بازاریابی سیاسی

آخرين مطالب

زوم اپ: اتاقک، اجاره و رزرو آنلاین ویلا، سوئیت و اقامتگاه اخبار

زوم اپ: اتاقک، اجاره و رزرو آنلاین ویلا، سوئیت و اقامتگاه

  بزرگنمايي:

سیاست و بازاریابی - با اپلیکیشن اتاقک می‌توانید اطلاعات اقامتی مربوط‌به بیش از 8,000 ویلا و سوئیت و اقامتگاه را در بیش از 250 شهر ایران به‌صورت آنلاین دراختیار داشته باشید و محل اقامت دلخواهتان را رزرو کنید. 

اکثر مردم سفرکردن را دوست دارند. معمولا قبل از رفتن به سفر، سوالاتی ازاین‌دست را از خودمان می‌کنیم: محل اقامتمان کجا باشد؟ هزینه‌ی اقامت چقدر است؟ با چه کیفیتی می‌توانیم جای مناسبی اجاره کنیم؟ مکانی که برای اقامت انتخاب می‌کنیم امنیت دارد؟ خیلی از ما دوست داریم به شهرهای بزرگ‌‌وکوچک ایران سفر کنیم؛ ولی موضوع اقامت به مانعی بزرگ برای سفرمان تبدیل شده است. گاهی هزینه‌ی هتل‌های چندستاره بسیار گران است و اگر بخواهیم بدون برنامه‌ریزی و مشخص‌کردن محل اقامت سفر کنیم، چندان عقلانی نیست و مجبوریم به‌سراغ دلالان کنار جاده برویم. حتی گاهی رو انداختن به دوستان و اقوام برای اقامت چندروزه و سفری ساده و معمولی کار سختی است. پس، راهکار چیست؟
اپلیکیشن اتاقک؛ سامانه‌ای برای ارتباط بین میزبان و مهمان
اپلیکیشن اتاقک سعی می‌کند به‌طور نظام‌مند مشکل اقامتگاه برای سفر را حل کند و مسافران می‌توانند ازطریق این سامانه اطلاعات 8,000 اقامتگاه را در بیش از 250 شهر کوچک‌وبزرگ ایران در اختیار داشته باشند. مقاله‌های مرتبط:
زوم‌اپ: Google Trips؛ اپلیکیشن همه‌کاره برای سفر زوم اپ: جیبی‌ مو؛ اپلیکیشنی برای دریافت و پرداخت سریع و آسان
ابتدا، باید مقصدتان را مشخص کنید. اگر به فکر اجار‌ه‌ی اقامتگاهی تخفیف‌دار هستید، اتاقک گزینه‌های اقامتی تخفیف‌دار را با‌توجه‌به قیمت مشخص‌شده‌‌تان معرفی می‌‌کند. درنتیجه، باتوجه‌به بودجه‌‌ی مدنظرتان برای سفر می‌توانید محل اقامتتان را انتخاب کنید. افزون‌براین، اتاقک اطلاعات متنی و تصویری کاملی درباره‌ی همه‌ی اقامتگاه‌های سراسر ایران دراختیار مشتریان قرار می‌دهد؛ هرچند برخی مسافران ادعا می‌کنند برخی اقامتگاه‌های اتاقک قیمت گرانی دارند. مسافران می‌توانند قبل از سفر، تصاویر مختلف و توضیحات مربوط‌به اقامتگاه‌ها را مشاهده کنند. درنتیجه، انتظار می‌رود بتوانند آگاهانه انتخاب کنند. اتاقک سیستم امتیازدهی به اقامتگاه‌ها را برای کاربران در نظر گرفته و مسافران می‌توانند از دیدگاه‌های مشتریانی