بازاریابی سیاسی

کسب و کار

چرا وقتی قیمت دلار پایین می آید، سرعت سکه کمتر افت می کند؟

بازاریابی-در سومین هفته آذرماه، دلار نه‌تنها مسیر افزایشی دو هفته پیش را ادامه نداد، بلکه بیش از 10 درصد از ارزش خود را طی 6 روز کاری از دست داد. سکه تمام بهار آزادی نیز هفته کاهشی را پشت سر گذاشت؛ با این تفاوت که بسیار کمتر از شاخص ارزی افت قیمت را تجربه کرد.

رشد 25 درصدی خط فقر در تابستان 97/ لزوم یکپارچه سازی سیاست‌های حمایتی

بازاریابی-خط فقر در بهار 1397 نسبت به بهار 1396 در مناطق مختلف کشور بین حدود 9 تا 11 درصد رشد داشته و این رشد برای تابستان 1397 نسبت به تابستان 1396 به حدود بین 22 تا 25 درصد رسیده است.

رشد 66 درصدی صادرات کالا به عراق

بازاریابی-ارزش صادرات به عراق در هشت ماهه نخست امسال، 6 میلیارد و 757 میلیون دلار بود که نسبت به مدت مشابه سال گذشته از نظر ارزشی 66.59 درصد و وزنی 66.14 درصد رشد داشته است.

جهانگیری: باید روزنه‌های فساد که موجب پولشویی می‌شود را بست

بازاریابی_معاون اوّل رئیس‌جمهور گفت: باید روزنه های فسادزا در کشور که موجب پولشویی و دیگر تخلفات می شود، شناسایی و مسدود شود تا از اخلال در بازار ارز توسط سفته بازان و دلالان ممانعت به عمل آید.

مشکلات داخلی بیش از تحریم ها به صنعت پوشاک ضربه زده است

بازاریابی_رئیس انجمن صنعت پوشاک کشور گفت: بیشتر از تحریم های خارجی، سیاستگذاری های غلط و در نظر نداشتن بخش خصوصی به صنعت نساجی و پوشاک کشور ضربه زده و به نظر می رسد هنوز دولتمردان این بخش را باور ندارند.

موج ریزش قیمت ها به شرط تثبیت نرخ ارز

بازاریابی_به گفته نمایندگان اصناف و اهالی بازار، در شرایطی موج ریزش قیمت ها در بازار ایجاد خواهد شد که کاهش نرخ ارز استمرار یابد یا حداقل در همین سطح تثبیت شود.

قیمت گوشی موبایل؛ کاهش قیمت در بازار از ادعا تا واقعیت

بازاریابی_فروشنده‌ها درباره تاثیر کاهش نرخ ارز در مهرماه روی بازار موبایل می‌گویند این اتفاق در خوشبینانه‌ترین حالت، تنها باعث متوقف شدن سرعت گرانی موبایل شده است. به عقیده آنها در حال حاضر تنها موبایل‌هایی تن به افت قیمت می‌دهند که مدتی از عرضه‌شان گذشته و ضرب قیمت هیجان‌شان گرفته شده است. یک فروشنده با کلافگی می‌گوید خبری از کاهش قیمت‌ها نیست، بازار راکد شده و کمتر کسی موبایل می‌‌خرد

شوک عراق به تجار ایرانی

بازاریابی_کارنامه صادراتی ایران به عراق نشان می‌دهد که روابط حسنه‌ای بین دو کشور برقرار بوده است لذا بستن مرز به بهانه سیمان کردن، قطع بودن سیستم، خراب بودن دستگاه‌های ایکس ری و... خارج از روابط دیپلماتیک است.

چگونه ارزش برند خود را محاسبه کنیم؟

بازاریابی سیاسی - یک برند در واقع چقدر ارزش دارد؟ در شرکت هایی که با محدودیت بودجه روبرو هستند، چطور باید در رابطه با اهمیت و ارزش مادی ...

رتبه 13شاخص کارآفرینی ایران در سال‌2018

بازاریابی سیاسی - شاخص کارآفرینی ایران در سال 2018 با 13 رتبه بهبود به جایگاه 72 د رمیان 137 کشور جهان رسید و از این منظر پنجمین کشور جهان در بهبود امتیاز است.

افزایش حقوق بازنشستگان چند درصد شد؟

بازاریابی سیاسی - به گفته وزیر کار، حقوق بازنشستگان و حداقل‌ بگیران تامین اجتماعی امسال 19.5 درصد افزایش می‌یابد.

ایجاد اشتغال با پرداخت وام ممکن نیست

بازاریابی سیاسی - معاون توسعه و کارآفرینی وزارت کار اعتقاد دارد که برای ایجاد اشتغال پایدار در روستاها نیاز به مداخلات توسعه‌ای احساس می‌شود.

ایران در شاخص کارآفرینی 13 پله بالا رفت

بازاریابی سیاسی - هفته‌ای که گذشت با خبرهای متعددی همراه بود. از دید و بازدید نوروزی وزیر کار با تشکل‌های کارگری و کارفرمایی و ابلاغ بخشنامه دستمزد سال 1397 تا رشد 13 پله‌ای ایران در شاخص کارآفرینی جهان و البته اعلام نرخ بیکاری سال 1396 که در مجموع هفته‌ای پر خبر در حوزه کار و تعاون را رقم زد.

