بازاریابی سیاسی

آخرين مطالب

زوم اپ: اتاقک، اجاره و رزرو آنلاین ویلا، سوئیت و اقامتگاه اخبار

زوم اپ: اتاقک، اجاره و رزرو آنلاین ویلا، سوئیت و اقامتگاه

  بزرگنمايي:

سیاست و بازاریابی - با اپلیکیشن اتاقک می‌توانید اطلاعات اقامتی مربوط‌به بیش از 8,000 ویلا و سوئیت و اقامتگاه را در بیش از 250 شهر ایران به‌صورت آنلاین دراختیار داشته باشید و محل اقامت دلخواهتان را رزرو کنید. 

اکثر مردم سفرکردن را دوست دارند. معمولا قبل از رفتن به سفر، سوالاتی ازاین‌دست را از خودمان می‌کنیم: محل اقامتمان کجا باشد؟ هزینه‌ی اقامت چقدر است؟ با چه کیفیتی می‌توانیم جای مناسبی اجاره کنیم؟ مکانی که برای اقامت انتخاب می‌کنیم امنیت دارد؟ خیلی از ما دوست داریم به شهرهای بزرگ‌‌وکوچک ایران سفر کنیم؛ ولی موضوع اقامت به مانعی بزرگ برای سفرمان تبدیل شده است. گاهی هزینه‌ی هتل‌های چندستاره بسیار گران است و اگر بخواهیم بدون برنامه‌ریزی و مشخص‌کردن محل اقامت سفر کنیم، چندان عقلانی نیست و مجبوریم به‌سراغ دلالان کنار جاده برویم. حتی گاهی رو انداختن به دوستان و اقوام برای اقامت چندروزه و سفری ساده و معمولی کار سختی است. پس، راهکار چیست؟
اپلیکیشن اتاقک؛ سامانه‌ای برای ارتباط بین میزبان و مهمان
اپلیکیشن اتاقک سعی می‌کند به‌طور نظام‌مند مشکل اقامتگاه برای سفر را حل کند و مسافران می‌توانند ازطریق این سامانه اطلاعات 8,000 اقامتگاه را در بیش از 250 شهر کوچک‌وبزرگ ایران در اختیار داشته باشند. مقاله‌های مرتبط:
زوم‌اپ: Google Trips؛ اپلیکیشن همه‌کاره برای سفر زوم اپ: جیبی‌ مو؛ اپلیکیشنی برای دریافت و پرداخت سریع و آسان
ابتدا، باید مقصدتان را مشخص کنید. اگر به فکر اجار‌ه‌ی اقامتگاهی تخفیف‌دار هستید، اتاقک گزینه‌های اقامتی تخفیف‌دار را با‌توجه‌به قیمت مشخص‌شده‌‌تان معرفی می‌‌کند. درنتیجه، باتوجه‌به بودجه‌‌ی مدنظرتان برای سفر می‌توانید محل اقامتتان را انتخاب کنید. افزون‌براین، اتاقک اطلاعات متنی و تصویری کاملی درباره‌ی همه‌ی اقامتگاه‌های سراسر ایران دراختیار مشتریان قرار می‌دهد؛ هرچند برخی مسافران ادعا می‌کنند برخی اقامتگاه‌های اتاقک قیمت گرانی دارند. مسافران می‌توانند قبل از سفر، تصاویر مختلف و توضیحات مربوط‌به اقامتگاه‌ها را مشاهده کنند. درنتیجه، انتظار می‌رود بتوانند آگاهانه انتخاب کنند. اتاقک سیستم امتیازدهی به اقامتگاه‌ها را برای کاربران در نظر گرفته و مسافران می‌توانند از دیدگاه‌های مشتریانی