بازاریابی سیاسی

آخرين مطالب

Voyager برنامه‌ای که کارگزار ارزهای دیجیتال است اخبار

Voyager برنامه‌ای که کارگزار ارزهای دیجیتال است

  بزرگنمايي:

سیاست و بازاریابی - برنامه Voyager یکی از اولین برنامه‌هایی است که کارگزار ارزهای دیجیتال بوده و به‌تازگی راه‌اندازی شده است.

شرکت کارگزاری یک مؤسسه مالی است که خرید و فروش اوراق بهادار توسط آن صورت می‌گیرد. کارگزاری‌ها در این خرید و فروش‌ها، به نمایندگی از خریداران یا فروشندگان سهام، معامله انجام می‌دهند و در ازای آن، حق‌العمل یا حق کارگزاری دریافت می‌کنند. اما اخیرا شرکت‌هایی ظهور کرده‌اند که در عرصه رمزارزها اقدام به کارگزاری می‌کنند. Voyager قصد دارد ساده‌ترین راه دادوستد رمزارز شود. برنامه کارگزاری ارز دیجیتال به کابران امکان ایجاد سفارش را در محیط کاربری آسانی می‌دهد،‌ پس از ایجاد سفارش تمامی کارها توسط Voyager انجام خواهد گرفت. این شرکت به بیش از دوازده صرافی مجازی در سراسر جهان متصل است و از معیارهای پیشرفته‌ای برای اینکه کاربران بتوانند بهترین دادوستد را با کمترین کارمزد انجام دهد، استفاده می‌کند. اگر در حین یک دادوستد تغییراتی در قیمت به وجود آید، Voyager بخش کوچکی از تراکنش را نگه خواهد داشت، این فرایند در الگوریتم این برنامه مشخص شده است. بااین‌حال، برخلاف سایر مدل‌ها تنها به‌دلیل واسطه بودن در دادوستد افراد، پول درنمی‌آورد.
استیو اهرلیچ (Steve Ehrlich) مدیر و موسس این شرکت از سال 1994 در بازار سرمایه فعال بوده است. اولین شرکت او کسب‌وکار مرتبط با تجارت الکترونیک بود که در سال 1999 فروخته شد. او در مصاحبه­ با CCN می‌گوید: در سال 1999 پس از فروش شرکت شروع به یادگیری درباره نحوه کارگزاری الکترونیک و بازارهای سرمایه کردم. در سال 2006 کسب‌وکار تجارت الکترونیکی خود را مجددا راه‌اندازی کرد و یک کارگزاری آنلاین برای کاربران ساخت. هدف VOYAGER ارائه بهترین تجارت ممکن است
اهرلیچ چند سال مجددا آن شرکت را فروخت. رونق بازار و افزایش قیمت‌ ارزهای دیجیتال در سال 2017 باعث شد تا او وارد این کسب‌وکار شود. او اطلاعات مناسبی در زمینه رابط برنامه‌نویسی کاربردی (API) و استراتژی‌های کسب‌وکار داشت، در همین زمان بود که تصمیم گرفت تا دانش و تجربه خود را به جهان کریپتو بیاورد. شروع به تجزیه‌ و تحلیل بازار و ساختار تجارت کریپتو کردم. ما دور یک میز نشستیم و به بازار ارزهای دیجیتال نگاه کردیم، من به دوستانم گفتم که این بازار شباهت بسیاری به بازار سهام در دهه 1990 میلادی دارد. زمانی‌که چندین سیستم‌ معاملاتی جایگزین (ECN) و بازارهای متقابل (cross-market) وجود داشت. من کاملا باور دارم که می‌توانیم به مشتریان خود موقعیت باارزشی را به‌وسیله‌ی ارتباط با چندین صرافی ارائه دهیم تا آن‌ها قادر به دریافت بهترین خدمات ارائه‌شده باشند.
