آخرین اخبار

نکات خواندني

می توانید ارزش خودتان را ثابت کنید؟

بازاریابی سیاسی - اگر بگوئید “پیتزای ما، بهترین پیتزا در دنیاست!” آیا مردم در دسته ها و گروه های بزرگ به سوی رستوران شما ...

5 علامت از کلاهبرداری تبلیغات کاریابی

بازاریابی سیاسی - امروزه با دیدن تبلیغات بسیار زیاد و بررسی آنها به کلاهبرداری بسیاری تبلیغات کاریابی پی می بریم. شما نباید به محض دیدن ...

7 توصیه برای راه اندازی موفق محصول

بازاریابی سیاسی - راه اندازی محصول هیجان انگیز ترین قسمت برای شروع کار است. برای راه اندازی اجاره کردن روابط عمومی و یا آگهی مطبوعاتی ...

اصول استفاده از هشتگ برای برندها در شبکه‌های اجتماعی

بازاریابی سیاسی - با حضور هشتگ در شبکه‌های اجتماعی، روند تازه‌ای از تعامل در این حوزه اتفاق افتاد و دسترسی به مطالب موردنظر مخاطب بسیار ساده‌تر شد. ولی پس از گذشت ده سال از تولید هشتگ (اولین بار توسط توییتر) هنوز هم وجود دارند برندهایی که با اصول استفاده از هشتگ آشنایی ندارند.

تبليغات خلاق: لگو

بازاريابي سياسي - مارکتينگ‌نيوز- لگو: چيزهاي بزرگتري بسازيد.دست‌اندرکاران: آژانس تبليغاتي: مدرسه تبليغاتي Simulador de Vuelo، ...

7 اشتباهي که در طراحي لوگو نبايد مرتکب شويد

بازاريابي سياسي - اولين چيزي که بعد از شنيدن نام کوکاکولا به ذهنمان مي‌آيد، لوگوي قرمز رنگي‌ست که با يک فونت خاص، نام کوکاکولا بر آن ...

اصول موفقيت در آينده از نگاه مشاهير جهان

بازاريابي سياسي - بر خلاف گذشته که توانايي ذهني (هوش ) تاثيرگذارترين عامل موفقيت محسوب مي شد. اما امروزه افراد موفقي همچون بيل گيتس، ريچاد ...

بررسي قلمرو داعش در اينترنت

مانند هر چيز ديگر، کمپيني با يک هشتگ راه‌اندازي شد. اما به جاي تبليغ يک آلبوم يا فيلم جديد، #AllEyesOnISIS حمله به شمال عراق را در سال 2014 اعلام کرد که يک واقعه خونين بود که تا امروز روي سياست‌هاي جهاني تاثير گذاشته است.

.هشت دليل عدم موفقيت شرکت‌هاي روابط عمومي

براي اينکه يک کمپين روابط عمومي موفق باشد بايد خط‌وط ارتباطي گشوده شود. يک شرکت روابط عمومي به همان خوبي است که مشتري به او اجازه مي‌دهد به عبارت ديگر مشترياني که اغلب با يک شرکت روابط عمومي براي روي هم گذاشتن و مبادله ايده‌هاي جديد ملاقات مي‌نمايند ملزم به يافتن فرصت‌هاي بيشتري هستند تا به نکته‌هاي خبري ارزشمند دست يابند.

سه نکته براي ورود به يک بازار جديد

در زمان ورود به يک بازار جديد، وارد شدن به اين بازار با قدرت زياد و کامل يک موضوع مهم و حياتي تلقي مي شود. در غير اينصورت، در صورتي که ديگر رقباي شما در اين بازار در رابطه با استراتژيهاي رشد خود با قدرت عمل کنند، بزودي شما به حاشيه رانده مي شويد.

يک بازارياب مهم باشيم

به‌عنوان يک بازارياب موفق مي‌دانيم که مي‌خواهيم موفق شده و از اين روش کم‌هزينه بازاريابي بهترين بهره را ببريم؛ بنابراين بايد به‌صورت عميق و هوشمندانه در مورد مسيري که اجرا خواهيم کرد فکر کنيم .

فلسفه جديد فروش جايگزين تبليغات

شيوه‌هاي جديد بازاريابي و تبليغات باعث مي‌شوند که نيازي دوباره را به تفکر و نظمي مجدد در فرآيند بازاريابي و تبليغات احساس کنيم.

روانشناسي قيمت گذاري

قيمت گذاري مبحث بسيار تخصصي و پيچيده اي است و فاکتورهاي زيادي در قيمت نهايي يک محصول اثر گذار هستند، قيمت تمام شده، وضعيت اقتصاد، عرضه و تقاضا، قيمت محصولات رقيب، استراتژي هاي کلان شرکت، برندينگ و … .