آمادگی بانک‌های گیلان جهت پرداخت تسهیلات در حوزه اشتغال

بازاریابی سیاسی - جانشین معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری گیلان با بیان اینکه اشتغال از محوری‌ترین مباحث مطرح در گیلان است از آمادگی بانک‌های گیلان جهت پرداخت تسهیلات در حوزه اشتغال خبر داد.

ورود خشکشویی‌ها به بازاریابی آنلاین

بازاریابی سیاسی - در شرایطی که بسیاری از خشکشویی‌ها تحت‌تاثیر رکود، افت درآمدی پیدا کرده‌اند برخی از خشکشویی‌های آنلاین در این راه درآمدهای میلیونی کسب می‌کنند که عمدتاً به دلیل مهارت‌های آنها در موضوع بازاریابی و ورود به بازارهای نو است.

راه ساده برای کارآفرینی زنان خانه دار

بازاریابی سیاسی - کارآفرینی و خود اشتغالی یکی از راهکارهای مناسب برای کسب درآمد است. اما در بسیاری از موارد نیازمند صرف هزینه و زمان بسیار زیاد برای تهیه لوازم و دانش و مهارت مورد نیاز برای شروع کسب و کار است.

رشد 13 پله ای ایران در شاخص جهانی کارآفرینی

بازاریابی سیاسی - جمهوری اسلامی ایران بر اساس آمار منتشر شده در سال 2018 درباره شاخص جهانی کارآفرینی، با بهبود 13 رتبه‌ای بین 137 کشور جهان به جایگاه هفتاد و دوم رسید.

فراخوان جایزه کارآفرینی استاد غلامرضا ذوالانواری در فرش و صنایع‌دستی با گرایش چوب

بازاریابی سیاسی - مجمع خیران نخبه‌پرور فارس با همکاری شرکت فرش ذوالانواری اقدام به اعطای جایزه کارآفرینی استاد غلامرضا ذوالانواری، پدر گبه جهان، به نو ارزش‌آفرینان و کارآفرینان برگزیده فعال در زمینه فرش و صنایع دستی با گرایش چوب، کرده است.

انعقاد قرار داد پژوهشی امکان سنجی اشتغالزایی برای 500 نفر از روستاییان استان البرز

بازاریابی سیاسی - مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز ازانعقاد قرارداد پژوهشی امکانسنجی اشتغالزایی برای تعداد 500 نفر از روستاییان استان البرز در صنعت پوشاک خبر داد.

حضور‌ مسئولان دولتی و حکومتی در فین‌ استارز برای حمایت از فعالان فین‌ تک

بازاریابی سیاسی - ادبیات کارآفرینی و کسب‌وکار دنیا در حال تغییر است و امروزه از 10 شرکت برتر دنیا با بیشترین ارزش بازار، هفت شرکت جرو آن دسته از شرکتهایی هستند که بیست سال پیش وجود نداشتند. شرکت‌هایی نظیر آمازون، یاهو، مایکروسافت و اپل یا بیست سال پیش وجود نداشتند و‌ یا اینکه بسیار کوچک بودند.

اقتصاد با حمایت از جوانان کارآفرین شکوفا می شود

بازاریابی سیاسی - معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری با اشاره به اینکه فروش نفت موجب رونق اقتصاد نمی شود، گفت: اقتصاد کشور در سایه حمایت از نیروهای جوان و کارآفرین توسعه یافته و شکوفا خواهد شد.

حمایت پارک علم و فناوری استان کرمان از استارتاپ‌ها

بازاریابی سیاسی - سرپرست پارک علم و فناوری استان کرمان گفت: در سال حمایت از کالای ایرانی و در راستای اقتصاد دانش‌بنیان، این پارک علم و فناوری قصد دارد از استارتاپ‌ها در ابعاد زیرساختی و مالی حمایت کند.

‍ تدوین سند اشتغال در بخش مرکزی شهرستان امیدیه

بازاریابی سیاسی - در جلسه به منظور تدوین سند اشتغال بخش مرکزی امیدیه که با حضور سید مهران رفیعی فرماندار شهرستان امیدیه، سید بهور و امام جمعه و سایر مدیران دستگاه‌های اجرایی با موضوع در محل فرمانداری امیدیه تشکیل شد.

فرهنگ کار در جامعه تقویت شود

بازاریابی سیاسی - امام جمعه خورموج مرکز شهرستان دشتی بوشهر گفت: تقویت فرهنگ کارآفرینی بجای تقاضای پوشش از دستگاههای حمایتی منجر به پویایی جامعه و عزت نفس افراد می شود.

فعالیت های صندوق کارآفرینی امید همسو با برنامه های فقرزدایی و گسترش اشتغال است

بازاریابی سیاسی - وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ، فقرزدایی ، محدود کردن فقر و امحاء فقرشدید و گسترش اشتغال را از برنامه های مهم دولت دانست و گفت : فعالیت های صندوق کارآفرینی امید نیز همسو با این برنامه هاست.

کمیته امداد آستارا رکود اشتغالزایی خود را شکست

بازاریابی سیاسی - مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) آستارا گفت: برای 198 مددجو در سال گذشته با پرداخت 37 میلیارد و 490 میلیون ریال تسهیلات در قالب 120 طرح خودکفایی، شغل ایجاد شد و این میزان اشتغالزایی نسبت به سال های گذشته بی سابقه است.

پرونده ناتمام معوقات دستمزدی

بازاریابی سیاسی - معوقات دستمزدی که همه‌ساله بخش زیادی از کارگران را درگیر چالش‌های تأمین نیازهای معیشتی می‌سازد، در حالی همیشه مطرح بوده است که هنوز نه دولت و نه مسئولان وزارت کار برای آن راه‌حل نیندیشیده‌اند.

اصلاح ساختار صندوق های بازنشستگی در دستور کار وزارت رفاه

بازاریابی سیاسی - زیر رفاه، اصلاح ساختار در نحوه اداره صندوق‌ها و افزایش نظارت کارگران، بازنشستگان و کارفرمایان به عنوان صاحبان صندوق‌ها را از اهداف مهم این وزارتخانه در سال ٩٧ عنوان کرد.

پرداخت 78 درصد تسهیلات صندوق کارآفرینی امید در مناطق روستایی

بازاریابی سیاسی - رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به پرداخت 78 درصد تسهیلات صندوق کارآفرینی امید در مناطق روستایی به اقشار مستضعف طی چهار سال و نیم گذشته، از رشد 80 درصدی تسهیلات این صندوق خبرداد.

سرمایه گذاری در حوزه آموزش های مهارتی در راستای ایجاد اشتغال و کاهش نرخ بیکاری

بازاریابی سیاسی - معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بر سرمایه گذاری در حوزه آموزش های مهارتی فنی وحرفه ای برای ایجاد اشتغال و کاهش نرخ بیکاری در کشور تأکید کرد.

زیست‌بوم فناوری کارآفرینی در حال شکل‌گیری و بلوغ است

بازاریابی سیاسی - معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: اقتصاد دانش‌بنیان مستلزم شکل‌گیری زیست‌بوم فناوری کارآفرینی است و رشد روزافزون استارتاپ‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان نشان می‌دهد این زیست بوم در حال شکل گیری و بلوغ است.

دوره‌های مهارت‌آموزی به تنهایی تاثیری در اشتغال ندارند

بازاریابی سیاسی - نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه برگزاری دوره‌های مهارت‌آموزی به تنهایی نمی‌تواند تاثیرات چندانی در اشتغال افراد داشته باشد، افزود: سیستم آموزشی باید به دنبال حل معضل بیکاری و اشتغال باشد.

توجه به معیشت و ایجاد اشتغال مهمترین اولویت امسال

بازاریابی سیاسی - از نگاه یک کارشناس حوزه کار، تغییرات شدید نرخ ارز در بازار، بنگاه‌ها و سیاست‌های اقتصادی را تحت تاثیر قرار خواهد داد. او توجه به معیشت مردم در رکود حاکم بر اقتصاد و ایجاد اشتغال را مهمترین اولویت‌های اقتصادی در سال 1397 عنوان کرد.

پیشتازی صنایع نوپا در اشتغالزایی

بازاریابی سیاسی - حمایت از کالای ایرانی ضمن آنکه به تولید رونق خواهد بخشید، به گفته کارشناسان شرط مهمی برای ایجاد شغل خواهد بود که با وجود سیل عظیم بیکاران در کشور مورد توجه مسئولان قرار گرفته است.

تولید ملی مقدمه‌ای بر اشتغال‌زایی و افزایش بهره‌وری است

بازاریابی سیاسی - مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گیلان گفت:تولید ملی مقدمه‌ای خواهد بود بر اشتغال‌زایی،کارآفرینی و افزایش بهره‌وری در تمامی عرصه‌ها و همچنین باعث بهبود وضعیت اجتماعی،زندگی مردم و همچنین کاهش نرخ تورم و اثرات مثبت در اقتصاد که منجر به رشد و ترقی کشورمان خواهد شد.

ارائه بسته پیشنهادی به وزیر صنعت برای ایجاد موج کارآفرینی

بازاریابی سیاسی - رئیس خانه صنعت ایران با تشریح الزامات تحقق حمایت از کالای ایرانی، از تهیه پیشنهاداتی برای ایجاد موج کارآفرینی خبر داد و گفت: این پیشنهادات به وزیر صنعت ارائه خواهد شد.

نقش‌آفرینی جدی تر در اکوسیستم فناوری کشور

بازاریابی سیاسی - مهدی صفاری نیا نقطه قوت پارک فناوری پردیس را در سال 96 ، رویکرد نقش‌آفرینی در زنجیره ایده تا محصول دانست و گفت: صاحبان ایده، صاحبان اختراع، استارتاپ ها، تیم‌های جوان کاری، شرکت‌های بالغ، صنایعی که در کشور فعال هستند، هرکدام به‌نوعی در این زنجیره قرار گرفتند.

احساس تنهایی در محیط کار به اندازه کشیدن 15 سیگار در روز از عمر افراد می کاهد

بازاریابی سیاسی - بنابر گزارش جدید " هاوارد بیزینس"، دلیل آن که بسیاری از افرد با وجود برخورداری از حقوق و مزایای عالی شغلی از شغل خود ناراضی اند یا دچار بیماری های روحی می شوند، احساس تنهایی و انزوا در محیط کار است.