آگاه شوند که قبلا از آن اقامتگاه استفاده کرده‌اند و باتوجه‌به امتیازهای سیستم امتیازدهی، اقامتگاه دلخواهشان را انتخاب کنند. گاهی نیز اطلاعات اقامتگاه کامل نیست؛ ولی نکات منفی خاصی در توضیحات ارائه نشده است. برای مثال، جاده‌ی منتهی به اقامتگاه مسیر دشوارگذر داشته و در توضیحات به این نکته‌ی مهم اشاره نشده است و در توضیحات و تصاویر، فقط نکات مثبت درج شد‌ه‌اند.
سفری اقتصادی و با امنیت زیاد
بی‌شک همه دوست داریم سفری اقتصادی و با امنیت زیاد را تجربه کنیم. اتاقک مدعی است می‌تواند به همه‌ی کاربران با بودجه‌های مالی مختلف محل اقامت مناسب معرفی کند. معمولا قیمت‌های تعیین‌شده در اتاقک از هتل‌ها ارزان‌تر است؛ هرچند برخی از کاربران اتاقک معتقدند برخی میزبان‌ها، باتوجه‌به موقعیت مکانی و البته امکانات، قیمت گرانی برای اقامتگاه‌های خود تعیین کرده‌اند و از سیستم نظارت اتاقک بر قیمت اقامتگاه‌ها رضایت ندارند. البته، کاربرانی هم بوده‌اند که از قیمت‌های اعلام‌شده راضی بوده‌اند. یکی دیگر از موضوعات مهمی که اتاقک بدان اشاره می‌کند، این است که تمام مجوزهای قانونی را دریافت می‌کند و به مسافران این اطمینان را می‌دهد که می‌توانند با خیال راحت اقامتگاه را اجاره کنند. اتاقک از تمامی صاحبان اقامتگاه‌ها گواهی سوءپیشینه دریافت می‌کند. با اینکه انجام چنین کاری می‌تواند ترمزی برای سودجویان باشد، امکان دورزدن قانون همیشه وجود دارد.
ویژگی‌های اپلیکیشن اتاقک
علاوه‌براینکه کاربران می‌توانند ازطریق سامانه‌ی اتاقک، اقامتگاه دلخواه خود را رزرو کنند یا اگر میزبان باشند اقامتگاه خود را ثبت کنند، امکان رزرو آنلاین ازطریق اپلیکیشن اتاقک نیز وجود دارد. ظاهرا اتاقک رابط کاربری خود را به‌روزرسانی‌کرده تا مسافران و میزبانان بتوانند راحت‌تر با اتاقک کار کنند. معمولا در برخی روزهای سال، به‌ویژه در تعطیلات، قیمت اجاره‌ی اقامتگاه‌ها تغییر می‌کند. اپلیکیشن اتاقک برای آنکه مشتریان به‌راحتی بتوانند از قیمت رزرو اقامتگاه‌ها‌ در روزهای مختلف مطلع شوند، تقویم روزانه‌ی اقامتگاه‌ها را به‌روزرسانی کرده است. درنتیجه، کاربران می‌توانند در تقویم جدید، قیمت روزانه‌ی هر اقامتگاه‌ را مشاهده کنند. ممکن است قیمت اقامتگاهی در برخی تاریخ‌های تقویم گران‌تر و در برخی تاریخ‌ها ارزان‌تر باشد. در ایام تعطیلات، قیمت‌ها گاهی تا چندبرابر افزایش می‌یابد که می‌تواند ترمزی برای سفر برخی مسافران باشد.
انتخاب آگاهانه محل اقامت خود