آگاه شوند که قبلا از آن اقامتگاه استفاده کرده‌اند و باتوجه‌به امتیازهای سیستم امتیازدهی، اقامتگاه دلخواهشان را انتخاب کنند. گاهی نیز اطلاعات اقامتگاه کامل نیست؛ ولی نکات منفی خاصی در توضیحات ارائه نشده است. برای مثال، جاده‌ی منتهی به اقامتگاه مسیر دشوارگذر داشته و در توضیحات به این نکته‌ی مهم اشاره نشده است و در توضیحات و تصاویر، فقط نکات مثبت درج شد‌ه‌اند.
سفری اقتصادی و با امنیت زیاد
بی‌شک همه دوست داریم سفری اقتصادی و با امنیت زیاد را تجربه کنیم. اتاقک مدعی است می‌تواند به همه‌ی کاربران با بودجه‌های مالی مختلف محل اقامت مناسب معرفی کند. معمولا قیمت‌های تعیین‌شده در اتاقک از هتل‌ها ارزان‌تر است؛ هرچند برخی از کاربران اتاقک معتقدند برخی میزبان‌ها، باتوجه‌به موقعیت مکانی و البته امکانات، قیمت گرانی برای اقامتگاه‌های خود تعیین کرده‌اند و از سیستم نظارت اتاقک بر قیمت اقامتگاه‌ها رضایت ندارند. البته، کاربرانی هم بوده‌اند که از قیمت‌های اعلام‌شده راضی بوده‌اند. یکی دیگر از موضوعات مهمی که اتاقک بدان اشاره می‌کند، این است که تمام مجوزهای قانونی را دریافت می‌کند و به مسافران این اطمینان را می‌دهد که می‌توانند با خیال راحت اقامتگاه را اجاره کنند. اتاقک از تمامی صاحبان اقامتگاه‌ها گواهی سوءپیشینه دریافت می‌کند. با اینکه انجام چنین کاری می‌تواند ترمزی برای سودجویان باشد، امکان دورزدن قانون همیشه وجود دارد.
ویژگی‌های اپلیکیشن اتاقک
علاوه‌براینکه کاربران می‌توانند ازطریق سامانه‌ی اتاقک، اقامتگاه دلخواه خود را رزرو کنند یا اگر میزبان باشند اقامتگاه خود را ثبت کنند، امکان رزرو آنلاین ازطریق اپلیکیشن اتاقک نیز وجود دارد. ظاهرا اتاقک رابط کاربری خود را به‌روزرسانی‌کرده تا مسافران و میزبانان بتوانند راحت‌تر با اتاقک کار کنند. معمولا در برخی روزهای سال، به‌ویژه در تعطیلات، قیمت اجاره‌ی اقامتگاه‌ها تغییر می‌کند. اپلیکیشن اتاقک برای آنکه مشتریان به‌راحتی بتوانند از قیمت رزرو اقامتگاه‌ها‌ در روزهای مختلف مطلع شوند، تقویم روزانه‌ی اقامتگاه‌ها را به‌روزرسانی کرده است. درنتیجه، کاربران می‌توانند در تقویم جدید، قیمت روزانه‌ی هر اقامتگاه‌ را مشاهده کنند. ممکن است قیمت اقامتگاهی در برخی تاریخ‌های تقویم گران‌تر و در برخی تاریخ‌ها ارزان‌تر باشد. در ایام تعطیلات، قیمت‌ها گاهی تا چندبرابر افزایش می‌یابد که می‌تواند ترمزی برای سفر برخی مسافران باشد.
انتخاب آگاهانه محل اقامت خود
