بازاریابی سیاسی

آخرين مطالب

نسل بعدی فریلنسرها چگونه خواهند بود اخبار

نسل بعدی فریلنسرها چگونه خواهند بود

  بزرگنمايي:

سیاست و بازاریابی - آزادکاری در آینده اهمیت بیشتری پیدا خواهد کرد و آزادکاران نه به‌عنوان یک فرد کم‌استعداد بلکه به‌عنوان نیروی کاری اصلی توسط شرکت‌های بزرگ استخدام خواهند شد.

هرقدر تعداد طرفداران آزادکاری یا فریلنس بیشتر می‌شود، شرایط کاری آن‌ها در آینده نیز اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. پلتفرم‌هایی مانند Upwork، Toptal و Flexing It از مهم‌ترین وب‌سایت‌های مربوط‌به پروژه‌های آزادکاری بوده و فریلنسرهای حرفه‌ای اغلب اوقات خود را در چنین پلتفرم‌هایی دنبال پروژه‌های مرتبط با توانایی‌های خود هستند. بنابراین بررسی رفتار فریلنسرهای فعال در این سایت‌ها بهترین منبع برای پیش‌بینی نسل بعدی فریلنسرها است. در ادامه به معرفی بیشتر این افراد، خصوصیات آن‌ها، نحوه‌ی نگرش آ‌ن‌ها به شغلی که دارند و روابط آن‌ها با مشتری‌ها در سال‌های آینده می‌پردازیم. فریلنسرهای نسل بعدی چه افرادی خواهند بود
مقاله‌ی مرتبط:
راهنمای جامع آزادکاری؛ قسمت اول: مقدمات ورود به دنیای آزادکاری
نسل بعدی فریلنسرها متشکل از افراد حرفه‌ای با تواناهایی مختلف خواهد بود. به‌عنوان مثال، خلبان خطوط هواپیمایی، انسان‌شناسی فرهنگی، پزشک اورژانس، موسیقیدان، پرستار بچه و طراح، ازجمله مشاغل حرفه‌ای است که به فهرست آزادکاران اضافه خواهد شد. نسل بعدی آزادکاران افرادی هستند که از سنین پایین و از زیر 30 سالگی کار خود را به‌عنوان آزادکار آغاز کرده‌اند. در آینده دید مردم نسبت به آزادکاری تغییر خواهد کرد و دولت‌ها قوانین مالیاتی و امکاناتی مانند حقوق بازنشستگی را برای این افراد در نظر خواهند گرفت. همچنین تعداد آزادکارهای فعال در کشورهای آسیایی، آفریقایی و آمریکای لاتین افزایش پیدا خواهد کرد. تنوع رشته‌های تحصیلی در آزادکاران نسل جدید بیشتر خواهد بود و همچنین این افراد تواناهایی فراتر از یک مدرک دانشگاهی خواهند داشت. همچنین پیش‌بینی شده است که تعداد خانم‌های علاقه‌مند به آزادکاری افزایش پیدا می‌کند و میزان حقوق و نوع برخورد با آن‌ها با آزادکاران مرد یکسان خواهد شد.
فریلنسرهای نسل بعدی چه خصوصیاتی خواهند داشت
مقاله‌ی مرتبط:
مهارت‌های پردرآمد آزادکاری
فریلنسرها بخشی از یک جامعه‌ی جهانی هستند که می‌توانند به‌صورت آنلاین با مردم سراسر دنیا همکاری داشته باشند. نتایج تحقیقات نشان داده است 65 درصد آزادکاران آسیایی برای شرکت‌های آمریکایی شمالی کار می‌کنند. نسل بعدی آزادکاران نسبت به جابه‌جایی موقت و تغییر موقعیت علاقه‌ی بیشتری نشان می‌دهند. درحال‌حاضر حدود پنج میلیون نفر خود را به‌عنوان عشایر دیجیتال معرفی کرده‌اند و انتظار می‌رود با افزایش استقبال از کارمندان موقت و سهولت دسترسی به تکنولوژی تعداد این افراد نیز در آینده افزایش پیدا کند. فریلنسرهای نسل بعدی چه نگرشی نسبت به شغل خود دارند
نسل بعدی آزادکاران، شغل خود را به‌عنوان یکی از مشاغل جذاب و قانونی معرفی می‌کنند. به‌طوری‌که به‌عنوان افراد کم‌استعداد شناخته نمی‌شوند و همچنین کار آن‌ها به‌عنوان یک کار جانبی در نظر گرفته نخواهد شد. حتی تصمیم‌گیری بین انتخاب یک شغل دائمی و آزادکاری برای افراد سخت‌تر خواهد شد. اما نسل بعدی آزادکاران موفق نسبت به مشتری‌ها و پروژه‌هایی که انجام می‌دهند، سخت‌گیرتر هستند و دقت بیشتری برای انتخاب شرکت مورد نظر و نحوه‌ی مدیریت شدن از سوی آن‌ها به خرج می‌دهند. همچنین مرزهای تفاوتی میان آزادکاران و کارمندان تمام‌وقت به مرور زمان محو می‌شود؛ زیرا حضور کارمندان آزادکار برای انجام دادن پروژه‌های شرکت بیشتر می‌شود و رابطه‌ی قوی‌تری میان کارفرما و فریلنسرها شکل می‌گیرد. نسل بعدی فریلنسرها کانال‌های متفاوتی براساس علاقه‌مندی از جمله پلتفرم‌های استعدادیابی آنلاین برای بازاریابی خواهند داشت. تحول بزرگ در دنیای آزادکاری باعث می‌شود آزادکاران با استعداد در هر رشته به افرادی معروف و شناخته‌شده تبدیل شوند. این افراد درآمد بالایی دارند و شرکت‌ها برای استخدام آن‌ها در تیم کاری خود با یکدیگر رقابت خواهند کرد. پیش‌بینی می‌شود کارآفرینان بیشتری برای گسترش کسب‌وکار و نیروی کار خود به‌عنوان آزادکار مشغول به کار شوند و همچنین شکل گرفتن شرکت‌های کوچک‌تر داخل شرکت‌های بزرگ رواج پیدا خواهد کرد.