حمایت از طرح های فناورانه و تجاری سازی محصولات حوزه دریا

بازاریابی سیاسی - دبیر ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش بنیان دریایی معاونت علمی گفت: حمایت از صنایع فناورانه دریایی و کمک به تجاری سازی برای توسعه کسب وکارها و شرکت های دانش بنیان از برنامه های این ستاد است.

نقش‌آفرینی جدی‌تر در اکوسیستم فناوری کشور

بازاریابی سیاسی - رییس پارک فناوری پردیس معاونت علمی، از اقدامات قابل‌توجه این پارک را تلاش برای مستحکم‌تر کردن زنجیره کارآفرینی کشور عنوان کرد.

گام‌های روبه جلو در توسعه زیست‌بوم کارآفرینی استان‌ها

بازاریابی سیاسی - سالی که گذشت معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری برای بازدید از مراکز فناور و دانش بنیان و تحقق راهکارهای توسعه زیست بوم کارآفرینی و نوآوری به تعدادی از استان های کشور سفر کرد؛ سفرهایی که در مجموع گامی رو به جلو برای تحقق زیست بوم کارآفرینی و اقتصاد دانش‌بنیان استان بود.

معرفی بهترین کشورهای جهان برای کسب‌وکار

بازاریابی سیاسی - در نظرسنجی از 21 هزار نفر در سراسر جهان مشخص شد سوئیس، لوکزامبورگ و پاناما بهترین فضا را برای کسب‌وکارها فراهم کرده‌اند.

به مصوبه دستمزد شورای عالی کار احترام بگذاریم

بازاریابی سیاسی - رییس کانون عالی شوراهای اسلامی کار می‌گوید: شورای عالی کار با لحاظ کردن مسایل اقتصادی کشور و وضعیت تولیدکنندگان و تلفیقی از نرخ تورم و سبد معیشت نسبت به تعیین مزد سال 97 کارگران تصمیم‌گیری کرد.

کارآفرینان ایرانی در شبکه تجارت نیستند

بازاریابی سیاسی - علی‌اصغر سعیدی، استاد جامعه‌شناسی اقتصادی دانشگاه تهران معتقد است موفقیت کارآفرینی نوین در همکاری با کسب‌وکارهای سنتی، به‌ویژه بازاری‌هاست. او معتقد است باید ایده و سرمایه از طریق بازار و کارآفرینی نوین با هم ادغام شود تا به جای مانع هم بودن، در کنار هم باشند.

افتتاح 10 پارک علم و فناوری در سال 97

بازاریابی سیاسی - سرپرست پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی ‌‌از افتتاح 10 پارک علم و فناوری در سال 97 خبر داد.

حق بیمه امسال کارگران چقدر است؟

بازاریابی سیاسی - بر اساس حداقل دستمزد تعیین شده کارگران برای سال 1397 مبلغ کل بیمه معادل 367 هزار و 217 تومان خواهد بود که سهم کارگر معادل 85 هزار و 684 تومان است.

جذب مشاور و تسهیل‌گر در راستای توسعه مشاغل خانگی در خراسان شمالی

بازاریابی سیاسی - دکتر رضا شاهین‌فر ، اظهار کرد: سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان جهاددانشگاهی به منظور اجرای هر چه بهتر الگوی جدید توسعه مشاغل خانگی به عنوان یک طرح ملی با مدیریت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و با همکاری صندوق کارآفرینی امید در نظر دارد ...

40 هزار ایثارگر از تسهیلات اشتغالزایی بهره مند می شوند

بازاریابی سیاسی - معاون تعاون و رفاه بنیاد شهید و امور ایثارگران، از پرداخت تسهیلات در قالب طرح های اشتغالزایی و کارآفرینی به بیش از 40 هزار نفر از ایثارگران در سال جاری خبر داد.

آﻣﻮزش ﮐﺎرآﻓﺮﯾﻨﯽ ﺑﺎ ﺗﻮﺳﻌﻪ اﻗﺘﺼﺎدی ﮐﺸﻮرﻫﺎ راﺑﻄﻪ ﺗﻨﮕﺎﺗﻨﮕﯽ دارد

بازاریابی سیاسی - احسان حاجی جمهوری گفت: آﻣﻮزش ﮐﺎرآﻓﺮﯾﻨﯽ و اﺷﺘﻐﺎل ﻓﺎرغ اﻟﺘﺤﺼﯿﻼن داﻧﺸﮕﺎﻫﻬای ﮐﺎرآﻓﺮﯾﻨﯽ ﺑﺎ ﺗﻮﺳﻌﻪ اﻗﺘﺼﺎدی راﺑﻄﻪ ﺗﻨﮕﺎﺗﻨﮕﯽ دارد ﺑﻪ ﻃﻮری ﮐﻪ اﻣﺮوزه کارآفرینی ﯾﮑﯽ ا ز ﺷﺎﺧﺺ ﻫﺎی ﺗﻮﺳﻌﻪ در ﮐﺸﻮرﻫﺎی رو ﺑﻪ رﺷﺪ ﻣﺤﺴﻮب ﻣﯽ ﺷﻮد .