Voyager دقیقا همین کار را می‌کند. رابط کاربری این برنامه برای کاربران آسان است. کاربر می‌خواهد که تجارت کند، Voyager نیز امکان بهترین تجارت را برای او فراهم می‌کند. در این برنامه کاربران نیازی به نگه‌داری حساب‌های مختلف صرافی‌ها ندارند، این موضوع موجب می‌شود که نه‌تنها کمتر به زحمت بیافتند، بلکه از نظر امنیتی نیز بهتر است. دقیقا همان کاری که کارگزاران در فضای سنتی انجام می‌دهند، Voyager در فضای جدید به‌صورت الکترونیک انجام می‌دهد. اگرچه اقدامات پیچیده‌ و مختلفی در این برنامه صورت می‌گیرد اما این فرایندها برای کاربر ساده است. اهرلیچ می‌گوید: بهترین اجرا دارای چهار جزء است: قیمت، مقدار، میزان نقدینگی و قابلیت اطمینان به رابط کاربری صرافی‌ها. ما به تمامی این اجزاء دقت می‌کنیم و در تلاش هستیم تا بهترین اجرا را برای شما فراهم کنیم. الگوریتمی که ایجاد کردیم، بسیار دقیق و پیچیده است تا شما مطمئن شوید که بهترین عملکرد با بررسی بهترین صرافی‌ها را انجام خواهیم داد. البته هنوز هم قادر هستیم که کیفیت بیشتری را برای مشتریانمان به ارمغان بیاوریم. برنامه در حال حاضر خصوصی است و بیش از صد هزار نفر در فهرست انتظار هستند. این برنامه در حال حاضر با دوازده صرافی رمز ارز کار می‌کند. آن‌ها قبل از اینکه صرافی‌ را به پلتفرم خود اضافه کنند، با وکلای شرکت مشورت می‌کنند. حجم غیرواقعی صرافی‌ها
اهرلیچ می‌گوید که Voyager تحقیقاتی کاملی در زمینه‌ی حجم واقعی صرافی‌ها انجام داده است. زمانی‌که پرسیده می‌شود آیا در بازار سنتی هم حجم غیرواقعی وجود داشته است یا خیر، او پاسخ می‌دهد که موارد مشابهی را به یاد می‌آورد. مقاله‌های مرتبط:
صرافی‌های بزرگ بیت‌کوین به ارایه‌ آمار تقلبی حجم معاملات متهم شدند
در فضای سنتی به‌دلیل نظارت کمیسیون بورس و ارواق‌ بهادار، امکان کمتری برای انجام چنین اقداماتی وجود دارد. قوانین سختگیرانه در فضای سنتی حاکم است که موجب می‌شود تا مطالب غیرواقعی کمتر باشد. برای مثال شما ناچارید که سفارش خود را به روی یک نوار ضبط کنید و تنها 90 ثانیه زمان خواهید داشت. با این شرایط در فضای ارزهای دیجیتال، باید تحقیقات مفصلی درباره اطمینان از نقدینگی انجام دهید. مسائل زیادی وجود دارند که باید بررسی کنید و این دقیقا همان چیزی است که ما انجام داده‌ایم. در جهان ارزهای دیجیتال قوانین کمتری وجود دارد، بنابراین باید وظایف خود را به‌خوبی انجام دهید و مطمئن شوید که میزان دادوستد