بازاریابی سیاسی

آخرين مطالب

نسل بعدی فریلنسرها چگونه خواهند بود اخبار

نسل بعدی فریلنسرها چگونه خواهند بود

  بزرگنمايي:

سیاست و بازاریابی - آزادکاری در آینده اهمیت بیشتری پیدا خواهد کرد و آزادکاران نه به‌عنوان یک فرد کم‌استعداد بلکه به‌عنوان نیروی کاری اصلی توسط شرکت‌های بزرگ استخدام خواهند شد.

هرقدر تعداد طرفداران آزادکاری یا فریلنس بیشتر می‌شود، شرایط کاری آن‌ها در آینده نیز اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. پلتفرم‌هایی مانند Upwork، Toptal و Flexing It از مهم‌ترین وب‌سایت‌های مربوط‌به پروژه‌های آزادکاری بوده و فریلنسرهای حرفه‌ای اغلب اوقات خود را در چنین پلتفرم‌هایی دنبال پروژه‌های مرتبط با توانایی‌های خود هستند. بنابراین بررسی رفتار فریلنسرهای فعال در این سایت‌ها بهترین منبع برای پیش‌بینی نسل بعدی فریلنسرها است. در ادامه به معرفی بیشتر این افراد، خصوصیات آن‌ها، نحوه‌ی نگرش آ‌ن‌ها به شغلی که دارند و روابط آن‌ها با مشتری‌ها در سال‌های آینده می‌پردازیم. فریلنسرهای نسل بعدی چه افرادی خواهند بود
مقاله‌ی مرتبط:
راهنمای جامع آزادکاری؛ قسمت اول: مقدمات ورود به دنیای آزادکاری
نسل بعدی فریلنسرها متشکل از افراد حرفه‌ای با تواناهایی مختلف خواهد بود. به‌عنوان مثال، خلبان خطوط هواپیمایی، انسان‌شناسی فرهنگی، پزشک اورژانس، موسیقیدان، پرستار بچه و طراح، ازجمله مشاغل حرفه‌ای است که به فهرست آزادکاران اضافه خواهد شد. نسل بعدی آزادکاران افرادی هستند که از سنین پایین و از زیر 30 سالگی کار خود را به‌عنوان آزادکار آغاز کرده‌اند. در آینده دید مردم نسبت به آزادکاری تغییر خواهد کرد و دولت‌ها قوانین مالیاتی و امکاناتی مانند حقوق بازنشستگی را برای این افراد در نظر خواهند گرفت. همچنین تعداد آزادکارهای فعال در کشورهای آسیایی، آفریقایی و آمریکای لاتین افزایش پیدا خواهد کرد. تنوع رشته‌های تحصیلی در آزادکاران نسل جدید بیشتر خواهد بود و همچنین این افراد تواناهایی فراتر از یک مدرک دانشگاهی خواهند داشت. همچنین پیش‌بینی شده است که تعداد خانم‌های علاقه‌مند به آزادکاری افزایش پیدا می‌کند و میزان حقوق و نوع برخورد با آن‌ها با آزادکاران مرد یکسان خواهد شد.
فریلنسرهای نسل بعدی چه خصوصیاتی خواهند داشت
مقاله‌ی مرتبط:
مهارت‌های پردرآمد آزادکاری
