بازاریابی سیاسی

آخرين مطالب

Voyager برنامه‌ای که کارگزار ارزهای دیجیتال است اخبار

Voyager برنامه‌ای که کارگزار ارزهای دیجیتال است

  بزرگنمايي:

سیاست و بازاریابی - برنامه Voyager یکی از اولین برنامه‌هایی است که کارگزار ارزهای دیجیتال بوده و به‌تازگی راه‌اندازی شده است.

شرکت کارگزاری یک مؤسسه مالی است که خرید و فروش اوراق بهادار توسط آن صورت می‌گیرد. کارگزاری‌ها در این خرید و فروش‌ها، به نمایندگی از خریداران یا فروشندگان سهام، معامله انجام می‌دهند و در ازای آن، حق‌العمل یا حق کارگزاری دریافت می‌کنند. اما اخیرا شرکت‌هایی ظهور کرده‌اند که در عرصه رمزارزها اقدام به کارگزاری می‌کنند. Voyager قصد دارد ساده‌ترین راه دادوستد رمزارز شود. برنامه کارگزاری ارز دیجیتال به کابران امکان ایجاد سفارش را در محیط کاربری آسانی می‌دهد،‌ پس از ایجاد سفارش تمامی کارها توسط Voyager انجام خواهد گرفت. این شرکت به بیش از دوازده صرافی مجازی در سراسر جهان متصل است و از معیارهای پیشرفته‌ای برای اینکه کاربران بتوانند بهترین دادوستد را با کمترین کارمزد انجام دهد، استفاده می‌کند. اگر در حین یک دادوستد تغییراتی در قیمت به وجود آید، Voyager بخش کوچکی از تراکنش را نگه خواهد داشت، این فرایند در الگوریتم این برنامه مشخص شده است. بااین‌حال، برخلاف سایر مدل‌ها تنها به‌دلیل واسطه بودن در دادوستد افراد، پول درنمی‌آورد.
استیو اهرلیچ (Steve Ehrlich) مدیر و موسس این شرکت از سال 1994 در بازار سرمایه فعال بوده است. اولین شرکت او کسب‌وکار مرتبط با تجارت الکترونیک بود که در سال 1999 فروخته شد. او در مصاحبه­ با CCN می‌گوید: در سال 1999 پس از فروش شرکت شروع به یادگیری درباره نحوه کارگزاری الکترونیک و بازارهای سرمایه کردم. در سال 2006 کسب‌وکار تجارت الکترونیکی خود را مجددا راه‌اندازی کرد و یک کارگزاری آنلاین برای کاربران ساخت. هدف VOYAGER ارائه بهترین تجارت ممکن است
اهرلیچ چند سال مجددا آن شرکت را فروخت. رونق بازار و افزایش قیمت‌ ارزهای دیجیتال در سال 2017 باعث شد تا او وارد این کسب‌وکار شود. او اطلاعات مناسبی در زمینه رابط برنامه‌نویسی کاربردی (API) و استراتژی‌های کسب‌وکار داشت، در همین زمان بود که تصمیم گرفت تا دانش و تجربه خود را به جهان کریپتو بیاورد. شروع به تجزیه‌ و تحلیل بازار و ساختار تجارت کریپتو کردم. ما دور یک میز نشستیم و به بازار ارزهای دیجیتال نگاه کردیم، من به دوستانم گفتم که این بازار شباهت بسیاری به بازار سهام در دهه 1990 میلادی دارد. زمانی‌که چندین سیستم‌ معاملاتی جایگزین (ECN) و بازارهای متقابل (cross-market) وجود داشت. من کاملا باور دارم که می‌توانیم به مشتریان خود موقعیت باارزشی را به‌وسیله‌ی ارتباط با چندین صرافی ارائه دهیم تا آن‌ها قادر به دریافت بهترین خدمات ارائه‌شده باشند.
Voyager دقیقا همین کار را می‌کند. رابط کاربری این برنامه برای کاربران آسان است. کاربر می‌خواهد که تجارت کند، Voyager نیز امکان بهترین تجارت را برای او فراهم می‌کند. در این برنامه کاربران نیازی به نگه‌داری حساب‌های مختلف صرافی‌ها ندارند، این موضوع موجب می‌شود که نه‌تنها کمتر به زحمت بیافتند، بلکه از نظر امنیتی نیز بهتر است. دقیقا همان کاری که کارگزاران در فضای سنتی انجام می‌دهند، Voyager در فضای جدید به‌صورت الکترونیک انجام می‌دهد. اگرچه اقدامات پیچیده‌ و مختلفی در این برنامه صورت می‌گیرد اما این فرایندها برای کاربر ساده است. اهرلیچ می‌گوید: بهترین اجرا دارای چهار جزء است: قیمت، مقدار، میزان نقدینگی و قابلیت اطمینان به رابط کاربری صرافی‌ها. ما به تمامی این اجزاء دقت می‌کنیم و در تلاش هستیم تا بهترین اجرا را برای شما فراهم کنیم. الگوریتمی که ایجاد کردیم، بسیار دقیق و پیچیده است تا شما مطمئن شوید که بهترین عملکرد با بررسی بهترین صرافی‌ها را انجام خواهیم داد. البته هنوز هم قادر هستیم که کیفیت بیشتری را برای مشتریانمان به ارمغان بیاوریم. برنامه در حال حاضر خصوصی است و بیش از صد هزار نفر در فهرست انتظار هستند. این برنامه در حال حاضر با دوازده صرافی رمز ارز کار می‌کند. آن‌ها قبل از اینکه صرافی‌ را به پلتفرم خود اضافه کنند، با وکلای شرکت مشورت می‌کنند. حجم غیرواقعی صرافی‌ها