5 تصور نادرست در مورد فروش: نکته‌هايي که فروشندگان بايد بدانند

يک کارآفرين ممکن است يک ايده‌ي بسيار عالي داشته باشد ولي باز هم شکست بخورد، اگر هيچ‌کس او را نشناسد و از او خريد نکند. بنابراين مهارت فروش يک مهارت ضروري براي کارآفرينان محسوب مي‌شود. ادامه مطلب…

شهري که تعطيل نيست و غواصي در جستجوي دُر گرانبهاي خدمت

اين روزها در حال و هواي نوروزي هستيم و شرکت ها سعي کرده اند کمپين هاي مناسبي با اين حال و هوا اجرا کنند، هر چند من معتقدم که برندها قدر ايام نوروز را نمي دانند و به سادگي از کنار اين فرصت گرانقدر مي گذرند ولي برندهاي هم هستند که تلاش هايي براي استفاده از اين فرصت 15 روزه مي کنند.

راهنمايي‌هايي براي ساخت برند شخصي

شرکت‌هايي همانند کوکاکولا، مک‌دونالد و اپل برندهاي محبوب و شناخته‌شده‌اي در سراسر جهان هستند، اما برندينگ فقط براي شرکت‌ها نيست، امروزه برندينگ شخصي به مبحث مهمي در دنياي صنعت و کسب‌وکار تبديل شده است. ادامه مطلب…

5 عادت مهم خريداران مدرن

اگر کسب‌وکاري را به راه انداخته باشيد مطمئنا فروش يکي از اهداف اصلي کسب‌وکار شما است، بنابراين درک واکنش‌هاي مصرف‌کنندگان از اهميت خاصي برخوردار است.

نکات و ترفندهاي سئو : 20 نکته برتر سئو براي گوگل در سال 2015

بهينه‌سازي موتورهاي جستجو(سئو) کليد اصلي براي راه‌اندازي يک وبلاگ يا وب‌سايت موفق است. به خصوص براي تازه‌کاران و مبتديان که بايد بهترين نکات و ترفندهاي سئو را براي افزايش ترافيک وب‌سايت و بهبود رتبه جهاني دنبال کنند

چرا بعضي از مردم از تبليغات متنفرند؟

چند روز پيش برنامه راديوئي رو گوش ميدادم که موضوع برنامه در مورد کالاهاي ايراني بود و مجري برنامه سوالي در مورد تبليغات کالاهاي ايراني مطرح کرده بود، شنوندگان برنامه ديدگاه هاي مختلفي را از طريق پيامک به برنامه ارسال مي کردند و مجري برنامه آنها را مي خواند.

اخلاق در آميخته بازاريابي

اخلاق و انسانيت نه تنها در زندگي عادي از اهميت زيادي بر خوردار است بلکه در تک تک مراحل شروع وانجام کسب وکار مي تواند تضمين کننده موفقيت يک کسب وکار نيز باشد

آگهي هاي تبليغاتي را چه کساني خلق مي کنند؟

شايد اگر شما صاحب يک مغازه کوچک يا يک توليدي کوچک باشيد براي تبليغ خودتان به فکر چاپ يک بنر کوچک يا تراکت مي افتيد و اگر به فتوشاپ يا کرل دراو وارد باشيد در عرض چند ساعت تلاش يک آگهي يا بنر آماده مي کنيد و به خيال خودتان يک تبليغ ايجاد کرده ايد. اما تبليغات چيزي فراتر از اين هاست.

آيا حلقه هاي زنجير شرکت تان محکم است؟!

وقتي صحبت از يک شرکت، سازمان، موسسه، کارخانه و ... مي شود، اولين چيزي که به ذهن مي‌آيد، نوع محصولي است که آن مجموعه توليد مي‌کند.

پديده اي جديد در صنعت تبليغات

ايده‌هاي جديد تبليغاتي معمولا سروصداي زيادي به پا مي‌کنند و اگر اين ايده‌ها از طريق شبکه‌هاي ملي نيز پخش شوند سروصدايشان بيشتر نيز مي‌شود. حال اگر يک ايده تبليغاتي در وسط يک برنامه پربيننده نيز پخش شود که تاثير دوچنداني پيدا مي‌کند.

چرا خلاقيت و نوآوري؟

براي پاسخ دادن به اين سوالات شايد بهتر باشد نگاه گذرايي به تغييرات عمده چند دهه گذشته دنيا بيندازيم

ده توصيه به مشاغل كوچك تازه تاسيس

براي اينکه يک کسب و کار پايدار بماند و همچنين سودآور باشد لازم است تا زمينه‌هاي راه‌اندازي آن و همچنين بسترهاي فعاليت و بازاريابي کسب و کار به طور دقيق بررسي شود.

تکنيک چرا

انسان در دوران کودکي اشتياق فراواني براي کشف دنياي پيرامون خود دارد. کنجکاوي کودکان در مورد پديده‌هاي مختلف، آنها را وادار به پرسش‌هاي متعدد و بي‌پايان از بزرگترها مي‌کند. «چرا» کلمه‌اي است که به کرات مي‌توان از زبان کودکان شنيد

تکنيک اسکمپر

اين تکنيک مجموعه‌اي از سوالات است که به شما کمک مي‌کند تا موضوع و مسئله مورد نظر خود را از زواياي مختلف مورد بررسي قرار داده و به ايده‌هاي جديدي دست يابد. با ما باشيد!