فریلنسرها بخشی از یک جامعه‌ی جهانی هستند که می‌توانند به‌صورت آنلاین با مردم سراسر دنیا همکاری داشته باشند. نتایج تحقیقات نشان داده است 65 درصد آزادکاران آسیایی برای شرکت‌های آمریکایی شمالی کار می‌کنند. نسل بعدی آزادکاران نسبت به جابه‌جایی موقت و تغییر موقعیت علاقه‌ی بیشتری نشان می‌دهند. درحال‌حاضر حدود پنج میلیون نفر خود را به‌عنوان عشایر دیجیتال معرفی کرده‌اند و انتظار می‌رود با افزایش استقبال از کارمندان موقت و سهولت دسترسی به تکنولوژی تعداد این افراد نیز در آینده افزایش پیدا کند. فریلنسرهای نسل بعدی چه نگرشی نسبت به شغل خود دارند
نسل بعدی آزادکاران، شغل خود را به‌عنوان یکی از مشاغل جذاب و قانونی معرفی می‌کنند. به‌طوری‌که به‌عنوان افراد کم‌استعداد شناخته نمی‌شوند و همچنین کار آن‌ها به‌عنوان یک کار جانبی در نظر گرفته نخواهد شد. حتی تصمیم‌گیری بین انتخاب یک شغل دائمی و آزادکاری برای افراد سخت‌تر خواهد شد. اما نسل بعدی آزادکاران موفق نسبت به مشتری‌ها و پروژه‌هایی که انجام می‌دهند، سخت‌گیرتر هستند و دقت بیشتری برای انتخاب شرکت مورد نظر و نحوه‌ی مدیریت شدن از سوی آن‌ها به خرج می‌دهند. همچنین مرزهای تفاوتی میان آزادکاران و کارمندان تمام‌وقت به مرور زمان محو می‌شود؛ زیرا حضور کارمندان آزادکار برای انجام دادن پروژه‌های شرکت بیشتر می‌شود و رابطه‌ی قوی‌تری میان کارفرما و فریلنسرها شکل می‌گیرد. نسل بعدی فریلنسرها کانال‌های متفاوتی براساس علاقه‌مندی از جمله پلتفرم‌های استعدادیابی آنلاین برای بازاریابی خواهند داشت. تحول بزرگ در دنیای آزادکاری باعث می‌شود آزادکاران با استعداد در هر رشته به افرادی معروف و شناخته‌شده تبدیل شوند. این افراد درآمد بالایی دارند و شرکت‌ها برای استخدام آن‌ها در تیم کاری خود با یکدیگر رقابت خواهند کرد. پیش‌بینی می‌شود کارآفرینان بیشتری برای گسترش کسب‌وکار و نیروی کار خود به‌عنوان آزادکار مشغول به کار شوند و همچنین شکل گرفتن شرکت‌های کوچک‌تر داخل شرکت‌های بزرگ رواج پیدا خواهد کرد.
کار فریلنسرهای نسل بعدی به چه صورت است
مقاله‌ی مرتبط:
آزادکاری و ظرفیت درآمدی بسیار بالای آن از زبان 9 آزادکار موفق و حرفه‌ای
نسل بعدی آزادکاران محبوبیت بیشتری نسبت به کارمندان تمام‌وقت در زمینه‌های هوش مصنوعی ، بلاک‌چین، یادگیری ماشین و رباتیک دارند. حتی پیش‌بینی شده است برای مشاغل مدیریتی و مدیریتی اجرایی نیز نیروی کار از میان آزادکاران انتخاب خواهد شد. شرکت‌هایی مانند گوگل ، اپل ، مایکروسافت ، Deezer و... برنامه‌ی پیدا کردن فریلنسرهای بااستعداد را درکنار برنامه‌های پیدا کردن استعدادهای برتر و سایر استراتژی‌های خود اجرا خواهند کرد. مرز تفاوت‌های میان آزادکاران و مشاوران به‌مرور زمان از بین خواهد رفت؛ زیرا در آینده اغلب شرکت‌های بزرگ و بین‌المللی برای پر کردن جای خالی نیروهای بااستعداد سراغ استخدام آزادکاران خواهند رفت. شرکت‌ها اغلب سراغ پلتفرم‌هایی می‌روند که نیروهای کاری بااستعداد را با قیمت پایین‌تری برای انجام پروژه‌ها پیشنهاد می‌دهند. مشاغلی مانند مشاوره آینده‌ی شغلی آزادکاران و شهرت و محبوبیت آن‌ها را تضمین خواهد کرد. نتایج نظرسنجی وب‌سایت Upwork نشان می‌دهد طی سه سال آینده بیش از 40 درصد پروژه‌ها به‌صورت دورکاری انجام خواهد شد. آزادکاران نسل‌های بعدی بیشتر از گذشته در یک رشته متخصص هستند و انتخاب مهارت‌های جدید و کسب تخصص در آن‌ها، عامل مهمی در موفقیت آزادکاران خواهد بود. با افزایش تعداد آزادکاران، رقابت میان آن‌ها نیز بیشتر می‌شود و اهمیت نشان دادن شایستگی فردی یا فرهنگی پررنگ‌تر خواهد شد. بنابراین پلتفرم‌های آنلاین دوره‌های آموزشی و مربی‌گری متفاوتی را در اختیار فریلنسرهایی قرار می‌دهند که در وب‌سایت آن‌ها ثبت‌نام کنند. آزادکاران جوان نیز از فرصت‌های پیش رو استفاده می‌کنند و با انجام پروژه‌های مختلف آزادکاری تجربه‌های خود را افزایش می‌دهند تا برای ورود به بازار کار در آینده آماده شوند.
رشد و توسعه‌ی آزادکاران در آینده چگونه است
نسل بعدی آزادکاران، آگاهی بیشتری نسبت به دانش و تخصص محبوب زمان خود دارند و به همین دلیل، همواره تلاش می‌کنند با شرکت در دوره‌های آموزشی، اطلاعات خود را به‌روز کنند. از طرفی شرکت‌ها نیز از آزادکاران دعوت می‌کنند تا در جوامع و گروه‌های حرفه‌ای و مرتبط با تکنولوژی آن‌ها شرکت کنند. تعداد مربی‌ها و دوره‌های آموزشی برای توسعه‌ی مهارت‌های آزادکاران افزایش پیدا می‌کند و انجمن‌های حرفه‌ای نیز خدمات بیشتری به آزادکاران ارائه خواهند داد. مهارت‌های مدیریت آزادکاران به‌عنوان یک مهارت ضروری برای رهبر شرکت تعریف خواهد شد که با شیوه‌های مدیریتی کارمندان تمام‌وقت متفاوت است. کارفرماهای نسل بعدی چگونه خواهند بود
مدیریت نسل بعدی آزادکاران مانند کارمندان تمام‌وقت شرکت و برعهده‌ی نیروهای منابع انسانی خواهد بود. مدیران پروژه بیش از هر زمانی از کمک آزادکاران بااستعداد در انجام پروژه‌ها بهره خواهند بود و این افراد به‌عنوان نیروی کار اصلی شرکت و نه یک نیروی کار کمکی در نظر گرفته خواهند شد. پلتفرم‌های استعدادیابی آنلاین تکامل پیدا خواهند کرد؛ به‌طوری‌که استارتاپ‌های بیشتری در آسیا، آفریقا، آمریکای لاتین و خاورمیانه شکل خواهند گرفت که به کیفیت کار آزادکاران بیشتر از تعداد آن‌ها اهمیت می‌دهند و خدمات بهتر و باکیفیت‌تری دراختیار آن‌ها قرار خواهند داد.

نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

تاکید دانشمندان بر لزوم تعریف مجدد گونه‌های در معرض خطر

نتیجه نظرسنجی: کاربران زومیت ارزش خرید وان پلاس 7 را بیشتر از رقبا می‌دانند

همکاری سرویس نقشه و مسیریاب بلد با پلیس راهور برای بهبود ترافیک

ردمی نوت 7S با دوربین 48 مگاپیکسلی و تراشه اسنپدراگون 660 معرفی شد

فریت بار یا جریمه اضافه بار؛ کدام به‌نفعتان است؟

منشأ عجیب چاله موجود در راه شیری چیست؟

هواوی با انتشار بیانیه‌ به قطع همکاری گوگل واکنش نشان داد

اضطراب چگونه کار ما را تحت‌تأثیر قرار می‌دهد؟

خداحافظی زودهنگام فرناندو آلونسو و مک لارن با ایندی 500 سال 2019

باورهای درست و نادرست درباره حساسیت فصلی

دردسترس‌بودن گوگل پلی برای گوشی‌های از پیش تولیدشده هواوی

کوالکام، اینتل و چند شرکت آمریکایی دیگر نیز در تحریم هواوی به گوگل پیوستند

مسیریابی بهتر هوش مصنوعی با اضافه‌شدن داده‌های صوتی

معرفی انیمیشن کوتاه Snack Attack

راه‌های افزایش نصب اپلیکیشن؛ پارس ادوردز

گوگل اطلاعات خرید کاربران را نیز ازطریق رسیدهای دریافتی در جیمیل ذخیره می‌کند

کلیدهای اضطراری هواپیما کدامند؟

مهندسی آب‌وهوا می‌تواند به مقابله با تغییرات اقلیمی کمک کند؟

راه‌های افزایش نصب اپلیکیشن؛ جی ادز

برندگان رقابت جهانی عکاسی 2019 سونی مشخص شدند

بهبود عفونت‌های زخم به کمک پانسمان الکتریکی

گوگل به همکاری‌ تجاری خود با هواوی پایان می‌دهد

ام جی ZS الکتریکی وارد بازار اروپا شد

چالش‌های حفر چاه‌های فوق عمیق و کاوش در اعماق زمین

ما می‌رویم؛ عزم جزم ناسا برای فتح مجدد ماه و فراتر از آن

پلتفرم Stadia گوگل از نسل اول معماری پردازنده‌های گرافیکی سری Vega ای‌ ام‌ دی استفاده می‌کند

نگاهی به فناوری‌های برجسته مرسدس بنز EQC 400

ارز دانشجویی برای سال 98 تعیین تکلیف شد

معرفی بزرگ‌ترین استارتاپ‌های شکست‌خورده حوزه پزشکی

انسان‌های عصر پارینه سنگی غذای نشاسته‌دار مصرف می‌کردند

سریع‌ترین روش دستیابی به وام، خرید وام است

هدیه یک گیگابایتی اپراتورهای تلفن همراه به مناسبت روز ارتباطات

مدل مفهومی رنو EZ-Pod مجهز به فناوری خودران معرفی شد

به مناسبت روز ارتباطات از چهار طرح مهم ارتباطی رونمایی شد

خودروهای برقی و هیبریدی از پرداخت حقوق ورودی معاف می‌شوند

یادگیری با پاداش، هوش حیوانات را پنهان می‌کند

خرید سرور مجازی از سایت برتینا

بعد منفی داشتن شغل دلخواه

مدیر عامل هواوی: تحریم‌های جدید آمریکا تنها از سرعت رشد ما می‌کاهد

مشترکین شاتل موبایل به مناسبت روز جهانی ارتباطات اینترنت و مکالمه هدیه گرفتند

از تخیل تا واقعیت؛ چگونه می‌‌توان زمین را به مداری دورتر منتقل کرد؟

اسپاتیفای و آزمایش اسپیکر مبتنی بر دستیار هوشمند برای خودرو

ساعت بیولوژیکی مردان و لزوم توجه به آن

نیم نگاه زومجی: Days Gone

Presearch؛ رقیبی مبتنی بر بلاک چین برای گوگل

بازخورد مناسب واقعا چگونه به‌نظر می‌رسد؟

شاسی بلند بنتلی بنتایگا بنگالا معرفی شد

ویوو Y3 با تراشه هلیو P35، دوربین سه‌گانه و باتری 5000 میلی‌آمپرساعتی معرفی شد

آیا خودروهای نیمه خودران ایمنی را افزایش می‌دهند؟

ال جی با تراشه هوش مصنوعی در پی هوشمندکردن خانه‌ها است