اهرلیچ می‌گوید که Voyager تحقیقاتی کاملی در زمینه‌ی حجم واقعی صرافی‌ها انجام داده است. زمانی‌که پرسیده می‌شود آیا در بازار سنتی هم حجم غیرواقعی وجود داشته است یا خیر، او پاسخ می‌دهد که موارد مشابهی را به یاد می‌آورد. مقاله‌های مرتبط:
صرافی‌های بزرگ بیت‌کوین به ارایه‌ آمار تقلبی حجم معاملات متهم شدند
در فضای سنتی به‌دلیل نظارت کمیسیون بورس و ارواق‌ بهادار، امکان کمتری برای انجام چنین اقداماتی وجود دارد. قوانین سختگیرانه در فضای سنتی حاکم است که موجب می‌شود تا مطالب غیرواقعی کمتر باشد. برای مثال شما ناچارید که سفارش خود را به روی یک نوار ضبط کنید و تنها 90 ثانیه زمان خواهید داشت. با این شرایط در فضای ارزهای دیجیتال، باید تحقیقات مفصلی درباره اطمینان از نقدینگی انجام دهید. مسائل زیادی وجود دارند که باید بررسی کنید و این دقیقا همان چیزی است که ما انجام داده‌ایم. در جهان ارزهای دیجیتال قوانین کمتری وجود دارد، بنابراین باید وظایف خود را به‌خوبی انجام دهید و مطمئن شوید که میزان دادوستد صرافی‌ها واقعی است. او می‌گوید که شرکتش لزوماً با صرافی‌های غیرمتمرکز کار نمی‌کند. آنچه که اهمیت دارد این است که بهترین تجارت برای کاربر انجام شود. فارغ از اینکه داده‌ها به‌صورت متمرکز یا غیرمتمرکز باشند. در زمان راه‌اندازی برنامه Voyager به‌دلیل برخی از مسائل، سپرده‌های ارز دیجیتال را قبول نمی‌کند. اما واریز و برداشت ارزهای فیات در حال حاضر ممکن است. اهمیت قانون‌گذاری و تنظیم مقررات برای ارزهای دیجیتال
اهرلیچ به‌شدت معتقد است که تنظیم مقررات به رشد بازار کمک می‌کند و این موضوع به نفع همه خواهد بود. همان‌طور که او قبلا اشاره کرد، بازار کریپتو در حال حاضر مقررات مرتبط زیادی ندارد. باتوجه‌به فناوری بلاک‌چین و قابلیت‌هایی که دارد، این عرصه فرصت مناسبی برای بزهکاران است که از آن حداکثر استفاده را از آن بکنند. اهرلیچ می‌گوید: قانون‌گذاری در فضای کریپتو می‌تواند به پذیرش ارزهای دیجیتال در میان انواع مختلف مشتریان کمک کند. من فکر می‌کنیم که تعیین چشم‌انداز این بازار از سوی قانون‌گذاران اهمیت بسیاری دارد. آن‌ها همه جوانب مختلف را بررسی می‌کنند و مقرراتی برای تنظیم فعالیت‌ها وضع می‌کنند. قانون‌گذاری و محتوای قوانین تاثیر مهمی در این صنعت خواهد گذاشت. زمانی‌که از قانون صحبت می‌کنیم باید بدانیم که تا چه میزان تنظیم مقررات اهمیت دارد. قانون موجب اعطای اعتبار به این بازار می‌شود. البته اعتباردهندگان بسیاری در این بازار کریپتو وجود دارند، برای مثال وجود نام‌های بزرگی مانند Goldman و Fidelity که در این صنعت سرمایه‌گذاری کرد‌ه‌اند، موجب اعتبار این صنعت خواهد شد. درست است که حضور این شرکت‌های بزرگ موجب اعتبار کریپتو خواهد شد، اما برای پذیرش بازار از سوی تمامی افراد، نیازمند وجود قوانین هستیم.
برنامه VOYAGER
برنامه VOYAGER بخش‌های مختلفی دارد. در این برنامه کاربران می‌توانند اخبار ارزهای دیجیتال را دنبال کنند، همچنین نمودارها و آمارهای مختلفی از بخش‌های متفاوت بازار ارائه می‌شود تا کاربران بتوانند براساس آن تصمیم بگیرند. همان‌طور که قبلا اشاره شد، امکان واریز ارزهای دیجیتال در حال حاضر وجود ندارد. اما این قابلیت در اولین به‌روزرسانی برنامه برای کاربران در دسترس خواهد بود. نسخه iOS برنامه در طول همین فصل ارائه خواهد شد اما نسخه اندروید احتمالا در فصل پاییز عرضه می‌شود. شاید این برنامه اولین نباشد اما بدون شک امکان انجام تجارت را به شکل ساده‌ای در صرافی‌های متعدد فراهم می‌کند. با پیشرفت بازار در صنعت کریپتو شاهد برنامه‌های مختلف کارگزاری ارزهای دیجیتال خواهیم بود که کارهای سخت را به‌راحتی برای ما انجام خواهند داد.

نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

فورد موستانگ پرفروش‌ترین خودرو اسپرت جهان باقی ماند

بررسی ویدئویی هواوی پی 30 پرو

ایلان ماسک در اندیشه افزودن بال اژدها به فضاپیمای استارشیپ

نگاهی به کابین شلوغ مدل جدید لکسوس GS F

سایپا طرح جدیدی برای تبدیل محصولات رنو اعلام کرد

بزرگ‌ترین صرافی بیت‌ کوین دنیا در بازسازی کلیسای نوتردام مشارکت می‌کند

اثر متقابل بین بیماری‌های محصولات کشاورزی و تغییرات اقلیمی

برای ماینرهای خارجی داخل ایران هزینه برق جداگانه در نظر گرفته می‌شود

اعتراف قهرمان واناکرای به توسعه بدافزار بانکی کرونوس

افسانه‌های استراتژی؛ شماره 2: استراتژی معادل برنامه‌ریزی است

همکاری دایملر و اتحاد رنو نیسان پایان خواهد یافت

زوم‌اپ: Quik؛ نرم‌افزار ساخت ویدئو از عکس

پتنت جدید ال‌ جی: گوشی هوشمند با سه دوربین سلفی

نیاز مبرم کشاورزی جهان توسعه‌نیافته به کلان‌‌داده

ارزان‌تر از تره‌بار، تازه‌تر از سر درخت

نگاهی عمیق به تکامل آیرودینامیک خودروهای رالی

کانن مجموعه لنزهای پرایم Sumire مخصوص مانت PL را رونمایی کرد

مایکروسافت 60 درصد از انرژی دیتاسنترهای خود را از منابع تجدیدپذیر تامین خواهد کرد

گزارش روند افزایشی آلودگی پلاستیکی در اقیانوس‌ها

فناوری در حال محدودتر کردن دامنه توجه بشر است

آیا ناسا می‌تواند تا 5 سال آینده به ماه بازگردد؟

کابوس‌های شبانه ما از کجا می‌‌آیند؟

نسخه عمومی پیام‌رسان BBM از 10 خردادماه متوقف می‌شود

با یادگیری زبان انگلیسی، زندگی خود را از نو بسازید!

حافظه رم DDR5: سرعت بیشتر، مصرف انرژی کمتر

یک دهه با کنفرانس TED؛ زمانی برای توسعه ایده‌ها

بهترین بازی های اندروید و آیفون هفته چهارم فروردین 1398

مایکروسافت زبان برنامه‌نویسی Bosque را معرفی کرد

پدران شاغل و راه‌هایی برای افزایش زمانی که با خانواده سپری می‌شود

جزئیات ماژول‌های گلکسی فولد در تصاویر کالبدشکافی مشخص شد

تصویب لایحه صیانت از داده‌های شخصی، امنیت روانی را تضمین می‌کند

اگر موتورهای هواپیما خراب شوند، آیا می‌تواند به پروازش ادامه دهد؟

آیفون 11 احتمالی در دست مدیرعامل فاکسکان رویت شد

ماموریت TESS ناسا، نخستین جهان بیگانه هم‌اندازه زمین را کشف کرد

بزرگ‌ترین پستاندار گوشتخوار آفریقا از خرس‌ قطبی هم بزرگ‌تر بود

شیائومی در حال توسعه دو گوشی جدید با دوربین کشویی است

نسل جدید هیوندای ix-25 معرفی شد

هیوندای ونیو 2020 رونمایی شد

داستان برند بوش؛ مهندسی آلمانی در خدمت صنعت برق و الکترونیک

هر آنچه باید درباره آپدیت می 2019 یا 19H1، ویندوز 10 بدانید

استون مارتین سوپرلجرا DBS 59 رونمایی شد

ترجمه انسانی یا ماشینی؛ رایت می چه پیشنهاداتی برایتان دارد؟

اینترنت سیم‌کارت‌های شاتل موبایل به مناسبت نیمه شعبان یک هفته رایگان می‌شود

نگاهی به طراحی هیوندای سوناتا 2020

آمازون و گوگل دعوا بر سر یوتیوب را خاتمه دادند

گوگل به دنیای رباتیک باز می‌گردد

پردازنده‌های توکار شرکت AMD سری R1000 رونمایی شد

اپل برای توافق با کوالکام، احتمالا 6 میلیارد دلار به این شرکت پرداخت کرده است

صدای انفجار یک بمب هسته‌‌ای چگونه است؟

اینستاگرام تعداد لایک‌ پست‌ها را مخفی می‌کند