سه استراتژي رقابت که رد خور ندارند

"رقابت"‌دغدغه هميشگي شرکت هاي تجاري است. اغلب مديران هر چند مي دانند که بايد رقابت کنند ولي از استراتژي هاي رقابت چيز زيادي نمي دانند.

تکنيک بارش فکري

تکنيک بارش فکري (brainstorming) را دکتر الکس اس اسبورن در سال 1938 ابداع کرد.

تکنيک هاي خلاقيت

در تکنيکهاي خلاقيت نيز تکنيک چرا در واقع همانند چراهاي مکرر دوران کودکي است.

اميد به زندگي در جوامع مختلف

اميد به زندگي در هر جامعه اي با بهداشت و سلامت جسمي و رواني افراد جامعه رابطه مستقيم دارد.

9 روش متفاوت افراد موفق

چرا شما در رسيدن به برخي از اهدافتان بسيار موفق بوده‌ايد اما در برخي ديگر نه؟ اگر جواب اين سوال را نمي‌دانيد، نااميد نشويد، زيرا شما تنها فردي نيستيد که در اين زمينه دچار سردرگمي‌شده‌ايد.

7 پيشنهاد براي افزايش فروش

چطور با کم کردن هزينه در کسب‌و‌کارتان استفاده کنيد و فروش خود را افزايش دهيد. پيشنهادات بسيار ساده ولي اثرگذار.

تهيه ليست کارهاي روزانه: بلي يا خير؟!

شرايط در قرن حاضر به گونه‌اي است که اغلب ما بسيار پرمشغله شده‌ايم. هر روز کارهاي زيادي هست که بايد انجام دهيم.

به فکر آرامش باشيم نه فقط آسايش!

علل عقب‌ماندگي مسلمين از غرب از حيث پيشرفت‌هاي مادي، عمل نکردن صحيح و کامل به الگوي اسلامي سبک زندگي است

چگونه در اولين قرار ملاقات بيشترين تاثير را بگذاريم؟

گذاشتن تاثيري خوب در اولين قرار ملاقات براي ايحاد رابطه بـا ديـگران بسـيار مهم است. در مسائل کاري، تاثير گذاري در اولـيـن قـــرار مـلاقـات بـراي ايـجـاد رابطه و يا بـرقـراري شـراکـت و رابطه اي سودمند و بادوام ضروري است.

برنامه ريزي براي پولدار شدن - برنامه روز ششم

قدرت خود القايي و چگونگي استفاده از آن همانطور كه متوجه شده‌ايد، دراين دوره 30 روزه مبناي برنامه خوشبختي عبارتست از به كارگيري روزانه‌ي خود القايي برنامه‌ريزي مجدد ذهن شما

کدام را سوار مي کنيد؟

يک شرکت بزرگ قصد استخدام يک نفر را داشت. بدين‌مظور آزموني برگزار کرد که يک پرسش داشت. پرسش اين بود:

جايگاه رفيع و ملا نصرالدين

يک روز ملا نصر الدين براي تعمير بام خانه خود مجبور شد مصالح ساختماني را بر پشت الاغ بگذارد

برنامه 30 روزه براي پولدار شدن- روز اول

تا زماني كه شما حقيقتاً براي تغيير آماده نشده باشيد، و تا زماني كه كاملاً از وضعيت موجود خود خسته نشده باشيد، هيچگونه تلاشي شامل كمك به خود، درمان توسط متخصص، و يا مثبت نگري موثر نخواهد بود پس..

نکته هاي زيباي قرآني

سلسله نکاتي در باره با آيات الهي عجين گشته، که هر کدام به صورت موجز به موضوعات مورد نياز بشر مي‌پردازد

اصول مذاكره موفق

هدف مذاكره درگير كردن طرفين مذاكره كننده با بخشي از منافع موجود در مذاكره نيست، بلكه هدف مذاكره درگير كردن طرفين مذاكره با حداكثر منافع مشروع موجود در مذاكره است

خودتان باشيد!

همه اين ضرب‌المثل معروف را شنيده‌ايم که مي‌گويد: «خواهي نشوي رسوا هم‌رنگ جماعت شو!»

پيشاپيش خود را شکست‌خورده نبينيد.

اگر شما به دليل ترس از شکست، کار جديدي را شروع نکنيد، در واقع شما پيشاپيش شکست را پذيرفته‌ايد. انجام هر کاري ممکن است با موفقيت و يا عدم موفقيت همراه باشد.

منطقه راحتي خود را وسعت دهيد.

هر کس داراي منطقه راحتي (Comfort Zone) خاصي است و در اين منطقه احساس آرامش دارد. بنابراين علاقه‌اي به خروج از اين منطقه ندارد و اگر مجبور شود از اين منطقه بيرون آيد، احساس ناامني و استرس خواهد داشت.

اخبار خواندنی