یکهزار و 200فرصت شغلی در رودبار جنوب ایجاد شد

بازاریابی سیاسی - فرماندار رودبار جنوب گفت: با حمایت دولتمردان تدبیر و امید طی سالجاری تعداد یکهزار و 200فرصت جدید شغلی در این شهرستان ایجاد شده است.

کارآفرینی برای زنان سرپرست خانوار در زلزله کرمانشاه

بازاریابی سیاسی - فرشید گلزاده کرمانی، کارآفرین و مدیرعامل شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه گفت: ما سال ٩٣ مجموعاً ٧ میلیارد تومان و امسال ١4٠ میلیارد با همکاری تولید کننده‌ها به مردم تخفیف داده‌ایم.

صندوق کارآفرینی امید در استان قزوین برای 900 نفر شغل ایجاد کرد

بازاریابی سیاسی - مدیر صندوق کارآفرینی امید استان قزوین گفت: با پرداخت 28 میلیارد تومان تسهیلات با کارمزد 4 درصد برای 900 نفر از افراد نیازمند و کارآفرین استان در سال جاری شغل ایجاد شد.

جلسه دستمزد بی‌نتیجه ماند / اختلاف نظر کارگران و کارفرمایان زیاد بود

بازاریابی سیاسی - جلسه امروز شورای عالی کار که برای تعیین رقم دستمزد کارگران تعیین شده بود پس از ساعت‌ها بحث و مذاکره به دلیل اختلاف بالای میان نمایندگان کارگری و کارفرمایی بدون نتیجه پایان یافت.

یک هزار و 495 نفر در 9 ماهه نخست سال معرفی به کار شدند

بازاریابی سیاسی - رئیس اداره تعاون، کار و رفاه امور اجتماعی دماوند گفت: در دی ماه یک هزار و 495 نفر معرفی به کار شدند و برخی از آنان در بحث ثبت کد ملی با مشکل روبرو هستند و برابر همان تعداد جویندگان کار ایجاد اشتغال صورت گرفت.

ایجاد دو مرکز شتابدهنده ویژه بانوان

بازاریابی سیاسی - با توجه به اهمیت حضور و نقش بانوان فناور و خلاق در جامعه علمی و فناوری کشور و ضرورت بسترسازی توسعه و تعمیق نقش آنها در اقتصاد دانش بنیان و با توجه به اختیارات و ظرفیت های دو معاونت «علمی و فناوری» و «امور زنان و خانواده» ریاست جمهوری با هدف هم افزایی...

ارائه بیش از 50 طرح و کارگاه در معاونت پژوهشی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی

بازاریابی سیاسی - معاونت پژوهشی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی طی امسال در زمینه‌های سالمندی، ورزش همگانی، سلامت روان، طب فراگیر و کارآفرینی بیش از 20 طرح پژوهشی و مقاله ارائه کرده است.

ویتنام کارآفرین‌ترین کشور جهان

بازاریابی سیاسی - در جدیدترین گزارش سالانه کارآفرینی موسسه Amway، ویتنام موفق شد در بین 44 کشور برتر جهان، جایگاه نخست کارآفرینی را از آن خود کند.

حمایت از3 ایده برتر

بازاریابی سیاسی - رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه تهران از حمایت پارک علم و فناوری دانشگاه تهران از 3 ایده برتر در دستاورد‌های هسته‌های نوآور خبر داد. عباس زارعی‌هنزکی در مراسم اختتامیه...

برگزاری چهارمین رویداد دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران با رویکرد گردشگری توسعه پایدار

بازاریابی سیاسی - چهارمین رویداد دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران با عنوان کسب و کارت را " شروع کن"با رویکرد گردشگری با مشارکت معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشکده کارآفرینی، کانون دانشجویی فرهنگی کارآفرینی و گروه دانشگاهی کارآفرینان ایده تا اجرا(اسپارک)، با رویکرد....

رویداد نوآوری باز نوفکر

بازاریابی سیاسی - رویداد نوآوری باز نوفکر مبتنی بر تولید اپلیکیشن در حوزه محتوا، روز چهار‌شنبه 23 اسفند‌ماه 1396 از ساعت 14 تا 16:30 در قزوین برگزار می‌شود.

بازارچه کارآفرینی زمینه ساز آینده شغلی دانش آموزان است

بازاریابی سیاسی - مدیر آموزش و پرورش شهرستان بناب گفت: بازارچه کارآفرینی با دست ساخته های دانش آموزان در مدارس بناب باهدف کارآفرینی و آشنایی دانش آموزان با محیط واقعی کسب و کار به مدت 5 روز در مدارس دخترانه شهرستان بناب(مدرسه زنبیه، نمونه چمران، الزهرا و طاها )برگزار شد.

رشد کسب و کارهای دانش‌بنیان و استارتاپی مبتنی بر نقش‌آفرینی بخش خصوصی است

بازاریابی سیاسی - معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهوری گفت: سرمایه‌گذاری بخش خصوصی بر روی کسب و کارهای استارتاپی و دانش‌بنیان موجب شکل گیری و رونق شیوه‌ای نو در توسعه اقتصاد، کسب و کار و اشتغال فارغ‌التحصیلان جوان خواهد شد.