اتاقک برای هر اقامتگاه توضیحات کاملی همراه‌با تصویر ارائه می‌دهد. برای برخی اقامتگاه‌ها توضیحات تکمیلی اختصاصی نیز ارائه شده است. همچنین، اتاقک میزبانان نشان‌دار را به دسته‌های تأییدشده و مهمان‌نواز تفکیک‌ کرده تا مسافران بتوانند راحت‌تر اقامتگاه خود را انتخاب کنند. برخی اقامتگاه‌های اتاقک برچسب پیشنهادی و گارانتی‌شده دارند که اتاقک آن‌ها را تأیید می‌کند. با استفاده از فیلترهای جست‌وجو، مسافران می‌توانند قیمت، محل، محبوبیت و برخی ویژگی‌های دیگر را فیلتر کنند. درنتیجه، با سرعت بیشتری می‌توانند اقامتگاه مدنظرشان را پیدا کنند. امکان جست‌وجوی اقامتگاه‌ها براساس نام استان و شهر، هم به فارسی و هم به انگلیسی وجود دارد. افزون‌براین، اگر مشتری از اقامتگاهی راضی بود، می‌تواند آن را به دوستان و آشنایانش معرفی کند و از تخفیف ویژه‌ی اتاقک بهره‌مند شود. اپلیکیشن اتاقک بخش «اتاقک پلاس»، شبکه‌ی آنلاین محتوایی گردشگری را نیز راه‌اندازی کرده است.
امکان لغو رزرو و بازگشت هزینه
اگر به هر دلیل سفرتان لغو شد، اتاقک در شرایطی هزینه‌ی مسافران را پس می‌دهد. البته، برخی کاربران از قوانین و شرایط بازگشت پول رضایت نداشته‌اند؛ مثلا اگر در ایام تعطیلات، مسافری رزرو را لغو کند، نمی‌تواند مبلغ پرداختی را دریافت کند یا اگر به محل اقامت مراجعه کنند و آن مکان مناسب نباشد و با اطلاعات درج‌شده مطابقت نداشته باشد، اتاقک پول مسافران را عودت نمی‌دهد. با آنکه اتاقک مدعی است به‌عنوان رابط بین میزبان و مهمان، آموزش‌های لازم را به میزبانان داده تا بتوانند میزبان میهمان‌نوازی باشند، گه‌گاه برخی مشتریان از برخورد نامناسب میزبانان شکایت داشته‌اند. تیم اتاقک به‌صورت دوره‌ای کیفیت محل‌های اقامت را کنترل می‌کند و به‌صورت شبانه‌روزی به میهمانان و میزبانان سرویس‌ می‌دهد؛ ولی با‌توجه‌به گستردگی اقامتگاه‌ها در شهرهای مختلف عملا امکان کنترل کیفی همه‌ی اقامتگاه‌ها وجود نخواهد داشت. نکات مثبت امنیت زیاد و قیمت اقتصادی امکان مشاهد‌ه‌ی محل اقامت قبل از سفر تنوع اقامتگاه‌ها ازنظر امکانات و قیمت و موقعیت مکانی امکان مشاهده‌ی قیمت‌ها در روزهای مختلف سال امکان استفاده از تخفیف‌های ویژه
نکات منفی تعیین قوانینی برای عودت مبلغ پرداخت‌شده در ایام تعطیلات نبود کنترل و نظارت بر قیمت‌ها
دانلود اپلیکیشن
پلی‌استور اپ‌استور ویندوز استور
اپلیکیشن‌های محبوب خود را ازطریق ایمیل app@zoomit.ir به زومیت معرفی کنید.

نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

شرق چین، منبع افزایش انتشار گازهای تخریبگر ازن است

بایدها و نبایدهای سفر به روسیه

خودروی الکتریکی اشکودا Citigo e iV رونمایی شد

داستان برند شارپ؛ از آهنگری تا حضور قدرتمند در صنعت دیجیتال

احتمال عرضه گلکسی A70s به‌عنوان اولین گوشی سامسونگ با دوربین 64 مگاپیکسلی

سامسونگ تامین کننده نمایشگر اولد مک‌بوک پرو 16 اینچی و آیپد پرو اپل خواهد بود

پازل: نجات مزرعه | جایزه هفته: یک دستگاه هارد اکسترنال یک ترابایتی AC630 اپیسر

راهکار ویژه ابر آروان، ضامن امنیت بانک‌ها و سرویس‌های مالی

پیشرانه دیزل یا برقی؛ کدام آلودگی کمتری دارند؟

طراحی مدل بعدی گوشی هوشمند تاشدنی سامسونگ متفاوت خواهد بود

مدل تولیدی رنو آرکانا برای بازار روسیه رونمایی شد

موفقیت هوش مصنوعی سامسونگ در خلق تصاویر متحرک تنها با یک عکس

مقاومت ضدمیکروبی موجب مرگ 10 میلیون نفر در سال خواهد شد

ترامپ در مقابل هواوی؛ مسئله ملی یا بازیچه‌ای برای جنگ تجاری؟

اشکودا سوپرب اسکات معرفی شد

استفاده از پادماده برای نخستین‌بار در آزمایشی کلاسیک

اسکوتر برقی بی ام و؛ رونمایی شد

چرا فیسبوک در صنعت رباتیک تحقیقات می‌کند؟

چگونه تیمی با تمرکز بر رشد تشکیل دهیم

نسل جدید اوپل کورسا رونمایی شد

کارت هدیه 25 دلاری آمازون در ازای اسکن سه بعدی بدن

ردگیری کاربران اندروید و iOS با استفاده از اطلاعات کالیبراسیون کارخانه‌ای حسگرها

IBM هوش مصنوعی واتسون را برای بهبود کشاورزی راه اندازی می‌کند

لامپ‌های LED به دلیل انتشار نور آبی با طول موج کوتاه به چشم آسیب می‌رسانند

چرا فضانوردان آپولو 10 موفق نشدند روی سطح ماه فرود بیایند؟

معرفی کتاب «فروشگاه همه‌چیز» اثر برد استون

گوگل دوپلکس آماده پاسخ‌گویی به بسیاری از تماس‌ها نیست

زندگی در شهر پریپیات؛ قبل و صبح بعد از فاجعه چرنوبیل

پنج دلیل مهم برای انتخاب شرکت فراتک به‌عنوان طراح سایت مجموعه شما

استرس می‌تواند باکتری‌های مفید روده را دشمن بدن کند؟

دیتر زتچه، مدیرعامل دایملر، بازنشسته شد

کتاب معرفی کنید، از زومیت جایزه بگیرید

پاناسونیک S1R دوربین سال ژاپن شناخته شد

آشکارسازی نیروهای ضعیف با لیزر ساخته‌شده از امواج صوتی

هواوی به‌منظور یافتن جایگزینی برای گوگل پلی، با Aptoide مذاکره می‌کند

مرسدس بنز GLE مدل 2020 با پیشرانه V8 معرفی شد

شباهت سیستم شنوایی اجداد دلفین‌ها و پستانداران سم‌دار

همکاری تریومف و ویلیامز برای تولید موتورسیکلت الکتریکی

رعایت نظم چه تاثیری بر خلق‌وخوی انسان دارد؟

حفره امنیتی بیش از 20 هزار مودم لینکسیس تأیید شد

معرفی هتل‌های سه ستاره در تبریز

ون لوکس تویوتا گرنویا معرفی شد

چرا تولید محتوای متنی همیشه اهمیت دارد؟

ثبت گوشی مسافری تنها با استعلام از سامانه گذرنامه امکان‌پذیر است

آسیب‌پذیری Zombieload، شرکا و همکاران اینتل را کاهش می‌دهد

امضای تفاهم‌نامه باسلام با شرکت ملی پست ایران

اپل مشکل سخت‌افزاری فلکس گیت مک بوک پرو 2016 را رایگان تعمیر می‌کند

چگونه از عملکرد مخرب هوش مصنوعی پیشگیری کنیم؟

پاناسونیک احتمالا هفته آینده از دوربینی فول‌فریم با قابلیت‌های فیلم‌برداری سینمایی رونمایی می‌کند

جگوار لندرور با کاهش سود جدی مواجه است