کار فریلنسرهای نسل بعدی به چه صورت است
مقاله‌ی مرتبط:
آزادکاری و ظرفیت درآمدی بسیار بالای آن از زبان 9 آزادکار موفق و حرفه‌ای
نسل بعدی آزادکاران محبوبیت بیشتری نسبت به کارمندان تمام‌وقت در زمینه‌های هوش مصنوعی ، بلاک‌چین، یادگیری ماشین و رباتیک دارند. حتی پیش‌بینی شده است برای مشاغل مدیریتی و مدیریتی اجرایی نیز نیروی کار از میان آزادکاران انتخاب خواهد شد. شرکت‌هایی مانند گوگل ، اپل ، مایکروسافت ، Deezer و... برنامه‌ی پیدا کردن فریلنسرهای بااستعداد را درکنار برنامه‌های پیدا کردن استعدادهای برتر و سایر استراتژی‌های خود اجرا خواهند کرد. مرز تفاوت‌های میان آزادکاران و مشاوران به‌مرور زمان از بین خواهد رفت؛ زیرا در آینده اغلب شرکت‌های بزرگ و بین‌المللی برای پر کردن جای خالی نیروهای بااستعداد سراغ استخدام آزادکاران خواهند رفت. شرکت‌ها اغلب سراغ پلتفرم‌هایی می‌روند که نیروهای کاری بااستعداد را با قیمت پایین‌تری برای انجام پروژه‌ها پیشنهاد می‌دهند. مشاغلی مانند مشاوره آینده‌ی شغلی آزادکاران و شهرت و محبوبیت آن‌ها را تضمین خواهد کرد. نتایج نظرسنجی وب‌سایت Upwork نشان می‌دهد طی سه سال آینده بیش از 40 درصد پروژه‌ها به‌صورت دورکاری انجام خواهد شد. آزادکاران نسل‌های بعدی بیشتر از گذشته در یک رشته متخصص هستند و انتخاب مهارت‌های جدید و کسب تخصص در آن‌ها، عامل مهمی در موفقیت آزادکاران خواهد بود. با افزایش تعداد آزادکاران، رقابت میان آن‌ها نیز بیشتر می‌شود و اهمیت نشان دادن شایستگی فردی یا فرهنگی پررنگ‌تر خواهد شد. بنابراین پلتفرم‌های آنلاین دوره‌های آموزشی و مربی‌گری متفاوتی را در اختیار فریلنسرهایی قرار می‌دهند که در وب‌سایت آن‌ها ثبت‌نام کنند. آزادکاران جوان نیز از فرصت‌های پیش رو استفاده می‌کنند و با انجام پروژه‌های مختلف آزادکاری تجربه‌های خود را افزایش می‌دهند تا برای ورود به بازار کار در آینده آماده شوند.
رشد و توسعه‌ی آزادکاران در آینده چگونه است
نسل بعدی آزادکاران، آگاهی بیشتری نسبت به دانش و تخصص محبوب زمان خود دارند و به همین دلیل، همواره تلاش می‌کنند با شرکت در دوره‌های آموزشی، اطلاعات خود را به‌روز کنند. از طرفی شرکت‌ها نیز از آزادکاران دعوت می‌کنند تا در جوامع و گروه‌های حرفه‌ای و مرتبط با تکنولوژی آن‌ها شرکت کنند. تعداد مربی‌ها و دوره‌های آموزشی برای توسعه‌ی مهارت‌های آزادکاران افزایش پیدا می‌کند و انجمن‌های حرفه‌ای نیز خدمات بیشتری به آزادکاران ارائه خواهند داد. مهارت‌های مدیریت آزادکاران به‌عنوان یک مهارت ضروری برای رهبر شرکت تعریف خواهد شد که با شیوه‌های مدیریتی کارمندان تمام‌وقت متفاوت است. کارفرماهای نسل بعدی چگونه خواهند بود
مدیریت نسل بعدی آزادکاران مانند کارمندان تمام‌وقت شرکت و برعهده‌ی نیروهای منابع انسانی خواهد بود. مدیران پروژه بیش از هر زمانی از کمک آزادکاران بااستعداد در انجام پروژه‌ها بهره خواهند بود و این افراد به‌عنوان نیروی کار اصلی شرکت و نه یک نیروی کار کمکی در نظر گرفته خواهند شد. پلتفرم‌های استعدادیابی آنلاین تکامل پیدا خواهند کرد؛ به‌طوری‌که استارتاپ‌های بیشتری در آسیا، آفریقا، آمریکای لاتین و خاورمیانه شکل خواهند گرفت که به کیفیت کار آزادکاران بیشتر از تعداد آن‌ها اهمیت می‌دهند و خدمات بهتر و باکیفیت‌تری دراختیار آن‌ها قرار خواهند داد.

نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

شخصیت‌های معروف دنیای گیم به چالش عکس پیری پیوستند

نگرانی دولتمردان آمریکا از تأثیر فیس‌اپ بر انتخابات 2020

رندرهایی از گلکسی تب S6 به‌همراه قلم S pen رویت شد

انصراف گوگل از توسعه موتور جستجوی فیلتر شده

قیمت موبایل‌های شیائومی در بازار

تریلر فصل چهارم بازی PUBG منتشر شد

گوشی آنر 20 در رنگ آبی فانتوم وارد بازار می شود

نگرانی‌های رو به افزایش درباره اپلیکشن محبوب فیس‌اپ

محبوب ترین مرورگرهای اینترنت از سال ١٩٩٣ تا کنون

معرفی گلکسی نوت 10 به تاخیر افتاد؟

چرا اپل از فلافل متنفر است؟

خداحافظی با لایک‌ در اینستاگرام قطعی شد

تولید ماه‌نورد تویوتا و سازمان فضایی ژاپن از سال 2020 آغاز می‌شود

فروش پردازنده‌های سری 3000 رایزن AMD در آسیا از اینتل پیشی گرفت

رندرهایی از گلکسی تب S6 به‌همراه قلم اس پن و طراحی جدید رویت شد

حمایت دولت بریتانیا از جگوار لندرور برای تولید خودروی الکتریکی

همراه کارت؛ چگونه از اعتبار بانکی خود یا دیگران مطلع شویم؟

نقد و بررسی رزبری پای 4؛ ویژگی‌ها و مشخصات جدید

فروش پردازنده‌های جدید AMD در آسیا از اینتل پیشی گرفت

آخرین قیمت انواع نمایشگر در بازار

سونی به دنبال ساخت گوشی با رزولوشن 5K است

Wi-Fi یا کابل شبکه؛ کدام یک سریع‌تر است؟

وزیر ارتباطات کم فروشی در بسته‌های اینترنتی را تایید کرد

بیت‌کوین‌ چگونه استخراج می‌شود؟

خبر خوب وزیر ارتباطات برای کاربران اینترنت ADSL

گوشی لاکچری Redmi K20 pro مزین به طلا و الماس معرفی شد

نصب شعله افکن قوی روی پهپادها

وزیر ارتباطات هم به چالش پیری فیس اپ پیوست

بخش گیمینگ AMDمتحول خواهد شد

وزیر ارتباطات: آینده روشن همان ایران هوشمند است

نشتی شیر؛ عامل انفجار کپسول کرو دراگون اسپیس ایکس

از 100 بازی حاضر در Uplay+ رونمایی شد؛ شامل تمام بازی‌های بزرگ یوبی‌سافت

ضربه درگیری ژاپن و کره جنوبی به تولید تراشه‌های اگزینوس

نقشه گوگل باز هم کاربردی تر می شود

گوشی موبایل ارزان قیمت ویوو Y7s رونمایی شد

ممنوعیت قانونی استفاده از آفیس 365 در مدارس

نگرانی های امنیتی از نرم افزاری که نقل و نبات این روزهای فضای مجازی شده است!

اطلاعات جدیدی از بازی Cyberpunk 2077 در دسترس قرار گرفت

گوشی ال جی هارمونی 3 با مشخصات منحصر به فردش در راه است

طراحی نهایی آیفون 11 به نمایش گذاشته شد

سیستم های درخواستی برای بازی Control اعلام شد

قیمت انواع ماوس در بازار

بیل گیتس دیگر دومین مرد ثروتمند جهان نیست

HTC سری محبوب Wildfire را با چهار گوشی اقتصادی احیا خواهد کرد

گوشی‌های هوشمند 5G در سال 2023 بیشترین میزان فروش را خواهند داشت

روش‌های افزایش خلاقیت و نوآوری در کارمندان

گوگل ادسنس امسال از اندروید و iOS حذف می‌شود

بررسی iPadOS 13

اتصال کارت بانکی به کارت سوخت خودرو منتفی شد

تأثیر مثبت سبک زندگی در مقابله با استعداد ژنتیکی زوال عقل