«دستمزد» سه‌شنبه نهایی می‌شود

بازاریابی سیاسی - عضو هیات مدیره کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار تهران گفت: تعیین حداقل دستمزد کارگران برای سال 97 روز سه شنبه هفته جاری در نشست شورای عالی کار با حضور شرکای اجتماعی نهایی می شود.

رویداد تخصصی کارآفرینی با انرژی‌های پاک در زاهدان برگزار شد

بازاریابی سیاسی - استارتاپ ویکند انرژی سبز با هدف شناخت راهکارهای نو برای تأمین انرژی‌های سبز و پاک در مجتمع فناوری و نوآوری دانشگاه سیستان و بلوچستان به مدت سه روز برگزار شد.

خلاقیت، جوهره اصلی صنایع فرهنگی و خلاق است

بازاریابی سیاسی - مدیر مالکیت فکری ستاد توسعه فناوری‌های نرم اعلام کرد باید فضایی را ایجاد کنیم که افراد خلاق خود را بروز دهند. خلاقیت جوهره اصلی صنایع خلاقیت و فرهنگی است.

استارت‌آپ ویکند خدمات شهری جم برگزار می‌شود

بازاریابی سیاسی - استارت‌آپ ویکند خدمات شهری جم، از ساعت 12 روز چهار‌شنبه 23 اسفندماه 1396 تا ساعت 20 روز جمعه 25 اسفندماه 1396 در دانشکده فنی و مهندسی جم برگزار می‌شود.

بازگشت نخبگان بومی با شکوفاشدن محیط کسب و کارهای دانش بنیان و استارتاپی

بازاریابی سیاسی - معاون علمی و فناوری رییس جمهوری گفت: توسعه محیط مساعد کسب و کارهای دانش بنیان و استارتاپی، مهم ترین زیرساخت برای بازگشت نخبگان و استعدادهای برتر بومی به استان ها است.

کارآفرینی بهترین هدیه خیران خمین به معلولان است

بازاریابی سیاسی - معلولان به عنوان قشری از جامعه همواره در صدد توانمندی و زندگی کیفی هستند اما، در سال های گذشته رویکرد ترحم آمیز و حمایت های مقطعی و بی برنامه، آسیب های زیادی را به آنان زده است.

بروکراسی؛ سدّ راه کارآفرینی

بازاریابی سیاسی - مدیرکل توسعه کارآفرینی وزارت کار با اشاره به سردرگمی متقاضیان کسب وکارهای نوپا در بوروکراسی دولتی، برنامه‌های این وزارتخانه برای حمایت از فعالیت‌های استارتاپی را تشریح کرد.

پنجمین رویداد کارآفرینی و تمرین کسب و کار دانش آموزی در منطقه آزاد چابهار برگزار شد

بازاریابی سیاسی - پنجمین رویداد کارآفرینی و تمرین کسب و کار دانش آموزی در روستای تیس منطقه آزاد چابهار با حمایت سازمان منطقه آزاد چابهار و با حضور 100 دانش آموز علاقمند و با هدف ایده پردازی، مدل سازی و تمرین کسب و کار برگزار شد.