اتاقک برای هر اقامتگاه توضیحات کاملی همراه‌با تصویر ارائه می‌دهد. برای برخی اقامتگاه‌ها توضیحات تکمیلی اختصاصی نیز ارائه شده است. همچنین، اتاقک میزبانان نشان‌دار را به دسته‌های تأییدشده و مهمان‌نواز تفکیک‌ کرده تا مسافران بتوانند راحت‌تر اقامتگاه خود را انتخاب کنند. برخی اقامتگاه‌های اتاقک برچسب پیشنهادی و گارانتی‌شده دارند که اتاقک آن‌ها را تأیید می‌کند. با استفاده از فیلترهای جست‌وجو، مسافران می‌توانند قیمت، محل، محبوبیت و برخی ویژگی‌های دیگر را فیلتر کنند. درنتیجه، با سرعت بیشتری می‌توانند اقامتگاه مدنظرشان را پیدا کنند. امکان جست‌وجوی اقامتگاه‌ها براساس نام استان و شهر، هم به فارسی و هم به انگلیسی وجود دارد. افزون‌براین، اگر مشتری از اقامتگاهی راضی بود، می‌تواند آن را به دوستان و آشنایانش معرفی کند و از تخفیف ویژه‌ی اتاقک بهره‌مند شود. اپلیکیشن اتاقک بخش «اتاقک پلاس»، شبکه‌ی آنلاین محتوایی گردشگری را نیز راه‌اندازی کرده است.
امکان لغو رزرو و بازگشت هزینه
اگر به هر دلیل سفرتان لغو شد، اتاقک در شرایطی هزینه‌ی مسافران را پس می‌دهد. البته، برخی کاربران از قوانین و شرایط بازگشت پول رضایت نداشته‌اند؛ مثلا اگر در ایام تعطیلات، مسافری رزرو را لغو کند، نمی‌تواند مبلغ پرداختی را دریافت کند یا اگر به محل اقامت مراجعه کنند و آن مکان مناسب نباشد و با اطلاعات درج‌شده مطابقت نداشته باشد، اتاقک پول مسافران را عودت نمی‌دهد. با آنکه اتاقک مدعی است به‌عنوان رابط بین میزبان و مهمان، آموزش‌های لازم را به میزبانان داده تا بتوانند میزبان میهمان‌نوازی باشند، گه‌گاه برخی مشتریان از برخورد نامناسب میزبانان شکایت داشته‌اند. تیم اتاقک به‌صورت دوره‌ای کیفیت محل‌های اقامت را کنترل می‌کند و به‌صورت شبانه‌روزی به میهمانان و میزبانان سرویس‌ می‌دهد؛ ولی با‌توجه‌به گستردگی اقامتگاه‌ها در شهرهای مختلف عملا امکان کنترل کیفی همه‌ی اقامتگاه‌ها وجود نخواهد داشت. نکات مثبت امنیت زیاد و قیمت اقتصادی امکان مشاهد‌ه‌ی محل اقامت قبل از سفر تنوع اقامتگاه‌ها ازنظر امکانات و قیمت و موقعیت مکانی امکان مشاهده‌ی قیمت‌ها در روزهای مختلف سال امکان استفاده از تخفیف‌های ویژه
نکات منفی تعیین قوانینی برای عودت مبلغ پرداخت‌شده در ایام تعطیلات نبود کنترل و نظارت بر قیمت‌ها
دانلود اپلیکیشن
پلی‌استور اپ‌استور ویندوز استور
اپلیکیشن‌های محبوب خود را ازطریق ایمیل app@zoomit.ir به زومیت معرفی کنید.

نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

اپل آرکید؛ پلتفرم بازی اپل با پرداخت حق اشتراک

چرا هیچ پلی روی رود آمازون ساخته نشده است؟

اپل سرویس اشتراکی استریم ویدیو Apple TV Channels را معرفی کرد

سرویس اشتراک تلویزیون اپل تی‌وی پلاس معرفی شد

تیم کوک از محبوبیت فراوان سرویس‌های اپل خبر داد

هدست واقعیت مجازی Reverb شرکت HP رقیبی سرسخت برای Vive Pro

3 تفریح رایگان در کوالالامپور؛ مالزی

اسنپ در شیراز 24 ساعت رایگان شد

بیوگرافی ساموئل مورس؛ هنرمند پایه‌گذار ارتباطات الکتریکی مدرن

ون لوکس مرسدس بنز کلاس V با تیونینگ کلاسن معرفی شد

اولین زنی که همراه پرواز تجاری به فضا رفت، از تجربه‌اش می‌گوید

سرویس اشتراکی اپل نیوز پلاس با ارائه 300 مجله معرفی شد

نسخه‌های جدید iOS، مک OS، تی وی OS و واچ OS اپل فردا منتشر می‌شوند

هجوم مردم آمریکا به کوهستان‌های مملو از شقایق کالیفرنیا

اپل کارت معرفی شد؛ عزم راسخ کوپرتینویی‌ها برای تحول در کارت‌های اعتباری

تنهایی می‌تواند برای نوجوانان مفید باشد

دوج چارجر در گذر زمان؛ از سال 1966 تا 2019

معرفی استارتاپ‌های یونیکورن صنعت بازی

مرسدس بنز G63 ضدگلوله با تیونینگ اینکاس معرفی شد

اپل چگونه از سرویس‌های خود میلیاردها دلار درآمد کسب می‌کند؟

چرا خودکشی در مردان بیشتر است؟

افزایش سرعت توسعه توان هم‌جوشی برای تولید انرژی نامحدود در زمین

افزایش درآمد شیائومی از خدمات اینترنتی و فروش محصولات خارج از مرزهای چین

دوربین کانن EOS-1D X Mark III اوایل سال 2020 میلادی معرفی می‌شود

حقایقی پنهان و جذاب از طراحی کابین هواپیما

اوبر با پرداخت 3.1 میلیارد دلار کریم را تصاحب می‌کند

رنجرور در نبرد حقوقی با لندویند چین پیروز شد

چگونه در کمتر از 15 دقیقه یک تیزر تبلیغاتی جذاب برای کسب و کار خود بسازیم؟

گوگل آزادی عمل بیشتری برای انتخاب اپلیکیشن جستجو و مرورگر به کاربران اندروید می‌دهد

با بهترین گوشی های چینی آشنا شوید

گلکسی A90 با نمایشگر بزرگ و تراشه‌ قدرتمند معرفی می‌شود

بهترین بازی‌های رایگانی که هم‌اکنون می‌توان تجربه کرد

عملکرد ضعیف کسب‌و‌کارهای داخلی در شبکه‌های اجتماعی و در ارتباط با کاربران

ابداع الگوریتمی برای کاهش زمان اندازه‌‌گیری میدان الکترومغناطیسی دکل‌‌های مخابراتی توسط پژوهشگران کشور

چرا دندان‌های بیشتر افراد نامرتب است؟

لامبورگینی اونتادور با تیونینگ لیبرتی واک و اینفینیت موتوراسپرت

اورگرند چین بزرگترین سازنده خودروهای برقی خواهد شد

اولین نمونه از تویوتا سوپرا مدل 2020 با پیشرانه 2JZ تولید شد

کشف مجموعه‌ای عظیم از فسیل جانوران در چین

رکورد سرعت فورد GT با 483 کیلومتربرساعت ثبت شد

زوم‌اپ: Splice؛ اپلیکیشنی ساده و جذاب برای ویرایش فایل ویدیویی

دانشمندان به‌دنبال شناخت بیشتر از آبشارها هستند

کم‌مصرف‌ترین خودروهای بنزینی و دیزلی در سال 2019

اولین پستاندار روی زمین در اثر تغییرات اقلیمی منقرض شد

افزایش قدرت فورد فیستا ST با اپلیکیشن Mountune

چگونه فایل‌های رمزدار مایکروسافت آفیس را بازکنیم؟

نگاه اولیه به نسخه مبتنی بر کرومیوم مایکروسافت اج

شیائومی می نوت بوک ایر 12.5 اینچی، 6 فرورودین‌ماه معرفی می‌شود

واتساپ تعداد دفعات فوروارد شدن پیام‌‌های ارسال‌شده را نشان می‌دهد

شاسی فیبرکربن اختصاصی مک لارن رونمایی شد