صرافی‌ها واقعی است. او می‌گوید که شرکتش لزوماً با صرافی‌های غیرمتمرکز کار نمی‌کند. آنچه که اهمیت دارد این است که بهترین تجارت برای کاربر انجام شود. فارغ از اینکه داده‌ها به‌صورت متمرکز یا غیرمتمرکز باشند. در زمان راه‌اندازی برنامه Voyager به‌دلیل برخی از مسائل، سپرده‌های ارز دیجیتال را قبول نمی‌کند. اما واریز و برداشت ارزهای فیات در حال حاضر ممکن است. اهمیت قانون‌گذاری و تنظیم مقررات برای ارزهای دیجیتال
اهرلیچ به‌شدت معتقد است که تنظیم مقررات به رشد بازار کمک می‌کند و این موضوع به نفع همه خواهد بود. همان‌طور که او قبلا اشاره کرد، بازار کریپتو در حال حاضر مقررات مرتبط زیادی ندارد. باتوجه‌به فناوری بلاک‌چین و قابلیت‌هایی که دارد، این عرصه فرصت مناسبی برای بزهکاران است که از آن حداکثر استفاده را از آن بکنند. اهرلیچ می‌گوید: قانون‌گذاری در فضای کریپتو می‌تواند به پذیرش ارزهای دیجیتال در میان انواع مختلف مشتریان کمک کند. من فکر می‌کنیم که تعیین چشم‌انداز این بازار از سوی قانون‌گذاران اهمیت بسیاری دارد. آن‌ها همه جوانب مختلف را بررسی می‌کنند و مقرراتی برای تنظیم فعالیت‌ها وضع می‌کنند. قانون‌گذاری و محتوای قوانین تاثیر مهمی در این صنعت خواهد گذاشت. زمانی‌که از قانون صحبت می‌کنیم باید بدانیم که تا چه میزان تنظیم مقررات اهمیت دارد. قانون موجب اعطای اعتبار به این بازار می‌شود. البته اعتباردهندگان بسیاری در این بازار کریپتو وجود دارند، برای مثال وجود نام‌های بزرگی مانند Goldman و Fidelity که در این صنعت سرمایه‌گذاری کرد‌ه‌اند، موجب اعتبار این صنعت خواهد شد. درست است که حضور این شرکت‌های بزرگ موجب اعتبار کریپتو خواهد شد، اما برای پذیرش بازار از سوی تمامی افراد، نیازمند وجود قوانین هستیم.
برنامه VOYAGER
برنامه VOYAGER بخش‌های مختلفی دارد. در این برنامه کاربران می‌توانند اخبار ارزهای دیجیتال را دنبال کنند، همچنین نمودارها و آمارهای مختلفی از بخش‌های متفاوت بازار ارائه می‌شود تا کاربران بتوانند براساس آن تصمیم بگیرند. همان‌طور که قبلا اشاره شد، امکان واریز ارزهای دیجیتال در حال حاضر وجود ندارد. اما این قابلیت در اولین به‌روزرسانی برنامه برای کاربران در دسترس خواهد بود. نسخه iOS برنامه در طول همین فصل ارائه خواهد شد اما نسخه اندروید احتمالا در فصل پاییز عرضه می‌شود. شاید این برنامه اولین نباشد اما بدون شک امکان انجام تجارت را به شکل ساده‌ای در صرافی‌های متعدد فراهم می‌کند. با پیشرفت بازار در صنعت کریپتو شاهد برنامه‌های مختلف کارگزاری ارزهای دیجیتال خواهیم بود که کارهای سخت را به‌راحتی برای ما انجام خواهند داد.

نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

هرآنچه باید درباره ثبت اختراع نرم‌افزار بدانید

سوپراسپرت جدید Hispano Suiza معرفی شد

هرآنچه باید درباره‌ اکسینوس 9820، پردازنده گلکسی S10 سامسونگ بدانید

داستان شکست باملیو؛ خروج اولین مارکت‌پلیس ایرانی چه تأثیری بر بازار خواهد داشت؟

تغییرات اقلیمی چه نقشی در بحران ونزوئلا ایفا کرده است؟

ترکیب ورزش و اجتناب از نشستن طولانی، راهکاری برای کنترل فشار خون بالا

تا سال 2020 گوشی هوشمندی با تراشه مودم‌ 5G اینتل به بازار عرضه نخواهد شد

عملکرد فوق‌العاده‌ تراشه‌های گرافیکی مجتمع نسل 11 اینتل در بنچمار‌ک‌ها

دایملر و بی ام و در خدمات اشتراک سواری همکاری می‌کنند

گلکسی فولد به چالش اصلی اپل تبدیل می‌شود

ویرجین گلکتیک دومین پرواز فضایی‌اش را به‌همراه یک مسافر انجام داد

ولوو XC90 مدل 2020 رونمایی شد

پرسشی فلسفی درباره‌ مفهوم سیاهچاله

زوم‌اپ: DuckDuckGo؛ مرورگر مخصوص حریم شخصی

مجموع درآمد 11 سال گذشته توسعه‌دهندگان از اپل به 120 میلیارد دلار می‌رسد

نمونه تصویر ثبت‌شده با دوربین نوکیا 9 منتشر شد

بررسی ویدیویی رابط کاربری One UI سامسونگ

چگونه بهترین دوربین و تجهیزات عکاسی را انتخاب کنیم؟

برترین فناوری‌های برندهای خودروسازی در تاریخ

بهترین تفریحات رایگان دبی در نوروز

با مهم‌ترین قابلیت‌های نرم‌‌افزاری فیلمبرداری حرفه‌ای آشنا شوید

تلاش پژوهشگران برای نجات خفاش‌ها در آمریکای شمالی

عملکرد فوق‌العاده پورشه 911 جدید در سرعت‌گیری صفر تا 200 کیلومتربرساعت

نرخ ارز دیجیتال بایننس در طول یک ماه 75 درصد افزایش یافت

احتمال عرضه کارت گرافیک GeForce GTX 1650 در ماه آینده

مشخصات سونی اکسپریا وان، اکسپریا 10، اکسپریا 10 پلاس و اکسپریا L3 فاش شد

گوشی 5G زد تی ای با تراشه اسن‍پدراگون 855 معرفی می‌شود

میت ایکس 5G، گوشی تاشدنی هواوی در MWC 2019 فاش شد

ترمز اضطراری خودکار خودرو در اروپا الزامی می‌شود

ال‌ جی V50 ThinQ با نمایشگر ثانویه وصل‌شدنی و قابلیت اتصال 5G معرفی می‌شود

شیک فام، فروشگاه اینترنتی که هر ایرانی باید بشناسد

درمان دائمی ناشنوایی مادرزادی به کمک ژ‌ن‌درمانی

اپل از سال 2020 پردازنده اختصاصی ARM را در مک بوک استفاده می‌کند

کشف یک نوع جدید از ارتباطات عصبی

استارتاپ‌هایی که برای از بین بردن ردپای کربن تلاش می‌کنند

افزایش باورنکردنی سطح کربن کره زمین در 140 سال آینده

فعالیت در زمینه ارز دیجیتال گرام اخلال در نظام اقتصادی است

گوشی 5G وان‌ پلاس نیمه دوم سال 2019 به بازار عرضه می‌شود

جایگزین‌های طبیعی پلاستیک کدام‌اند؟

آیفون 2020 اپل احتمالا به تراشه A14 با لیتوگرافی 5 نانومتری TSMC مجهز می‌شود

توکینا لنز عریض 28-16 میلیمتری برای دوربین‌های DSLR نیکون و کانن معرفی کرد

خوشمزه‌ترین غذاهای محلی ترکیه که باید در سفر نوروزی امتحان کنید

فضاپیمای ژاپنی هایابوسا 2 موفق به نمونه‌برداری از سیارک ریوگو شد

داستان برند UPS؛ بزرگ‌ترین برند حمل‌ونقل کالا در جهان

آیا گوشی‌‌های هوشمند تاشدنی می‌توانند نواقص تبلت‌ها را برطرف کنند؟

مدل مفهومی پژو 508 Sport Engineered رونمایی شد

اکسپریا 1 احتمالا نام نهایی اکسپریا XZ4 سونی خواهد بود

شبکه‌های اجتماعی، دوست یا دشمن بشر

وقتی سرمای شدید و سوزان دریاچه‌ی بالاتون را به سرزمین یخی تبدیل می‌کند

تصاویری شگفت‌انگیز از بارش برف سیاه در سیبری