ساير مطالب

ضرورت سرعت بخشیدن به اکوسیستم کارآفرینی زنان در کشور

تمایل سرمایه گذاران به کسب وکار های اینترنتی

40 بازارچه کارآفرینی در مدارس مراغه دایر شد

دانشجویان نمونه کارآفرینی کنند

مسابقات رباتیک زمینه ساز کارآفرینی و آشنایی با کسب و کار می شود

استارت آپ کارآفرینی هنر در بستر فناوری اطلاعات در اراک برگزار می شود

موسسان استارتاپ‌ها باید مکمل و هم هدف باشند

برنامه ریزی برای حرکت دانشجویان باید به سمت کارآفرینی و خوداشتغالی باشد

گردشگری ابزار مهم‌ کارآفرینی است

نخستین دوره مسابقات مناظره اشتغال و کارآفرینی دانشجویان آغاز شد

بازارچه کارآفرینی و دست سازه‌های دانش آموزی در شهرستان سنندج برپا شد

رویداد کارآفرینی در حوزه اینترنت اشیا با محوریت شهر هوشمند

اولین استارت آپ ویکند کارآفرینی در مهریز برگزار شد

«معرفی و فرهنگ سازی» هموارکننده راه اقتصاد دانش بنیان است

دوره کسب و کار‌های نوپای اینترنتی در جهرم برگزار شد

5 روش که بازاریابی کسب و کار کوچک شما را بهتر می کند

لزوم تبدیل خلاقیت های حوزه محیط زیست به کسب وکار

هدایت تسهیلات اشتغال روستایی به سمت کارآفرینی فارغ التحصیلان

وضعیت اشتغال در صنعت اپلیکیشن موبایل کشور؛ درآمد بیشتر نصیب تحصیل‌کرده‌ها

مددجویان فن‌آور و صاحب ایده حمایت می‌شوند

افتتاح استارتاپ ویکند در حوزه مطالعه و آموزش الکترونیکی

بهترین شهرهای جهان برای مهاجرت کاری

عامل شکست 98 درصدی شرکت‌ها

نحوه حمایت‌ سرمایه‌گذاران خطرپذیر از ایده‌ها

وضعیت پارک علم و فناوری کرمان مطلوب نیست

رفع موانع کارآفرینی در استان بوشهر

فعالیت اقتصادی زنان؛ فرزندان را در حوزه اشتغال بیمه می کند

حمایت از استارتاپ‌ها اقدامی هوشمندانه است

تحقق علم و عمل از ویژگی‌های بارز دانشجویان کارآفرین است

زنان و دختران جامعه باید کارآفرین باشند

نقش پررنگ وزارت صمت در ایجاد کارآفرینی

مهارت آموزی؛ زیربنای رونق اشتغال و کارآفرینی

طرح های کارآفرینی و خوداشتغالی بسیج مهندسین کلید خورد

این دانشگاه بستر لازم برای اشتغال و کارآفرینی را فراهم کرده است

برگزاری همایش تعاون، توسعه آموزشی و اشتغال پایدار

نخستین ایده شو کسب‌وکار زنان در شهرکرد برگزار می‌شود

برپایی بازارچه کارآفرینی در الوند

شماره چهل و دوم «سرآمد» منتشر شد

طرح های کارآفرینی از تسهیلات دولتی برخوردار نیستند

حمایت «سروش باران» از استارتاپ‌های حوزه کشاورزی

نرم‌افزاری برای شفافیت و کاهش فساد

نگرانی از انحراف منابع اشتغالزایی

اجرای بیش از یک میلیون طرح اشتغال زایی در کمیته امداد

چهارمین رویداد استارت‌آپ ویکند در دانشگاه تهران

مشاغل خانگی مقوله بسیار مهمی در کارآفرینی است

ربیعی:محرومان،محور اصلی انقلاب اسلامی بودند

پرداخت تسهیلات به 528 طرح در گلستان توسط صندوق کارآفرینی

لزوم ایجاد بسترهای کارآفرینی برای دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد

حضور استارتاپ‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان هموارکننده راه تحول عرصه کشاورزی خواهد بود

