف می کنند

تکنیک اسکمپر چیست و چگونه باید از آن استفاده کرد؟

روش های کارآفرینی برای داشتن شغل جانبی سودآور با وجود یک کار تمام وقت

ایجاد بیش از 3600فرصت شغلی توسط تعاونی ها

چرا نوآوری در شرکت‌های بزرگ آنقدر دشوار است؟

چرا یک برندینگ قوی برای موفقیت استارتاپ ها الزامی است؟

مهمترین عوامل در فرآیند استخدام که هر کارآفرین باید بداند

اشتغال به کار 170 هزار نفر در سال گذشته

7 صندوق خطر پذیر در مناطق آزاد راه اندازی می شود

ایجاد یک میلیون شغل 70 درصد بودجه کشور را می‌بلعد!

6 نکته کلیدی برای مدیریت کسب و کارهای کوچک

کلان داده چه نقشی در بازاریابی دیجیتالی ایفاء می کنند؟

داستان سرایی مشتری در استراتژی بازاریابی دیجیتال

6 راه توسعه برنامه دیجیتال مارکتینگ

نقش بازاریابی دیجیتال در رشد کسب و کار

نشان لیاقت کارآفرینی فدراسیون نخبگان فرانسه به بیمارستان عرفان اعطا شد

آیا زمان آن رسیده است که استارتاپ خود را شروع کنید؟

ایده هایی برای کاهش مخارج استارتاپ ها

ده منبع مهم برای جذب سرمایه در استارتاپ ها

نخستین رویداد ایده بازار فناوری سلامت برگزار می شود

نکاتی برای بازاریابی در یک روز خاص (جمعه سیاه و دوشنبه اینترنتی)

نکاتی برای بازاریابی در یک روز خاص (جمعه سیاه و دوشنبه اینترنتی)

در دنیا 12 هزار و در ایران 6 هزار رشته شغلی فعال است

به‌‌زودی شاهد استارت‌آپ‌های 5 میلیارددلاری ایرانی خواهیم بود

دلایلی مکفی برای خودداری از برندسازی مجدد

دفتر حمایت از نیروی کار ایرانی در استرالیا، عمان، ترکیه و کانادا فعال شد

نخستین رویداد استارتاپی «ایدوکا» در لرستان برگزار می‌شود

شرکت‌های خلاق ایجاد می‌شود

جذابیت بخش خدمات برای کارآفرینی

توسعه کسب و کارهای نو در ایران

ارزش‌گذاری دانش

سمینار فرصت‌های راه‌اندازی کسب‌وکار نوآورانه در صنعت لجستیک برگزار شد

دعوت به راه‌اندازی استارت‌آپ توزیع مواد غذایی، پروتئینی، میوه و سبزی

وضعیت سرمایه‌گذاری‌های ریسک پذیر حوزه ICT در دنیا