ضرورت فرهنگ‌سازی کارآفرینی در کشور

استارت‌آپی که با علف دریایی کارآفرینی کرد

دومین کنگره تخصصی زنان موفق ایران در تهران برگزار می شود

نمایشگاه مهارت و کارآفرینی در دشتی بوشهر گشایش یافت

همایش مسیر آینده من در دانشگاه پیام نورخوی

مسابقه تولیدات رسانه‌ای با موضوع کارآفرینی برگزار می‌شود

گردهمایی مدیران هنرستان‌های استان اصفهان با موضوع کارآفرینی

مذاکره با بانک‌ها برای تخصیص اعتبارات به زنان کارآفرین

اولین جلسه هماهنگی طرح روستای بدون بیکار

برپایی نمایشگاه خلاقیت و کارآفرینی دانش آموزی در چابهار

18 کارگروه تخصصی کارآفرینی در دانشگاه صنعتی شاهرود ایجاد شد

تهرانی‌ها برای بیان مشکلات کاری با سامانه ١١١ تماس بگیرند

از کارآفرینان برتر منطقه آزاد انزلی تجلیل می شود

بازنگری 850برنامه درسی دانشگاه‌ها با رویکرد کارآفرینی

برند سازی بدون بودجه

برای کارآفرین شدن، داشتن مدرک دانشگاهی کافی نیست

اداره کل امور بانوان استانداری از طرح های اقتصادی و کارآفرینی حمایت می کند

فعالیت صندوق کارآفرینی امید با هدف ایجاد اشتغال

برنامه های دهه فجر کمیته کارگری و کارآفرینی در استان زنجان اعلام شد

نشست مجمع خیران پارک علم و فناوری مازندران برگزار شد

نخستین استارت‌آپ‌ویکند کشاورزی جنوب کشور برگزار می‌شود

موافقت صندوق کارآفرینی امید با 30 طرح زیست محیطی

پارک علم و فناوری گیلان آماده ارائه خدمات آموزشی در حوزه کارآفرینی است

برگزاری بازارچه صنایع دستی، پوشاک و مواد غذایی در خمینی‌شهر

ایجاد زنجیره ی ارزش، مهم ترین گام در روند اشتغال روستاییان

حمایت شرکت‌های دانش‌بنیان برای حضور در فن‌بازار حوزه انرژی

با برگزاری مجمع عمومی مؤسسین سازمان ملی کارآفرینی ایران تأسیس شد

اعلام فراخوان نخستین «ایده شو کسب و کار زنان» در چهارمحال و بختیاری

هموار شدن مسیر کار آفرینی با فعال سازی ظرفیت‌های انسانی در استان کرمانشاه

ترویج فرهنگ کار و کارآفرینی مکمل اقتصاد مقاومتی است

بخش دوم سامانه الکترونیکی اشتغال ایثارگران راه‌اندازی می‌شود

15 راهکار برای پیاده‌سازی بازاریابی عصبی بشناسید

نکاتی که برای طراحی تبلیغات ترغیب کننده باید بدانید

چرا مشتریان، به موقع هزینه‌ها را پرداخت نمی‌کنند؟

چرا برخی کالاها شانس بیشتری برای دیده شدن دارند؟

صنعت ما متقاضی تکنولوژی پیشرفته نیست

اعطای تسهیلات خوداشتغالی به بیش از 6 هزار ایثارگر

ارائه تسهیلات به دانشجویان علمی‌کاربردی از طریق صندوق کارآفرینی

تفاهم نامه طرح ملی توسعه کسب و کار منعقد شد

اولویت با پژوهش های کارآفرین است

ایجاد بازار برای محصولات دانش بنیان هدف اصلی جشنواره ایران ساخت است

ایجاد مرکز توانمندسازی و تسهیل‌گری کسب و کارهای نوپا در اردبیل

ثبت‌نام کنندگان در سامانه کارا طرح بدهند

گام نخست در فرایند برند سازی کسب و کار شما

فواید داشتن برند و برند سازی در تجارت امروزی

راهنمای عملی برندسازی

2000 نفراز آموزش های ایجاد شغل های خانگی بهره مند می شوند

گلستان میزبان کارگاه صیانت و کارآفرینی

فناوری‌های فرهنگی به کمک تولید و اشتغال می‌آید

مدیران با برنامه ریزی دقیق، کارآفرینی را رونق دهند

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری برای توسعه کار آفرینی و درمان ناباروری

جزئیات طرح تامین مالی جمعی برای حمایت از نوآوران

پایه های اقتصاد دانش بنیان در دانشگاه هاست

تمرکز 68 درصد طرح‌ های اشتغال زایی در سه رشته باعث اشباع بازار می‌شود

پیوند میان دانشگاه و استارتاپ‌ها زمینه‌ساز رونق اقتصاد دانش‌بنیان می‌شود

پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی تا سقف 50 میلیون تومان به زنان کارآفرین

با هدف توسعۀ سرمایه‌گذاری در کسب‌وکارهای ارزش‌آفرین برگزار می‌شود

مسیر توسعه از محافل دولتی بیرو ن نمی آید

مراجعه متقاضیان تسهیلات روستایی به سامانه کارا

کاهش نرخ بیکاری منطقه یورو به پایین‌ترین سطح 9 سال اخیر

اعلام 14 رسته شغلی اولویت‌دار البرز در قالب طرح تکاپو

توسعه اشتغال در جزیره خارگ

ضرورت توسعه نقش‌آفرینی کسب و کارهای استارتاپی در حوزه انرژی

کارگاه روش‌های استاندارد داوری اختراعات و نوآوری‌ها

حمایت دانشگاه آزاد اسلامی از کارآفرینی و اشتغال به شیوه علمی و اثربخش

«کفش هوشمند» زمین خوردن صاحبش را خبر می‌دهد

سرمایه گذاری و کارآفرینی کارکرد اصلی انجمن انبوه سازان

نشست کارآفرینان بخش خصوصی ،مجلس و دولت برای تحقّق توسعۀ اقتصادی کشور

شش توصیه برای کارآفرینی

پرورش 12 کارآفرین در سطح ملی

ایده‌ها در نوآوری و کارآفرینی مهم نیستند!

امضای موافقت‌نامه همکاری پژوهشگاه نیرو و بنیاد شریف

افزایش سهم بانوان در تولید، اشتغال و کارآفرینی

زنان کارآفرین مشمول سیاست های دولت هستند

کارآفرینی در مناطق کم‌برخوردار توسعه یابد

اولویت اول دولت اشتغال زایی است

نامه دبیر کل کانون کارآفرینان به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی

بوم مدل کسب و کار علی بابا

افزایش کیفیت تدریس و کارآفرینی رسالت جدید دانشگاه پیام نور است

جامعه از استارتاپ‌های جدید استقبال کرده است

مشکل اشتغال قیمت تمام شده کالاست

اشتغال فراگیر طرحی برای حل مشکل فقر و بیکاری

هر قدر شغل ایجاد کنیم باز هم یک عده بیکار می‌مانند

مراحل بازاریابی درونگرا چیست؟

کنگره ملی بانوان کارآفرین ایران برگزار می‌شود

روند طولانی صدور مجوزهای کسب و کار مانع کارآفرینی و سرمایه گذاری است

باهدف بررسی رشد کسب و کار اینترنتی در ایران برگزار می‌شود

فرهنگ کارآفرینی در میان شهروندان پایتخت گسترش می‌یابد

عرضه آنلاین فرصت های شغلی

زیست بوم نوآوری شاهراه ورود به اقتصاد دانش بنیان است

پنجمین کنفرانس ملی کارآفرینی و مدیریت کسب و کارهای دانش بنیان

رونق اشتغالزایی و کارآفرینی در حوزه سوخت زیست توده محقق می‌شود

همایش کارآفرینی زنان در حوزه فناوری اطلاعات برگزار می شود

بسته‌های کارآفرینی در زمینه گیاهان‌دارویی و طب سنتی عرضه شد

اعتبار 1500 میلیارد تومانی صندوق کارآفرینی برای توسعه اشتغال روستایی

بسته تشویقی کمیته امداد برای کارفرمایان

جوانان به جای استخدام به فکر کارآفرینی باشند

جلوگیری از مهاجرت روستائیان به شهرها با آموزش و کارآفرینی

700 هزار نفر در نیمه نخست امسال جذب بازار کار شدند

بانوان کارآفرین آب‌پخش حمایت می‌شوند

نقش کارگاههای کوچک در کارآفرینی و توسعه اقتصادی همدان